Více informací

Korektor/copywriter s angličtinou a němčinou

Web sazeni-online.eu je přední online platformou v oblasti sázení a hazardních her. Snažíme se poskytovat našim uživatelům nejlepší zážitek a služby. V tomto roce expandujeme do zahraničí, a proto hledáme do našeho týmu nadšeného a zkušeného korektora, který bude zodpovědný za kontrolu automatického překladu našich stránek z češtiny do angličtiny a němčiny.
Náplň práce:
  • Kontrola automatického strojového překladu: Procházení textů přeložených z českého do , identifikace a oprava chyb, nepřesností a nejasností v překladech.
  • Manuální korektura: Vykonávání manuálních korektur důležitých částí textu, aby se zajistila maximální přesnost a přirozenost překladu.
  • Experimentování s ChatGPT pro korekci: Využití pokročilých funkcí ChatGPT a jiných nástrojů AI k vylepšení kvality překladů a automatizaci procesu, kde je to možné.
  • Návrh změn a pravidel: Vypracování doporučení pro změny v psaní originálních článků a stanovení pravidel, které pomohou zefektivnit proces automatického překladu.
  • Manuální technické úpravy: Provádění manuálních tehnických úprav nedokonalostí v automatických překladech
Požadujeme:
  • Plynulou znalost češtiny, angličtiny a němčiny, včetně vynikající schopnosti psaní a úprav v obou jazycích.
  • Zkušenosti s prací na projektech strojového překladu nebo v oblasti lokalizace jsou velkou výhodou.
  • Schopnost samostatně pracovat a identifikovat problémy v překladech a efektivně je řešit.
  • Ochotu experimentovat s novými technologiemi a přístupy ke zlepšení překladového procesu.
  • Zkušenosti s korekturou a redakční prací.
  • Spolehlivost a pečlivost.
Spolupráce přibližně na 20 hodin týdně.
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 15. 8. 2016
Ověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.