COPY: Hľadáme CZ, SK a HU prekladateľov a copywriterov
Stránka 4 z 27 PrvníPrvní 123456789101112131415 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 91 až 120 z 787

Historky z provozování e-shopu

 1. ......peníze tenkrát dostala, myslím, že snad vše nenašel jsem nic na podporu,proč bych jí mohl vrátit méně (samozřejmě kromě poštovného)

  Ještě dotaz, někde jsem četl, že prodejce může odečíst náklady na uvedení zboží do původního stavu (při vrácení do 14 dnů), tím se nemyslí poškozené zboží, ale například poškozené obaly.............což mohou být plastové folie, krabice atd..................nemáte někdo s tímto zkušenost???? Možná by to, na některé lidi tohoto typu platilo

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Já se snažím trestat co nejvíc, takže v tvým případě bych odečetl klidně 200 za čištění displeje, příp. 100 za strhnutí fólie, pokud tam nějaká byla. Dobrý je, že tohle všechno můžeš, ale zároveň co je přiměřená částka nerozhoduje ČOI, ale soud a tak pokud někdo fakt zvedne zadek a dojde na ČOI si stěžovat, stejně neuspěje a k soudu to pak už nikdo nedá. Samozřejmě to chce počítat takový částky, který vyloženě sami neříkaj "se mnou u soudu 100% prohraješ".

 4. Citace Původně odeslal Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
  Já se snažím trestat co nejvíc, takže v tvým případě bych odečetl klidně 200 za čištění displeje, příp. 100 za strhnutí fólie, pokud tam nějaká byla. Dobrý je, že tohle všechno můžeš, ale zároveň co je přiměřená částka nerozhoduje ČOI, ale soud a tak pokud někdo fakt zvedne zadek a dojde na ČOI si stěžovat, stejně neuspěje a k soudu to pak už nikdo nedá. Samozřejmě to chce počítat takový částky, který vyloženě sami neříkaj "se mnou u soudu 100% prohraješ".
  a co takhle rovnou na zákazníka, který prostě jen využije svého práva, poslat pár udělaných maníků s pistolí u pasu, aby si vrácení zboží raději ještě promyslel?

 5. Zůstaňme u historek, ne u diskusí o principech. ;)

 6. diskuze o vrácení peněz do 14 dnů http://webtrh.cz/45396-vraceni-dnu-l...-prodejni-ceny

 7. Nejnovější mystérium. Paní reklamuje hystericky zásilku, že jí nic nepřišlo. Sledovací kód a kontakt s poštou odhalil, že si to 29. května převzala a podepsala vlastním jménem. Motiv, milý Watsone?

 8. Citace Původně odeslal Annalina Zobrazit příspěvek
  Nejnovější mystérium. Paní reklamuje hystericky zásilku, že jí nic nepřišlo. Sledovací kód a kontakt s poštou odhalil, že si to 29. května převzala a podepsala vlastním jménem. Motiv, milý Watsone?
  Že by peníze ?

 9. Já nejlepší příhody zažívám většinou na Aukru. Při některých dotazech občas znejistím. Zákazník si třeba objednal WIFI router a po informaci, že zásilka bude odeslána, přišel e-mail s textem: FUNGUJE I JAKO WIFI?

  Že mi někdo volá na Štědrý den, v neděli v osm ráno a nebo ti nejlepší v týdnu ve 3:00, to nezmiňuju, to asi není nic neobvyklého

  Nebo jsem jednou jedinkrát poslal zboží na základě naskenovaného příkazu k úhradě. Zrovna tenhle případ jsem zapomněl pohlídat a po dvou měsících jsem při kontrole účtu zjistil, že peníze nedošly. Volám tomu člověku a říkám, že už je to sice nějakou dobu zpět, ale že mi nepřišla platba a on na to: "Jóó, to bylo super, zboží přišlo hned druhý den, no a víte, oni mi ten příkaz v bance zamítli." Od srdce jsem se zasmál a odvětil jsem, že by bylo fajn, kdyby teda zaplatil a on že teda jo. Moc jsem s tím nepočítal, ale zaplatil :) (šlo o tři stovky)

  Z poslední doby z provozu eshopu stojí za zmínku také návštěva dvou úřednic z finančního úřadu. Přišly kvůli DPH, zkontrolovat zboží, hlavně je zajímalo zboží z dovozu (erotické pomůcky:). Navštívily mě doma a předváděl jsem jim vibrátory, anální kolíky, atp. :) Divím se, že mě neranila mrtvice, jak jsem byl nervózní :)

 10. Citace Původně odeslal Mirek Hoza Zobrazit příspěvek
  Z poslední doby z provozu eshopu stojí za zmínku také návštěva dvou úřednic z finančního úřadu. Přišly kvůli DPH, zkontrolovat zboží, hlavně je zajímalo zboží z dovozu (erotické pomůcky:). Navštívily mě doma a předváděl jsem jim vibrátory, anální kolíky, atp. :) Divím se, že mě neranila mrtvice, jak jsem byl nervózní :)
  :D To si ich mal nechať, nech si to vyskúšajú samé.

 11. JJ, mel jsi jim nabidnout vyzkouseni na miste zdarma ;)

 12. Lidi z FÚ maj právo na kontrolu zboží?

 13. Citace Původně odeslal Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
  Lidi z FÚ maj právo na kontrolu zboží?
  Myslím, že ne. Zboží máš zabaleno a nemají právo to otevřít.

 14. ja myslim, ze maji pravo to videt, kdyz mas fakturu ze si koupil PC, tak jim ho taky musis ukazat.
  Stejne tak se zbozim. Predvadet po kusech jim to uz asi nemusel, ale myslim ze pravo, videt minimalne bedny, maji.

 15. Citace Původně odeslal rammi Zobrazit příspěvek
  ja myslim, ze maji pravo to videt, kdyz mas fakturu ze si koupil PC, tak jim ho taky musis ukazat.
  Stejne tak se zbozim. Predvadet po kusech jim to uz asi nemusel, ale myslim ze pravo, videt minimalne bedny, maji.
  No, ale já reagoval na

  a předváděl jsem jim vibrátory, anální kolíky, atp.

 16. Jenom jestli neslo v tomto konkretnim pripade o to, ze se chtel Mirek spis pochlubit. ;)

 17. Ahoj taky jednu přidám …
  Jednoho krásného dne mi zavolal paní a začala řvát do telefonu. Co že to jsme za firmu, jak si to můžeme dovolit neodeslat objednávku ani po 14ti dnech. Asi po 5ti minutovém monologu jsem ji skočil do řeči zeptal se jí na číslo její objednávky. Záhy se ukázalo, že si zboží objednala v úplně jiném shopu naší konkurence, který končí .cz a náš je .eu.

 18. Nejlepší historka je, když někdo provozuje eshop, pak díky svojí blbosti mu to jde do kytek a eshop napsaný na míru nechá na nezaplaceném hostingu, takže se k němu už nedostane a ve finále ještě echá slušnou doménu propadnout tak, aby si ji regla bývalá konkurence:(

 19. Citace Původně odeslal spoluprace.net Zobrazit příspěvek
  Nejlepší historka je, když někdo provozuje eshop, pak díky svojí blbosti mu to jde do kytek a eshop napsaný na míru nechá na nezaplaceném hostingu, takže se k němu už nedostane a ve finále ještě echá slušnou doménu propadnout tak, aby si ji regla bývalá konkurence:(
  Tak tohle uz chce systematickou zapometlivost :)

 20. To neni o zapometlivosti, ale o blbosti a lenosti.

 21. V den kdy byla Queer parade v Táboře (v sobotu) mi přišla objednávka na Queer placku, shodou okolností z Tábora. Dotyčná ale neuvedla číslo domu. Tak jsem jí napsal, ať pro hladké doručení napíše ještě to číslo popisné. Včera večer přišla odpověď, že si placku objednala omylem a že ji teda nechce...:thefinger:

 22. tak v tom pripade systematickou lenost a blbost. ;) To je tva vlastni "prace"? ;)

 23. Citace Původně odeslal avensis Zobrazit příspěvek
  Prodávám navigace jedna pro zasmání a jedna pro nasr....
  1. Zákazník volá vzal bych od vás navigaci TomTom, ale nepotřebuju k tomu to DPH, je to zbytečně vyhozená tisícovka, tak mi to tam nedávajte:D
  :D:D:D

  Tak to mě rozsekalo :D

 24. Paní si objednala:

  Cituji:

  Dobrý den,

  Objednávku zatím pozdržte a pošlete mi VO ceny a kontakt na vašeho dodavatele, potom usoudím jestli si od Vás koupím nebo ne.

 25. Citace Původně odeslal krnac Zobrazit příspěvek
  Paní si objednala:

  Cituji:

  Dobrý den,

  Objednávku zatím pozdržte a pošlete mi VO ceny a kontakt na vašeho dodavatele, potom usoudím jestli si od Vás koupím nebo ne.
  Je nová doba....:D

 26. Citace Původně odeslal krnac Zobrazit příspěvek
  Paní si objednala:

  Cituji:

  Dobrý den,

  Objednávku zatím pozdržte a pošlete mi VO ceny a kontakt na vašeho dodavatele, potom usoudím jestli si od Vás koupím nebo ne.
  LOL to si delas srandu :D

 27. obvykle nepoužívám LOL, ale LOOOL ;)

 28. to vypadá jako výkřik zoufalý konkurence :)

 29. :d :d :d

 30. Taky po mě jeden chlápek chtěl kontakt na dodavatele, ale nic si neobjednal. Reagoval jsi na to nějak? Já to teda hned smazal, fakt nevim, co bych mu na to měl říct.

 31. Šlo o 100 kusů zboží v celkové hodnotě ca 2000kč
  Dobrý den,
  Jistě chápete že vám kontakt na mého dodavatele neposkytnu, jestliže chcete mohu objednávku bez problému stornovat.

  Paní:
  Dobrý den,
  Myslela jsem si to a doufala jsem ve skrytu duše že budete slušný obchodník a tyto informace mi poskytnete, ale abyste viděl že já sem velice solidní obchodnice tak objednávku potvrzuji.

  Nakonec jsem blb já

Hostujeme u Server powered by TELE3