Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Prodám Facebook business + weby – 300tis. Kč měsíčně – názory?

Mirek
verified
rating uzivatele
(61 hodnocení)
14. 5. 2015 20:30:41
Napsal Gottas15;1194791
Živí mě to 2 roky dost slušně, natloukl sem? Ban na doménu podle mě neni natlouknutí, ale moje neuvěřitelná drzost zkoušet nový a nový věci a zkoušet víc a víc co to jen google dovolí, riskovat adsense? Je mi jedno, během dne založím novej a jedu dál...
Je zvláštní že weby jako extra.cz a vlastně i třeba idnes.cz a všechny další tahají traffic z Facebook stránek
Ne není to normální a rozhodně tu nikdo neodivuje Ahydeho jakým způsobem získává traffic pro eXtra. Je úplně jedno kdo to dělá, jestli malý hráč či velký protože v konečném důsledku okrádají inzerenty v adsense oba. Tvůj biz je postaven na fake skupinách na FB, spamování, obcházení pravidel FB a Google a ještě se chlubíš tím, že když dostaneš ban že můžeš si vše založit znovu. Ty prostě profituješ ze serie na sebe navazujících podvůdků s tím že tvoji kamarádi to dělají také a proto to považuješ za normální, ale to neznamená že by ti tu někdo tvůj způsob výdělků záviděl jak si naivně myslíš.
14. 5. 2015 20:30:41
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112971
Adam
verified
rating uzivatele
(39 hodnocení)
14. 5. 2015 20:37:00
Dost dobrá komedie.
I kdyby ty weby tolik vydělávaly, nikdy bych do toho nákupu nešel. Ze dne na den to může bouchnout.
S prodejcem, který nedokáže udržet nervy a vyjadřuje se jako puberťák, bych taky nechtěl nic mít.
14. 5. 2015 20:37:00
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112970
pixels
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
14. 5. 2015 20:38:35
Napsal Mirek Novotny;1194816
Ne není to normální a rozhodně tu nikdo neodivuje Ahydeho jakým způsobem získává traffic pro eXtra. Je úplně jedno kdo to dělá, jestli malý hráč či velký protože v konečném důsledku okrádají inzerenty v adsense oba. Tvůj biz je postaven na fake skupinách na FB, spamování, obcházení pravidel FB a Google a ještě se chlubíš tím, že když dostaneš ban že můžeš si vše založit znovu. Ty prostě profituješ ze serie na sebe navazujících podvůdků s tím že tvoji kamarádi to dělají také a proto to považuješ za normální, ale to neznamená že by ti tu někdo tvůj způsob výdělků záviděl jak si naivně myslíš.
Jak okrádají inzerenty? To je nesmysl....
14. 5. 2015 20:38:35
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112969
J.Čakloš
verified
rating uzivatele
(136 hodnocení)
14. 5. 2015 20:39:28
365solutions to vystihol úplne super. Ja len doplním, že vďaka predajcovi či majiteľovi v jednej osobe, ma už irituje značka palca hore "(y)". :-D
14. 5. 2015 20:39:28
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112968
PanXxX
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
14. 5. 2015 20:59:42
Napsal Gottas15;1194791
Potřetí říkám, že web xstory už dáááávnoo není můj a thestory už neběží taky nějakou dobu (y)
To jestli sdílí nebo nesdílí a kam je mi jedno, nakupovat traffic neni trestný snad dneska ne?
Je zvláštní že weby jako extra.cz a vlastně i třeba idnes.cz a všechny další tahají traffic z Facebooku jako je například fb stránka:,, Pemik ,, a mnoha dalších a to je v pohodě? Dokonce ve skupinách sem je taky viděl sdílet už milionkrát, ale chápu je to velký mediální médium a s vašimi morálními zásadami se to schoduje, protože to je prostě ,,známý web,, ale když si to dělá klučina se stejnýma číslama, je to problém (y)
Stále tedy nechápu, když nic není tvého, prodáváš hodně, nic neběží, běží to jen pro "potřeby prodeje", ikdyž se příspěvky na oboje neustále sdílejí, chápu tedy dobře, že prodáváš "nic"?
14. 5. 2015 20:59:42
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112967
Jirka.St
verified
rating uzivatele
14. 5. 2015 21:03:10
Napsal 365solutions;1194820
Dost dobrá komedie.
I kdyby ty weby tolik vydělávaly, nikdy bych do toho nákupu nešel. Ze dne na den to může bouchnout.
S prodejcem, který nedokáže udržet nervy a vyjadřuje se jako puberťák, bych taky nechtěl nic mít.
Řekl bych, ze na 20letyho se vyjadřuje dost dobře na to, ze tady do nej všichni šijou.
Většina lidi tu vydělává 20k a nemůže ustát, ze někdo dokáže tohle už ve 20ti.
Většina vidí 300k zisk, prodává za 1,2M a hned podvod a musí se k tomu vyjadřovat a ani tomu nerozumi...
14. 5. 2015 21:03:10
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112966
Vojtěch
verified
rating uzivatele
(2 hodnocení)
14. 5. 2015 21:30:46
Napsal Gottas15;1194771
xstory.cz? O tom nic nevím
Thestory.cz ? Už sem to tu psal dvakrát že má zabanovaný adsense - taky tento web neni v nabídce nebo-li to neni to co prodávám, přístě pořádně čtěte!
---->prodávám k tomu jiné weby<-----
Jinak skupiny samy o sobě generují dost trafficu, ale zapoměl jste že vlastním velký počet FB stránek (y)
Dále je to jenom o závisti, závidíte že ste to zkoušel stejně jako já, jenom já to narozdíl od Vás umím, živím se tím dost slušně a mám v tom tak složitý systém, že to zvládám sám narozdil od jiných webů s týmem x lidí a xxx xxx rozpočtem a generuji stejná čísla :D když sem projel váš WT, tak je to jenom závisti :D jak smutné, když to neumíte, vzdáte to a teď tu hrajete odborníka v oboru :D (y)
A o změně čísel? Jak by asi šlo změnit analytics pane ,,chytrý,, achjo lidi jako vy mě baví :D tohle jsou výsledky webů které uveřejňuji, to vám to mám přijet ukázat na živo?
kdo řekl že to nefunguje? Dneska to vydělalo 6tisíc na adsense, 3500 na sklik :D jenom mě to už nebaví a mám daleko větší plány, proč vy ste prodával svoje MFA? :D
Berte tohle jako Hate, protože já doslova nemám rád lidi jako vy, nejdřív děláte nebo se snažíte dělat to samé co já, zjistíte že bohužel vám to nejde, snažíte se to prodat s malýma číslama viz vaše: TvojeZabava.cz a Brofun.com, FunnyJim.com (to jsou podle mě TOP sh*t weby s minimální návštěvností)
a pak akurát nadáváte druhým který v tom udělali dost kus ,,práce,, a narozdíl od vás to umí (at se jedná o jakoukoliv činnost) tak házíte špínu
vážně jste mě rozesmál :) ale chápu vás, vám to za dva měsíce vydělá 30tisíc korun, mě za 2 měsíce 350tisíc korun, to chápu jako závist :)
Tady jsi na omylu. Chtěl jsem to zkusit a zkusil jsem. Bohužel jsem nebyl obdařený geniálním talentem, jako máš ty, a udržovat stabilní traffic a vůbec sbírat kvalitní (aktivní) fanoušky mě stálo spoustu času. Později jsem v tom přestal vidět potenciál a tak jsem to tu chtěl za nějakou tisícovku přenechat (přecejen 40k aktivních fanoušků, pár domén a na míru ušitý systém pro správu webu) někomu, komu těch pár tisícovek měsíčně stačí. A přenechat tento nejistý "byznys" za patnáct litrů se vším všudy je něco jiného než si vymýšlet báchorky a prodávat ho za mega.
Už se v tom zase začínáš utápět. Ten projekt je přece tvého kamaráda a ty nemáš peníze na to, abys ho mohl koupit. Na druhou stranu točíš 175 litrů měsíčně na projektu, který tady prodáváš. Ale nemáš peníze na studium v zahraničí. Tak či tak tě tento projekt živí už dost dlouho.
Závist. Pro mě za mě "vydělávej" kolik chceš. Nezávidím. Mít zdravý rozum je totiž k nezaplacení.
Biznisu zdar. (y)
14. 5. 2015 21:30:46
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112965
vl4dk0
verified
rating uzivatele
(5 hodnocení)
14. 5. 2015 21:45:27
Osobne mi je jedno ako tie weby funguju a akej kvality su ale know-how ako zakladat učty na fb (myslim uživatelov) je velmi lakava pretoze mat uzivatelky učet kde mas medzi priatelmi 1000 ludi je lepsia ako funpage o velkosti 10 000. O take know-how by som stal....
Ja by som navrhoval alterantívu....ja to vezmem do prenajmu....ked to zarobi tak mu zaplatim po castiach z toho čo to zarobi....myslim že to je dobra moznost
14. 5. 2015 21:45:27
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112964
_Nightmare_
verified
rating uzivatele
(22 hodnocení)
14. 5. 2015 22:02:38
Gottas15 + Mirek Novotny: opet srovnavate hrusky a jablka, eXtra apod. je nekde uplne jinde nez weby typu Xstore. Jasne, tahaji traffic z FB, ale v mnohem mensi mire, protoze maji kvalitni obsah. Pochopte, ze kdyby jejich provozovatelum slo o to vydelavat na AdSense (a bylo to tak easy), tak asi nebudou cpat takove penize do redakce, clanku, fotek apod., ale pojmou to tak nejak podobne. A misto toho, aby projekt dotovali (relativne dlouhou dobu), tak budou happy, ze maji tech par set tisic mesicne, o kterych tu basni Gottas15. Ktery se nejspis domniva, ze tech XX lidi, kteri na magazinech typu eXtra pracuji, nedelaji nic jineho, nez co dela on - tzn. po celou svou pracovni dobu resi traffic z FB... ach jo.
14. 5. 2015 22:02:38
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112963
Raketka
verified
rating uzivatele
14. 5. 2015 22:14:09
Tak do tohodle bych nešel ani kdyby to bylo k dispozici za měsíční revenue...
1) Je to postavení na trafiku z Facebooku což je dost nejistý
2) I na těch screench z GA je vidět, že ta návštěvnost je značně nestabilní
3) Buh ví, jestli návštěvnost neni boostovaná reklamou
4) Monetizovat to jen přes AdSence je taky dost nejistý, affil by určitě udělal steží 1/10 příjmu
5) Mít na Fcb trafiku na webu CTR 3% jasně naznačuje, že to smrdí víc, než prdy starýho medvěda (při korektnim umíštění to bude do/spíš míň než 1%)
6) A mnoho dalších věcí
Ale je mi jasný, že někdo dělá weby na mlíko a někdo holt na maso. Ale u tohodle webu je spoustu věcí, kterejch se lze bát a sám prodejce musí vědět, že to neni uplně "čistý", proto by se toho nezbavoval za čtvrtletní zisk. Jestli jsem to dobře pochopil, tak za 1,2 mio vlastně prodává know how, nějaký weby, který si můžete spíchnout sami a Fcb stránky, u kterejch ani neuvedl kolik mají fanoušků. Ohání se až 90 tis. návštěv/den, ale fakt by mě zajímalo, kolik reálně vygeneruje s těma prodávanejma skupinana, tipuju tak 10% a to to ještě bude muset boostnout reklamou.
---------- Příspěvek doplněn 14.05.2015 v 22:20 ----------
A teď na to ještě jednou koukám a dovolil bych si tu nabídku označit za podvod, protože tam udává měsíční návštěnost 2 mio a zisk 180 tis. ale dole zároveň píše, že to vlastně generovaly weby, který nejsou předmětem prodeje, takže je to tak trošku scam :)
14. 5. 2015 22:14:09
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112962
rumenige11
verified
rating uzivatele
14. 5. 2015 22:31:09
Napsal _Nightmare_;1194842
Gottas15 + Mirek Novotny: opet srovnavate hrusky a jablka, eXtra apod. je nekde uplne jinde nez weby typu Xstore. Jasne, tahaji traffic z FB, ale v mnohem mensi mire, protoze maji kvalitni obsah. Pochopte, ze kdyby jejich provozovatelum slo o to vydelavat na AdSense (a bylo to tak easy), tak asi nebudou cpat takove penize do redakce, clanku, fotek apod., ale pojmou to tak nejak podobne. A misto toho, aby projekt dotovali (relativne dlouhou dobu), tak budou happy, ze maji tech par set tisic mesicne, o kterych tu basni Gottas15. Ktery se nejspis domniva, ze tech XX lidi, kteri na magazinech typu eXtra pracuji, nedelaji nic jineho, nez co dela on - tzn. po celou svou pracovni dobu resi traffic z FB... ach jo.
Tak traffic riešia nonstop by si sa čudoval a to si trochu na omyle s touto predstavou. Načo by ti bol web s kvalitnými článkami, ak by si neriešil traffic?
Pre dobrý pocit?
14. 5. 2015 22:31:09
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112961
mapman
verified
rating uzivatele
14. 5. 2015 23:25:50
Napsal Honx;1194789
u toho skliku jsem docela chvíli přemýšlel jak to dělá, že ví výdělky už dneska... :D
Obesel algoritmus Facebooku, proc by nepouzil svou temnou silu a neobesel algoritmus Seznamu? A pak to proda, protoze ho to nebavi....:)
---------- Příspěvek doplněn 14.05.2015 v 23:46 ----------
Napsal Jirka.St;1194831
Řekl bych, ze na 20letyho se vyjadřuje dost dobře na to, ze tady do nej všichni šijou.
Většina lidi tu vydělává 20k a nemůže ustát, ze někdo dokáže tohle už ve 20ti.
Většina vidí 300k zisk, prodává za 1,2M a hned podvod a musí se k tomu vyjadřovat a ani tomu nerozumi...
Ale notak, Jirko. Prvni vec je fakt, ze se vubec nevyjadruje dobre. Vyjadruje se jako arogantni idiot se sebevedomim kdesi ve vysinach (ac neni nicim vlastne podlozene). Dalsi vec je ta, ze jsi jeste asi nekomunikoval s opravdu schopnymi kluky, kterym je okolo dvacateho roku. Nejen, ze z kazdeho z nas se snazi udelat uplneho pitomce svou pohadkou, kterak ke zlatemu dolu prisel, ale zaroven tak reaguje i na kritiku, kterou mohl uplne v klidu vysvetlit a podlozit fakty, kdyby nejake byly. Na svete je halda mladych stastlivcu s miliony z internetoveho bizu - a at je maji, chran buh, abych na nekoho zarlil, donasel, zavidel mu apod. Tohle krajne nesnasim.
Cele jsem to sem postnul ne z nejake zavisti, ale proto, protoze tohle je presne to, co s prominutim kurvi takovahle fora. Pak si kazdy druhy nove prichozi, ktery si precetl nejakeho Kiyosakiho a 2x poslechnul Kirse, muze myslet a snadno si i vsugerovat, ze tohle vse je spravne, legalni a realne. Chyba lavky. Nas turbointeligentni supermilionar je jako takovy naborar k OVB a podobneho ksindlu. S cilem prodat sracku, o ktere vim, ze srackou je, dalsimu noumovi, ktery nema vsech pet pohromade a skoci mi na to. No, cenove to ale neuridil, byt to za 50k, verim, ze by mu na to tady nekdo vazne skocil. Kdyz se tu daji prodat weby s cerstvou instalaci WordPressu a par clanky za 10k, proc by neslo tohle. Poradil bych mu spis, pokud to vydelava 300k/mesic, at to necha dalsi 4 mesice bezet. Semestr beztak zacina nekdy koncem zari/rijna, do te doby mu to jeho pozadovanych 1,2mio krasne stihne vydelat. A jestli je tak prudce inteligentni a zivilo ho to tak dlouho a kvalitne, jiste nema v kapse jen padesatku na novou fotku do pasu.
Suma sumarum, mlady pan Petr Gottwald je bud hodne spatny lhar nebo velmi spatny podvodnik. Ale ono to jde ruku v ruce...
---------- Příspěvek doplněn 14.05.2015 v 23:54 ----------
Nicmene se treba poucil, dle jeho profilu nyni prochazi zajimave tema: Naposledy: "Dnes 23:17 (Prohlíží téma Jka dat rucne zaindexovat stranka na google)". Ale vsechny jeho komenty ve foru u tohoto prispevku jsou smazane, takze....
14. 5. 2015 23:25:50
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112960
_Nightmare_
verified
rating uzivatele
(22 hodnocení)
15. 5. 2015 00:12:00
rumenige11: Boha, ja mam s praci na podobnych projektech nekolikalete zkusenosti a tedy i jakesi poneti o tom, co tech XX lidi resi/neresi. A traffic z FB (bavime se o trafficu z FB, ju) to fakt neni. Zvlast pokud se kupuje, tak to pak uz vubec netusim co presne na tom chces kazdy den "resit" a kolik lidi na HPP kvuli tomu "reseni" potrebujes platit...?
To snad zacinaji mit nekteri lidi predstavu, ze bez trafficu z FB nelze rozjet a provozovat solidni a hodne navstevovany magazin, nebo uz nevim.
15. 5. 2015 00:12:00
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112959
Adam
verified
rating uzivatele
(39 hodnocení)
15. 5. 2015 00:51:12
Jirka.St Prodejce, přesněji přeprodejce, nereaguje vůbec dobře. Místo toho, aby v klidu obhájil obchod, kope kolem sebe. Navíc mu tak trochu nevěřím, že ho to dva roky živí :-)
Jinak vůbec nejde o to, kolik kdo vydělává. Tohle prostě není o nějaké závisti, ale o tom, že tento obchod nebudí dobrý dojem. Prodejce si trochu protiřečí a vůbec je to vrtkavý byznys. Ale třeba se najde někdo, kdo to koupí :-)
Dokážu pochopit, že se někdo chce zbavit fungujícího byznysu a změnit směr, jenomže tohle jsou zrovna weby, u kterých není jistá budoucnost. A to je podle mě ten důvod, proč jsou na prodej.
15. 5. 2015 00:51:12
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112958
Za obchodem stál jeden z bratrů Čorňáků, známých spammerů a podvodníků.
Aukci jsem už smazal a zablokoval účet prodejce, který Čorňákovi účet propůjčil.
Obnovil jsem příspěvky, které po sobě Gottas15 smazal, aby se zachovala kontinuita diskuse.
15. 5. 2015 01:26:49
https://webtrh.cz/diskuse/prodam-facebook-business-weby-300tis-kc-mesicne-nazory/strana/5/#reply1112957
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit