Více informací

MANAGER KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

Místo
Úvazek
Plat
90 000 Kč - 100 000 Kč
Popis pozice
Máte zkušenosti se zaváděním standardů kybernetické bezpečnosti? Cítíte se na samostatnou pozici, která bude zodpovědná za nastavení všech politik v rámci kyberbezpečnosti? Domluvíte se bez problémů anglicky?
Do mezinárodní společnosti hledáme zkušeného člověka, který dostane na starost vytvořit a implementovat kompletní systém kybernetické bezpečnosti. Jedná se o novou pozici, takže proaktivnost je zde vítaná.
Co budete mít na starost:
  • vytvoření, implementace a řízení komplexního systému kybernetické bezpečnosti v rámci společnosti
  • zavádění zásad a postupů kybernetické bezpečnosti, vzdělávání zaměstnanců, koordinace s jednotlivými odděleními
  • zajištění bezpečnosti interní sítě a dat před hrozbami
  • řízení bezpečnosti dodavatelů
  • stanovení bezpečnostních postupů a doporučení
  • schvalování provozních bezpečnostních opatření (pravidla firewallu, parametry filtrování webu, apod.)
  • vypracování plánů reakcí na možné incidenty
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • předchozí praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • zkušenosti s vytvářením a řízením bezpečnostních zásad a postupů
  • znalost bezpečnostních systémů (firewally, systémy pro monitoring sítě, antivirové programy, autentizační systémy, apod.)
  • schopnost komunikovat v angličtině na každodenní bázi
  • výhodou jsou certifikáty CISSP, CISM, CISA nebo jiné
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • možnost home office (2 - 3 dny v týdnu)
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • mobilní telefon a notebook
  • občerstvení na pracovišti
  • dog-friendly office
  • sleva na produkty společnosti
pokud vás nabídka zaujala, reagujte zde