logo
25.09.2019 09:26
61
Jen stačilo si to doma sepsat a ušetřit za právníka, zas takový problém k tomu přiložit pár papírků, vygooglit 1-2 paragrafy to není :)
Tak je otázka, jak by se zachovali pak. Mohli by to jen vesele ignorovat. S podpisem advokáta měla výzva daleko větší váhu. Ukázala jim, že to myslím opravdu vážně a že se nebojím jít do případného soudního sporu.

Peníze ještě nemám na svém účtě, ale věřím, že nyní je již zašlou. Ale teď řeším, jak postupovat dále. Nechtěl bych, aby tyto praktiky zkoušeli na někoho dalšího, tak minimálně bych stále nechal ČOI je prošetřit.

Co se právě děje na Webtrhu?

25.09.2019 10:35
62
Obrat je proto, že do sporu přišla třetí nezávislá osoba. Těch případů bude víc a počítají, že většinou lidé přistoupí na jejích postup. U menších částek musí mít ještě vetší "úspešnost".
25.09.2019 11:08
63
Původně odeslal Aveso
Tak je otázka, jak by se zachovali pak. Mohli by to jen vesele ignorovat. S podpisem advokáta měla výzva daleko větší váhu. Ukázala jim, že to myslím opravdu vážně a že se nebojím jít do případného soudního sporu.

Peníze ještě nemám na svém účtě, ale věřím, že nyní je již zašlou. Ale nyní řeším, jak postupovat dále. Nechtěl bych, aby tyto praktiky zkoušeli na někoho dalšího, tak minimálně bych stále nechal ČOI je prošetřit.
Ano, nechaj to COIke na presetrenie. V tomto pripade mozu konat, a zrejme (podla tvojho popisu udalosti) aj konat budu.
25.09.2019 15:36
64
COI už stejně nezastavíš. Jakmile podáš podnět tak daný subjekt stejně prošetří. Jak už jsem ale psal vyčíslil bych svoje náklady a tyto chtěl proplatit.
25.09.2019 15:41
65
Jo, prosím, napiš jim o náklady, tohle je lepší než Nemocnice na kraji města.
30.09.2019 16:03
66
Tak konečně mi zaslali dobropis na plnou kupní cenu (opravný daňový doklad). :-) Sice u toho měli blbé kecy typu, že po domluvě se servisem jim nevznikla žádná škoda a že mi nemusí účtovat storno poplatek (wtf?), ale tak to už neřeším.

Každopádně bych měl ještě jeden, asi blbý, dotaz. Na opravném daňovém dokladu je uvedená kladná částka. Vždy jsem se ale setkal s uvedením záporné částky. Možná, to je jedno, ale příjde mi to divné. Může tedy být opravný daňový doklad s kladnou cifrou?
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".