Více informací

Vývojář C++

Místo
Úvazek
Seniorita
Mezinárodně úspěšná firma přijme medior/senior programátora pro programování v jazyce C++ v11/14.
Pracovní náplň:
  • Návrh a vývoj SW aplikací pro implementaci armádních procesů a zpracování dat
  • Analýza uživatelských požadavků
  • Testování nasazení systému u zákazníka
  • Oprava chyb

Požadujeme:
  • Praktická znalost C++11, C++14
  • Dobrá znalost knihoven STL, Boost
  • Zkušenost s návrhem architektury systému (multithreading, distribuované systémy)
  • Znalost Git
  • Základní znalost CMAKE
  • Spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup
  • Angličtina – pasivní, čtení technické dokumentace

Výhodou:
  • Znalost TCP/UDP
  • Znalost PostgreSQL
  • Znalost zpracování diskrétních signálu (audio, video, …)
  • Zkušenost s paralelním zpracováním data (SIMD, OpenMP)
  • Znalost QT/JavaScript/TypeScript/React
  • Znalost standardu OpenGL 3.0 a vyšší, znalost GLSL
  • Zkušenost s agregací distribuovaných heterogenních dat

Nabízíme:
  • Účast na celém vývojovém cyklu software
  • Možnost ovlivnění směrování vyvíjeného SW produktu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení +  cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • Možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí)
  • Možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, doktorandské studium, …)
  • Osobní přístup ke každému zaměstnanci
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta – SODEXO – příspěvek 700,-Kč měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla