Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Zhodnoť nový systém Eshopu za 200 CZK

kunwald
verified
rating uzivatele
(70 hodnocení)
18. 7. 2010 15:09:19
Napsal Petr Malec;539101
Odkazy v patičce bych smazal úplně, nemají co dělat na solidním eshopu, jestli chceš umístit odkazy tak si udělej nějakou microstránku pro svůj eshop a tam odkazy vyměňuj 3way.
Díky za zajímavý námět,popřemyšlím o tom..
18. 7. 2010 15:09:19
https://webtrh.cz/diskuse/zhodnot-novy-system-eshopu-za-200-czk/strana/2/#reply528782
Petr Široký
verified
rating uzivatele
(26 hodnocení)
19. 7. 2010 00:48:45
Zaměstnává teď Simplie nějaké postižené grafiky? :) Ne, tohle je opravdu špatné - není to vyloženě špatné co se týče funkčnosti, to ne, ale je to opravdu pekelně hnusné. Naprostá většina šablon, co se dá koupit za poměrně nízké ceny (a pravděpodobně i zdarma) vypadá mnohem, mnohem lépe. Doufám že grafika samotná alespoň nestála moc peněz, jinak bych to prohlásil za loupež.
// Nejlepší eňu-ňuno je ten nápis v klice. Ble.
19. 7. 2010 00:48:45
https://webtrh.cz/diskuse/zhodnot-novy-system-eshopu-za-200-czk/strana/2/#reply528781
kunwald
verified
rating uzivatele
(70 hodnocení)
19. 7. 2010 07:13:04
Napsal Petr Široký;539504
Zaměstnává teď Simplie nějaké postižené grafiky? :) Ne, tohle je opravdu špatné - není to vyloženě špatné co se týče funkčnosti, to ne, ale je to opravdu pekelně hnusné. Naprostá většina šablon, co se dá koupit za poměrně nízké ceny (a pravděpodobně i zdarma) vypadá mnohem, mnohem lépe. Doufám že grafika samotná alespoň nestála moc peněz, jinak bych to prohlásil za loupež.
// Nejlepší eňu-ňuno je ten nápis v klice. Ble.
Nikde jsem nepsal,že grafiku dělala Simplia a také jí nedělala.Grafiku,tak jako i předešlou,dělal jeden z grafilů tady na webtrhu.Ale děkuji za názor od známého odborníka,který potvrdil jen výše napsané.
---------- Příspěvek doplněn 19.07.2010 v 12:24 ----------
Napsal Whispere;539158
Ono teď letí retro? PS: Celý styl je na sobě moc namačkanej, více bych to provzdušnil.
děkuji za názor
19. 7. 2010 07:13:04
https://webtrh.cz/diskuse/zhodnot-novy-system-eshopu-za-200-czk/strana/2/#reply528780
kunwald
verified
rating uzivatele
(70 hodnocení)
21. 7. 2010 07:55:09
Napsal SodaE;538898
pár detailů v designu bych odladil, jako je např. menu s kategoriemi
tak a hned jsem našel fail, tvorba webu není jen javascript, javascript a javascript... to prostě NE!
Pro základní funkce, tj i front end, vždy se musí udělat i alternativa bez něj...
FAIL(s): (vypnutý JS) Když vyberu výrobek, dám přidat do košíku, tak heleďme se smyčka!
projdu web tak na rychlo jestli nenajdu i další chyby
Reakce kompetentního člověka:
V tomhle případě je to pravda, my sice umíme ovládat vkládání do košíku i bez javascriptu, ale dynamické vytváření variant pomocí roletek to pokazilo. Opravíme to, protože tvoříme eshopy, aby byli funkční i bez JS.
Na druhou stranu bych i na příspěvek výše reagoval, že 97%, co si dnes prohlíží webové stránky má podporu JS to číslo bude vyšší, protože JS v dnešní době už je bezproblémový.
Opravíme to během týdne, není totiž fatální chyba, co brání v nákupu, ale je to funkčnost, která může web povyšovat na profesionální.
Zítra vylosuji a odměním dva z přispěvků.
21. 7. 2010 07:55:09
https://webtrh.cz/diskuse/zhodnot-novy-system-eshopu-za-200-czk/strana/2/#reply528779
kunwald
verified
rating uzivatele
(70 hodnocení)
23. 7. 2010 09:28:08
Vylosoval jsem dva příspěvky,které odměním po 200CZK
- grafika je minimalne 5 let pozadu a je doslova skareda. a to jak jednotlive casti (nejvic se mi hnusi menu s kategoriemi produktu) tak celek.
- libi se mi napad s napisem na klice ale zpracovani uz ne.
- libi se mi slogan ale dal bych jej nekam pod tu kliku takto je tam hrozne osamely. mistonej bych tam dal neco jineho
- ta linkfarma v paticce dle meho nema na solidnim obchode co delat. kdyby to alepon byly tematicke odkazy ale nevim co maji kliky spolecne s kocarky.
- proc jsou na uvodni strance 2x kategorie? jednou na boku a jednou uprostred. nebylo by vhodnejsi dat doprostred treba nejprodavanejsi produkty, produkty v akci, aj?
- kcemu je v obchode nachystana polozka reklama? - to budete odkazovat na konkurenci? pripadne si timto odvadet potencialni zakazniky pryc ze stranky?
- nahore v menu polozku odkazy povazuji za vtip. tohle nema opravdu v eshopu co delat a kdyz uz tedy tak nekde v paticce dat tento odkaz misto te likfarmy ale rozhodn ne v hlavnim menu.
- v menu pod napiste nam ten ramecek je fuj.
- v menu pod nazvem kategorie bych si predstavil neco jineho.
- u vyhldavaciho boxu mi lupa brani v kliknuti na konec boxu.
- v kategorii produktu jsou vedle seradit podle ceny nejake tri obrazky u nich dva by mely mit pruhledne poizadi a byt podstatne vetsi nez jsou a prostredni pokud jsem si neprecetl title tak ne nenapadlo kcemu by mohl byt
- postradam cenu bez dph.
-pridat mezi oblibene mi po kliknuti nic neudela - asi jen pro prihlasene mona by bylo dobre napsat
-v kosiku mi pripada ze mi tabulka ujizdi nekam mimo stranku. - nebo je to tak hrozne graficke udelane ty "nadpisy" v tabulce? - jako kdyby nemely konec.
+
pár detailů v designu bych odladil, jako je např. menu s kategoriemi
tak a hned jsem našel fail, tvorba webu není jen javascript, javascript a javascript... to prostě NE!
Pro základní funkce, tj i front end, vždy se musí udělat i alternativa bez něj...
FAIL(s): (vypnutý JS) Když vyberu výrobek, dám přidat do košíku, tak heleďme se smyčka!
projdu web tak na rychlo jestli nenajdu i další chyby
23. 7. 2010 09:28:08
https://webtrh.cz/diskuse/zhodnot-novy-system-eshopu-za-200-czk/strana/2/#reply528778
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit