Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Prodám projekt se ziskem 30.000 Kč měsíčně, nulové náklady, návratnost 3 roky

Napsal marvin2644;1464335
Zalezi v jake pozici jsi a s kym delas. Ja jsem se vzdycky snazil zadavat praci na primo "odbornikum", protoze jsem vzdy vedel co chci a jak k tomu dojit, abych jim zaplatil co nejvic a zbytecne neangazoval zprostredkovatele za delegovani prace subdodavatelum a vzdycky se mi to teda suprove nevyplatilo. Doklad jsem tedy chtel vzdy od kazdeho a jeste ze tak :)
ja proste nevidim rozdil v tom, zda je nekdo zivnostnik nebo podnikatel. v obou skupinach to je prast jak uhod. Opravdu kvalitni firmu/zivnostnika je problem najit. Casova spolehlivost je naprosta bida apod.
U zivnostniku vnimam velky problem v tom, ze oni jsou casto velmi sikovni a dobri. Jsou proste vyborni v tom co delaji, ale jsou desne spatni manageri. Pro ne by bylo casto idealni, kdyby meli nejakeho cloveka co jim bude ridit zakazky apod. sami tu praci zvladnou vyborne, ale to kolem...
22. 5. 2018 10:04:10
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347072
hm
verified
rating uzivatele
(20 hodnocení)
22. 5. 2018 10:07:16
Napsal beraniste;1464342
Ok, asi jsem to špatně pochopil. Prostě říci za 30 litrů bych nedělal, je to otročina a říci to v zemi, kde skoro všichni pracují pod 30 litrů je trochu mimo.
Co je na tom spatneho? Taky bych pod 30 tisic v soucasne situaci nedelal to co delam... To, ze jsou lide co maji znalosti a schopnosti na to, aby byli lepe placeni je prece normalni. Vetsinou ty znalosti a schopnosti taky byvaji dost vydrene, neflakal jsem se cely zivot v hospode jako vetsina mych znamych ze starych skol a tak dosahnu vys nez oni. To prece neni spatne. Pokud to nekdo spatne vezme, je to tak nejak jeho vlatsni vnitrni problem. Ja to prece spatne ani vuci nikomu nemirim... A pochybuji ze marv ano :)
22. 5. 2018 10:07:16
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347071
beraniste
verified
rating uzivatele
(29 hodnocení)
22. 5. 2018 10:10:07
Napsal Aleš Jiříček;1464344
Co je na tom spatneho? Taky bych pod 30 tisic v soucasne situaci nedelal... To, ze jsou lide co maji znalosti a schopnosti na to, aby byli lepe placeni je prece normalni. Vetsinou ty znalosti a schopnosti taky byvaji dost vydrene, neflakal jsem se cely zivot v hospode jako vetsina mych znamych ze starych skol a tak dosahnu vys nez oni. To prece neni spatne. Pokud to nekdo spatne vezme, je to tak nejak jeho vlatsni vnitrni problem. Ja to prece spatne ani vuci nikomu nemirim...
Já si raději tyto poznámky prostě odpustím. A co se týče známých a kamarádů, tam je lepší se o penězích a práci nebavit vůbec. Není na tom nic špatného, ale prostě to mění vztahy
22. 5. 2018 10:10:07
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347070
Napsal beraniste;1464345
Já si raději tyto poznámky prostě odpustím. A co se týče známých a kamarádů, tam je lepší se o penězích a práci nebavit vůbec. Není na tom nic špatného, ale prostě to mění vztahy
jsou lidi, kteří se nehoní jen za penězi. raději šli do rodin apod....
dělám stavoše v telekomunikacích a taky nemám 30 čistého. mě to stačí
jak jsem psal podnikání mám jako koníčka co mě aktuálně baví. až mě přestane bavit zkusím to prodat.
22. 5. 2018 10:12:07
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347069
hm
verified
rating uzivatele
(20 hodnocení)
22. 5. 2018 10:13:57
Napsal beraniste;1464345
Já si raději tyto poznámky prostě odpustím. A co se týče známých a kamarádů, tam je lepší se o penězích a práci nebavit vůbec. Není na tom nic špatného, ale prostě to mění vztahy
Pokud to nekomu vmetu do tvare, pochopim to, taky mi to neprijde moc korektni. Ale pokud to reknu v diskusi, kde je to k veci a nekdo si to vezme osobne, to je opravdu jen jeho problem... Nekteri si veci berou az prilis osobne...
22. 5. 2018 10:13:57
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347068
Napsal beraniste;1464342
Ok, asi jsem to špatně pochopil. Prostě říci za 30 litrů bych nedělal, je to otročina a říci to v zemi, kde skoro všichni pracují pod 30 litrů je trochu mimo. (a předpokládám, že se bavíme o 30tis. čistého ... ale i kdyby to bylo hrubého, tak si o tom může leckdo nechat zdát)
Ja jsem ale nerekl, ze bych za 30tis Kc nedelal. Ja jsem rekl, ze kdyz nekdo vydelava 30tis Kc mesicne, tak je to zivnostnik a ne podnikatel a ze JA bych podnikat za 30tis Kc mesicne nechtel, protoze to proste nepokryje ten stres a shon, ktery musi podnikatel vyvinout pro svuj business, protoze podnikatel nikdy nespi. Podnikatel nema pracovni dobu a musi se umet nalezite ocenit.
U zivnostnika je to uplne neco jineho. Pro zivnostnika jsou to dobre penize, protoze se stara jen o sebe. Taky jsem ale rekl, ze ani jedno neni spatne a taky ze neni. Ja tu celou dobu jen rikam, ze ty dve veci jsou ROZDILNE, ne spatne nebo dobre.
---------- Příspěvek doplněn 22.05.2018 v 10:17 ----------
Napsal Aleš Jiříček;1464344
Co je na tom spatneho? Taky bych pod 30 tisic v soucasne situaci nedelal to co delam... To, ze jsou lide co maji znalosti a schopnosti na to, aby byli lepe placeni je prece normalni. Vetsinou ty znalosti a schopnosti taky byvaji dost vydrene, neflakal jsem se cely zivot v hospode jako vetsina mych znamych ze starych skol a tak dosahnu vys nez oni. To prece neni spatne. Pokud to nekdo spatne vezme, je to tak nejak jeho vlatsni vnitrni problem. Ja to prece spatne ani vuci nikomu nemirim... A pochybuji ze marv ano :)
Wow.. poprve souhlasim :)
---------- Příspěvek doplněn 22.05.2018 v 10:17 ----------
Napsal Aleš Jiříček;1464347
Pokud to nekomu vmetu do tvare, pochopim to, taky mi to neprijde moc korektni. Ale pokud to reknu v diskusi, kde je to k veci a nekdo si to vezme osobne, to je opravdu jen jeho problem... Nekteri si veci berou az prilis osobne...
A jeste jednou teda... :)
---------- Příspěvek doplněn 22.05.2018 v 10:20 ----------
Napsal beraniste;1464345
Já si raději tyto poznámky prostě odpustím. A co se týče známých a kamarádů, tam je lepší se o penězích a práci nebavit vůbec. Není na tom nic špatného, ale prostě to mění vztahy
Tohle ale vubec neni o penezich, ale o stylu obzivy. Ta zminena financni hranice je pouze nazorna jako dostatecne rozumna castka pro svoji obzivu.
22. 5. 2018 10:14:40
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347067
Pavel Jílek
verified
rating uzivatele
(80 hodnocení)
22. 5. 2018 10:37:19
Já se vůbec divím, jestli někoho zajímá, jestli je Franta podnikatel nebo chodí do práce..... Mám strašnou výhodu, že mě ostatní nezajímají. Vždycky budou Ti, co se budou mít lépe a ti, co se budou mít hůře.
PS: Občas narazím při diskusi na někoho, kdo bere s.r.o. víc jako OSVČ. Jasně, mohl bych si udělat SUPERPAVEL s.r.o. a plácat se po zádech. Já raději ušetřím čas a peníze a zůstanu ten trapnej OSVČák a nebudu takovej king :)
22. 5. 2018 10:37:19
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347066
Daruel
verified
rating uzivatele
22. 5. 2018 10:43:27
Já osobně bych třeba nejspíš nedokázal pracovat pod někým/pro někoho, strašně by mě sralo, že mám fixní pracovní dobu a musím poslouchat pokyny nadřízeného, který je často úplný idiot. Radši si prostě dělám věci sám a po svém a hlavně kdykoliv chci, ne že prostě budu stát 12 hodin za pásem a když nepřijdu, tak dostanu vyhazov. Tohle mi přijde jako hodně velký benefit, který spousta lidí nedokáže ocenit. Máte prostě svobodu rozhodování. Není to jen o penězích.
Btw, jak tu Marvin píše o tom, že podnikatel/živnostník se tomu musí věnovat 24/7, tak je to pěkná sračka a přehání to. Můžete si rozvrhnout čas úplně stejně jako v normálním zaměstnání, pokud chcete.
22. 5. 2018 10:43:27
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347065
Napsal pawlisko;1464357
Já se vůbec divím, jestli někoho zajímá, jestli je Franta podnikatel nebo chodí do práce..... Mám strašnou výhodu, že mě ostatní nezajímají. Vždycky budou Ti, co se budou mít lépe a ti, co se budou mít hůře.
PS: Občas narazím při diskusi na někoho, kdo bere s.r.o. víc jako OSVČ. Jasně, mohl bych si udělat SUPERPAVEL s.r.o. a plácat se po zádech. Já raději ušetřím čas a peníze a zůstanu ten trapnej OSVČák a nebudu takovej king :)
Je tu dost videt, ze je tady hodne urazenejch zivnostniku :) Vubec tu nejde o formu podnikani. Zivnostnik muze mit klidne i srocko v dnesi dobe, to vubec nic neznamena. Tohle je spis v rovine smysleni, stylu prace, postupu a CILU.
Mozna to tak nekteri berou proto, ze uplne nedava smysl mit zivnost, kdyz se ti dari a vydelavas dost, protoze platis zbytecne velke zalohy mesicne a celkove ten provoz zivnosti ztraci smysl pri vyssich prijmech, takze se tim vlastne prozrazujes, ze zas tak moc ti to asi nejde.
---------- Příspěvek doplněn 22.05.2018 v 10:50 ----------
Napsal Daruel;1464362
Já osobně bych třeba nejspíš nedokázal pracovat pod někým/pro někoho, strašně by mě sralo, že mám fixní pracovní dobu a musím poslouchat pokyny nadřízeného, který je často úplný idiot. Radši si prostě dělám věci sám a po svém a hlavně kdykoliv chci, ne že prostě budu stát 12 hodin za pásem a když nepřijdu, tak dostanu vyhazov. Tohle mi přijde jako hodně velký benefit, který spousta lidí nedokáže ocenit. Máte prostě svobodu rozhodování. Není to jen o penězích.
Btw, jak tu Marvin píše o tom, že podnikatel/živnostník se tomu musí věnovat 24/7, tak je to pěkná sračka a přehání to. Můžete si rozvrhnout čas úplně stejně jako v normálním zaměstnání, pokud chcete.
Tady nejde o to, ze musi, ale ze chce, protoze nejake napady na zlepseni podniku, dalsi vyvoj, atp. mu v hlave srotuji porad a i to je pasivni prace. Zivnostnik si vetsinou oddela sve, zhasne svetla a jde spat a druhy den znovu, stejne jako zamestnanec s tim rozdilem, ze si urcuje svoji pracovni dobu a nema toho primeho sefa nad sebou.
22. 5. 2018 10:48:29
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347064
Daruel
verified
rating uzivatele
22. 5. 2018 10:55:31
Tady nejde o to, ze musi, ale ze chce, protoze nejake napady na zlepseni podniku, dalsi vyvoj, atp. mu v hlave srotuji porad a i to je pasivni prace. Zivnostnik si vetsinou oddela sve, zhasne svetla a jde spat a druhy den znovu, stejne jako zamestnanec s tim rozdilem, ze si urcuje svoji pracovni dobu a nema toho primeho sefa nad sebou.
To je u každého individuální a nejde to takto říct. Spousta podnikatelů prostě vypne úplně stejně jako zaměstnanec/živnostník a nepřemýšlí o podnikání pořád. Mně to tak připadá i lepší, protože člověk si aspoň trošku provětrá hlavu a má potom víc energie a kreativity to rozvíjet dál.
22. 5. 2018 10:55:31
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347063
Napsal Daruel;1464368
To je u každého individuální a nejde to takto říct. Spousta podnikatelů prostě vypne úplně stejně jako zaměstnanec/živnostník a nepřemýšlí o podnikání pořád. Mně to tak připadá i lepší, protože člověk si aspoň trošku provětrá hlavu a má potom víc energie a kreativity to rozvíjet dál.
To se mozna tak rika, ale jeste jsem takoveho nepotkal, ze by umel opravdu vypnout na nekolik dni. A ze jich znam mraky po celem svete. Podnikatele jsem na dovolene bez mobilniho telefonu v ruce a na uchu jeste nevidel :) Nerikam, ze by to nebyl ideal, byl, umet si odpocinout a doprat si zaslouzeny odpocinek, ale realita je horsi.
22. 5. 2018 11:00:23
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347062
Napsal marvin2644;1464371
To se mozna tak rika, ale jeste jsem takoveho nepotkal, ze by umel opravdu vypnout na nekolik dni. A ze jich znam mraky po celem svete. Podnikatele jsem na dovolene bez mobilniho telefonu v ruce a na uchu jeste nevidel :) Nerikam, ze by to nebyl ideal, byl, umet si odpocinout a doprat si zaslouzeny odpocinek, ale realita je horsi.
co je pro vas podnikatel? protoze tak jako spatny manager musi byt stale na prijmu, tak i spatny podnikatel musi byt stale na prijmu. Dobry podnikatel/manager si to nastavit a zajisti lidsky tak, ze se venuje strategickym vecem a neni pro nej problem vypnout na tyden dva tri apod. a ze takovych znam a opravdu to nejsou panove co by meli jednoho frantu v tymu.
22. 5. 2018 11:11:05
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347061
beraniste
verified
rating uzivatele
(29 hodnocení)
22. 5. 2018 11:11:19
Napsal marvin2644;1464371
To se mozna tak rika, ale jeste jsem takoveho nepotkal, ze by umel opravdu vypnout na nekolik dni. A ze jich znam mraky po celem svete. Podnikatele jsem na dovolene bez mobilniho telefonu v ruce a na uchu jeste nevidel :) Nerikam, ze by to nebyl ideal, byl, umet si odpocinout a doprat si zaslouzeny odpocinek, ale realita je horsi.
S tím souhlasím. Znám jich také hodně od živnostníků až po ty nejbohatší v ČR ... a čím mají větší firmy, tím jim to více šrotuje. Jdete s nimi na nějakou akci a jakmile nejsou nastopro duševně či fyzicky zaměstnaní, tak se jim tam ty myšlenky vkrádají.
Já také živnostníky a s.r.o čka nerozlišuji. Majitel s.r.o. a živnostník to stejně oba dva mohou dělat chytře a nebo také ne. Oba dva mohou brát velké peníze a nebo se honit a nemít nic moc.
Já jsem rád, že na práci nejsem sám, ale zároveň jsem rád, že nemám nějakou velkou firmu ... každý si to dělá, jak je mu to příjemné. Někdo tu napsal, že ho serou všichni lidi okolo, tak si dělá na sebe, jiný zase potřebuje mít kolem sebe těch lidí hodně, rád šéfuje, organizuje, tak si vybuduje velkou firmu.
Co ale kolem sebe nevidím a to ani u těch velkých podnikatelů, že by lelkovali. Všichni makají od rána do včera, protože to je prostě jejich životní styl.
22. 5. 2018 11:11:19
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347060
Napsal Radek O.;1464377
co je pro vas podnikatel? protoze tak jako spatny manager musi byt stale na prijmu, tak i spatny podnikatel musi byt stale na prijmu. Dobry podnikatel/manager si to nastavit a zajisti lidsky tak, ze se venuje strategickym vecem a neni pro nej problem vypnout na tyden dva tri apod. a ze takovych znam a opravdu to nejsou panove co by meli jednoho frantu v tymu.
Stale nechapete. To neni o tom, ze by si neumeli rozlozit praci. To je o tom, ze vymysli stale nove veci.
22. 5. 2018 11:15:29
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347059
Napsal marvin2644;1464381
Stale nechapete. To neni o tom, ze by si neumeli rozlozit praci. To je o tom, ze vymysli stale nove veci.
do urcite miry ano, ale proste vy strasne pausalizujete
22. 5. 2018 11:16:28
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-projekt-se-ziskem-30-000-kc-mesicne-nulove-naklady-navratnost-3-roky/strana/3/#reply1347058
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit