Zpracování počítačových dat, práce s Internetem, AJ nebo NJ nutný, možno externě

mdx
verified
rating uzivatele
(3 hodnocení)
19. 3. 2010 08:29:19
Požadavky:
Základní dovednost práce na PC,Internetu - nutná
Znalost prostředí na internetu
Znalost fungování internetových obchodů výhodou
Časová flexibilita
Znalost anglického, příp. německého jazyka nutná
Pracovní náplň:
- zjišťování informací na internetu (anglické, německé internetové stránky)
- vytváření domluvených výstupů (Excel, Word, ...)
- záznam do datábaze
- práce s internetem
Co nabízíme:
Flexibilní pracovní doba
Hodinový plat
Není nutné docházet do kanceláře
Ivan
verified
19. 3. 2010 12:17:29
odoslaná PM
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit