Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Česká pirátská strana má 1000 podpisů

Meningokok
verified
rating uzivatele
6. 11. 2009 17:49:51
Ahoj vespolek. Mnohem propracovanější program než Pirátská strana je zde www.technologickyprogram.com a je to program Dělnické strany. To budou komentáře...
6. 11. 2009 17:49:51
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312891
Martin Klíma
verified
rating uzivatele
(13 hodnocení)
6. 11. 2009 18:12:36
Napsal Meningokok;391640
Ahoj vespolek. Mnohem propracovanější program než Pirátská strana je zde www.technologickyprogram.com a je to program Dělnické strany. To budou komentáře...
Četl jsi vůbec ten program?
  • Preference přímé komunikace mezi koncovými uživateli tzv. Peer-to-peer jako protiváha k jednostranné komunikaci uživatel-nadnárodní mediální korporace.
  • Rozšiřování technologického životního prostoru pro náš druh.
  • Informační technologie jsou mimo jiné podstatná součást kultury a tak musejí být i vnímány lidmi a státem.
To co tam je jsou strašné kecy, krom toho opravdu tuto stranu kvůli jejímu chování nebudu volit ze zásady...
To lefiath: při diskuzi si ostatním nesmějeme ani je nijak jinak neurážíme, druhá třída, základní škola :)
6. 11. 2009 18:12:36
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312890
Petr Široký
verified
rating uzivatele
(26 hodnocení)
6. 11. 2009 18:51:01
Chyběl jsem. Někteří diskutující mě tak děsí nebo znepokojují, že tento etický nedostatek čas od času dám najevo, když si myslím, že to přerostlo únosnou mez.
6. 11. 2009 18:51:01
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312889
Barrack
verified
rating uzivatele
(4 hodnocení)
6. 11. 2009 19:09:55
Napsal Pooky;388343
:rolleyes: Je snad jasné, že tato strana nebude sestovavat vládu. Ale pokud se dostane a přiškvaří se k někomu do koalice tak by dejme tomu mohla získat ministerstvo informatiky....
Ale pokud jsi tak inteligentní tak klidně jdi volit, ty budeš volit ODS, jiný zase ČSSD a opět budeme tam kde jsme. Nikdo se nikam nehne a za dva roky budou volat znovu po volbách...mě se taková situace nelíbí ale komu ano, ať klidně stále volí ty samé strany...
A příště byl bych rád, kdybys přestal mluvit jak zedník, jinak ta diskuze nemá smysl...
Opravdu by mě zajímalo jak si to představuješ. Pardon, už vím, představuješ si to jako hurvínek válku :D
Shrneme si to - piráti jsou strana bez programu a zaměřená jen na jedinou věc, navíc s mizivou šancí na zvolení do PS + jim 90% podpory tvoří pochybné existence z warez for.
Proč mám volit někoho, kdo i kdyby se dostal do PS, tak nebude mít víc než jedno křeslo a bude jen nějaká šedá nicneznamenající myš někde v koutě?
Ale dobrá, pomineme, že piráti nemají nejmenší šanci cokoliv změnit.
Mám upřednostnit "problém" s vybíráním autorských poplatků, či další věci co piráti "nabízí" před rozpočtem, zdravotnictvím, sociálním systémem,...? Proč si mají hlas zasloužit víc, než "klasický" strany, který nabízejí řešení opravdových problémů?
Řešit problémy zakládáním poitické strany a populismem je ukázková blbost a jen do dokazuje, že jsou piráti strana bez smyslu a budoucnosti. Když mají problém s autorkýma poplatkama, tak ať se obrátí na lidi co volí. Ať si za nima zajdou a promluví si o tom s nima, ať založí třeba občanský sdružení a mluví, ať vysvětlí lidem kde je problém a co chtějí - s tímhle dokážou rozhodně víc než s politickou stranou, která se nikam nedostane.
Píšeš správně že je na tom momentální česká politika dost špatně, ale jak to můžou piráti změnit? Proboha vždyť ta strana nemá ani pořádný vedení co umí mluvit do médií, nebo nějaký výrazný lidi, "vůdce" co dokáže mluvit a prosadit svoje názory. Jak od nich můžeš čekat "změnu" na naší politice? Je to banda amatérů a zbytečná strana která je to poslední co česká politická scéna potřebuje.
Potřebujem udělat stabilní vedení státu, sněmovnu, kde se budou řešit problémy a jedna strana bude mít většinu aby mohla prosadit změny.
Piráti nepřínáší vůbec nic, co tahle zem potřebuje a hlas pro ně je vyhozenej hlas. Takže ti odpovím stejně - "Ale pokud jsi tak inteligentní tak klidně jdi volit piráty a opět budeme tam kde jsme."
Jo a na to že se třeba přiškvaří k někomu do koalice a získají ministerský křeslo, či dokonce vnitro, ani reagovat nebudu, protože tomu se člověk může jen smát. :D
6. 11. 2009 19:09:55
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312888
Martin Klíma
verified
rating uzivatele
(13 hodnocení)
6. 11. 2009 20:33:17
Napsal NextClick;390743
Smysl ma volit pouze podle nejlepsiho svedomi a vedomi. Pokud by to delali vsichni, tak ani jedna z tech stran co jsi vyjmenoval nema sanci.
:thumbup: je to tak, lidé jsou velice hloupí. Na jednu stranu na tyto strany nadávají jak jsou neschopné (a oni jsou, česká politická scéna už je skoro čtyři roky v naprostém vakuu ) a posléze je opět volí. Argumentují tím, že nemá cenu volit menší strany, jelikož nemají šanci nic změnit.
Já s tímto názorem nesouhlasím, vezměme si minulou koalici se zelenými, dostali se lehce nad 5% hranici pro vstup do parlamentu, avšak díky rozložení sil byly to právě oni, kteří dávali tu 101 hlasovou většinu. To vedlo k tomu že si diktovali, dostali snad dvě nebo tři ministerstva a měli velice silnou vyjednávací pozici...
Také pokud lidé chtějí volit jen ty nejsilnější strany, proč nemáme systém jako v USA? Prostě dvě strany a vyber si....nebo proč nemáme zvýhodněné vítěze voleb? Takhle budeme v patu strašně dlouho a stejně vítězná strana nemá šanci opravdu prosadit svůj program...
6. 11. 2009 20:33:17
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312887
Petr Široký
verified
rating uzivatele
(26 hodnocení)
6. 11. 2009 23:13:20
Takhle by to fungovalo jenom kdybychom byli všichni mladí, krásní a chytří. Zkuste si uvědomit, že mnoho lidí není jako vy, mnoho lidí závidí svému sousedovi a průměrné iq stále není nic moc, a proč je asi průměrné? Protože ho má nejvíce lidí.
Podle mě lidé podle svědomí a vědomí volí, a mám to, co máme...
6. 11. 2009 23:13:20
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312886
Aleš
verified
rating uzivatele
(18 hodnocení)
7. 11. 2009 19:19:53
Napsal lefiath;391845
Takhle by to fungovalo jenom kdybychom byli všichni mladí, krásní a chytří. Zkuste si uvědomit, že mnoho lidí není jako vy, mnoho lidí závidí svému sousedovi a průměrné iq stále není nic moc, a proč je asi průměrné? Protože ho má nejvíce lidí.
Podle mě lidé podle svědomí a vědomí volí, a mám to, co máme...
Ty to stavíš moc do filosofické roviny.
Nemůžeš přece vinit lidi za to, že si u voleb zvolí. Je to tady samý mladý a kolik z Vás zažilo komunisty. Pár.
Jenže si uvědomte, že většina populace, co může k volbám ve valné většině zažila u moci.
Bude trvat ještě 50 - 60 let, než zmizí populace, která to zažila na vlastní kůži a volí mezi dvěma systémy. Mezi komunismem a nekomunismem.
Nechápu, jak IQ souvisí s tím, koho kdo volí.
Brácha propadal, a vyučil se řemeslníkem. Takže až někomu s tím vysokým IQ praskne voda v potrubí, tak to spraví.
Já jsem byl ten chytřejší a studoval jsem zahraniční obchod. Jenže za 4 měsíce po ukončení studia se to celý změnilo, takže mě byla škola k ničemu.
Založil jsem rodinu a začal stavět. Všechno bylo v pořádku. Samozdřejmě jsme tenkrát volili Občanské forum. Pak přišla kuponová privatizace, společnost, která stavěla byt zkrachovala a peníze si nechala.
Takže se podala žádost o městský byt a hold jsme museli podmáznout komisi, aby ten byt byl.
V té době se nám sem hojně za pronájmy za korunu stěhovali linky, zkuste si to někdy, na barák byl najednou potřeba milion a architekt, když jsme chtěli udělat nástavbu nám to spočítal na dnešní ceny, takže houby.
Kdybych ten barák stavěl před, tak mám hrad. Babička nám při práci u sedláka každýmu našetřila 70 000 a to bylo tenkrát na dva byty.
Po zkušenosti s kuponovou privatizací přišel Zeman a byla opozice. Není jen ODS a CSSD, ale tyhle strany už ukázali, jak se to nedělá.
Komunisty volit nebudu a KDU taky ne, i když jsem celkem věřící, ale ne na kostely.
Ted tu máme TOP 09, koktejl.
Je potřeba, at už vyhraje kdokoli, aby měl většinu ve sněmovně. Ty koalice jsou k ničemu a hlavně KDU je u všeho.
Tahle zem potřebuje rychle na nohy. Škoda, že Fischer, nebo někdo jiný nepostaví stranu, asi by to zválcoval, ale nechce, takže koho vlastně volit?
7. 11. 2009 19:19:53
https://webtrh.cz/diskuse/ceska-piratska-strana-ma-1000-podpisu/strana/7/#reply312885
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit