Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 61 až 68 z 68

Odstoupení od kupní smlouvy

 1. Citace Původně odeslal Aveso Zobrazit příspěvek
  Ha, tak nejnovější informace. Dnes jim byla zaslána předžalobní výzva a hned jsou ochotni vrátit peníze, jen, že jim monitor nebyl ještě doručen zpět. Ten jsem osobně vracel na pobočce v Brně, po tom, co jsem se jich ptal, jestli je to možné. Takže se ukázalo, že za celou situaci mohou zaměstnanci na brněnské pobočce (jak již psal TomášX, fakt tam jsou divní lidé).
  Nerad to říkám, ale je to přesně jak jsem říkal :)

  Jen stačilo si to doma sepsat a ušetřit za právníka, zas takový problém k tomu přiložit pár papírků, vygooglit 1-2 paragrafy to není :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A ja bych jim to pekne dal sezrat, zacal bych pres toho sameho pravnika vymahat vsechny moje naklady, uroky za nedodrzenej termin vraceni penez atd. Tohle je proste o principu, lidi by se meli naucit tohle delat. Casto se smejeme americanum jak se zalujou za kazdou blbost a sami se bojime se poradne do hloubky branit, kdyz si s nama nekdo vyslovene vytira zadek - a ty firmy si pak jen dal a dal s lidma vytiraj zadek, protoze se malokdo fakt poradne brani se vsemi dusledky. Ja si myslim, ze by bylo jedine dobre, kdybysme se od tech americanu v tomhle trochu priucili.

 4. Jen stačilo si to doma sepsat a ušetřit za právníka, zas takový problém k tomu přiložit pár papírků, vygooglit 1-2 paragrafy to není :)
  Tak je otázka, jak by se zachovali pak. Mohli by to jen vesele ignorovat. S podpisem advokáta měla výzva daleko větší váhu. Ukázala jim, že to myslím opravdu vážně a že se nebojím jít do případného soudního sporu.

  Peníze ještě nemám na svém účtě, ale věřím, že nyní je již zašlou. Ale teď řeším, jak postupovat dále. Nechtěl bych, aby tyto praktiky zkoušeli na někoho dalšího, tak minimálně bych stále nechal ČOI je prošetřit.
  Naposledy upravil Aveso : 25.09.2019 v 11:18

 5. Obrat je proto, že do sporu přišla třetí nezávislá osoba. Těch případů bude víc a počítají, že většinou lidé přistoupí na jejích postup. U menších částek musí mít ještě vetší "úspešnost".

 6. Citace Původně odeslal Aveso Zobrazit příspěvek
  Tak je otázka, jak by se zachovali pak. Mohli by to jen vesele ignorovat. S podpisem advokáta měla výzva daleko větší váhu. Ukázala jim, že to myslím opravdu vážně a že se nebojím jít do případného soudního sporu.

  Peníze ještě nemám na svém účtě, ale věřím, že nyní je již zašlou. Ale nyní řeším, jak postupovat dále. Nechtěl bych, aby tyto praktiky zkoušeli na někoho dalšího, tak minimálně bych stále nechal ČOI je prošetřit.
  Ano, nechaj to COIke na presetrenie. V tomto pripade mozu konat, a zrejme (podla tvojho popisu udalosti) aj konat budu.

 7. COI už stejně nezastavíš. Jakmile podáš podnět tak daný subjekt stejně prošetří. Jak už jsem ale psal vyčíslil bych svoje náklady a tyto chtěl proplatit.

 8. Jo, prosím, napiš jim o náklady, tohle je lepší než Nemocnice na kraji města.

 9. Tak konečně mi zaslali dobropis na plnou kupní cenu (opravný daňový doklad). :-) Sice u toho měli blbé kecy typu, že po domluvě se servisem jim nevznikla žádná škoda a že mi nemusí účtovat storno poplatek (wtf?), ale tak to už neřeším.

  Každopádně bych měl ještě jeden, asi blbý, dotaz. Na opravném daňovém dokladu je uvedená kladná částka. Vždy jsem se ale setkal s uvedením záporné částky. Možná, to je jedno, ale příjde mi to divné. Může tedy být opravný daňový doklad s kladnou cifrou?

Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Hostujeme u Server powered by TELE3