Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Image Upload web

 1. Dobrý den,
  chtěl bych si pro vlastní potřebu vytvořit upload server pro obrázky. Vlastní server mám, na kterém hostuji své webové stránky. Zajímá mě pouze ověřené open source řešení, případně zda někdo nemá kód k poskytnutí. Stránku si klidně nastyluji sám.
  GitHub jsem celý prolezl, ale nenašel kloudné řešení. Vše buď bylo moc složité, nebo se mi upload nepodařilo vůbec zprovoznit. Stačí mi jen okno pro výběr souboru, tlačítko upload a následně vygenerovaný link na obrázek.

  Děkuji a s pozdravem, Adam B.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. pozrel som si demo a ejhle: "Warning: mysql_connect(): Access denied for user '835958'@'localhost' (using password: YES) in /home/vhosts/uploads.eu5.org/upload/db.php on line 10
  Access denied for user '835958'@'localhost' (using password: YES)"

  to bude script este niekedy z doby kamennej 4. Třeba toto https://owncloud.org/ - je to prostě vlastní cloud. Je tam možné nahrát cokoliv, i ty obrázky a následně je sdílet.

 5. Citace Původně odeslal Adam Gajdečka Zobrazit příspěvek
  Třeba toto https://owncloud.org/ - je to prostě vlastní cloud. Je tam možné nahrát cokoliv, i ty obrázky a následně je sdílet.
  To uz radeji https://nextcloud.com/

 6. rád bych upozornil, že přes podobné služby se často šíří závadný obsah, viry a další drobnosti, je nutné na to myslet, nebo si způsobíš spousty problémů.

  owncloud, nextcloud je lepší nepouštět do internetu, jsou dost děravé, opakovaně, autoři k zabezpečení jsou flagmatiční, na hlášení chyb nadávají a vyhrožují místo, aby s pokorou opravili.

  Zkušenosti mám s https://transfer.sh, funguje spolehlivě, je to udržované a ověřené nasazením, nedoporučuji používat v produkci jejich docker verzi, je děsivá (jako většina docker veřejných repositářů).

  Další co bych mohl doporučit: https://github.com/haiwen/seafile, https://github.com/cowbell/sharedrop, https://github.com/YouTransfer/YouTransfer a spousty dalších.

 7. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  aby s pokorou opravili.
  Pokorny by mel byt uzivatel, kdyz to ma zdarma tedy bez podpory!

 8. Citace Původně odeslal vdusek Zobrazit příspěvek
  Také se přikláním k Piwigu, mám s ním pouze dobré zkušenosti a dá se hezky ohýbat k obrazu svému.

 9. Citace Původně odeslal josef.jebavy Zobrazit příspěvek
  Pokorny by mel byt uzivatel, kdyz to ma zdarma tedy bez podpory!
  ano, a když jim děláš tu podporu, děláš jim PR a posíláš patche na opravu, tak by ti aspoň nemuseli nadávat do hackerů a vyhrožovat :). Mně ten tým nějak moc nesedl, avšak pořád platí, že provozovat to v internetu je rizikové.

  Jinak Piwigo je opravdu povedená věc.

 10. Citace Původně odeslal Depotys Zobrazit příspěvek
  Také se přikláním k Piwigu, mám s ním pouze dobré zkušenosti a dá se hezky ohýbat k obrazu svému.
  Lychee je lepší https://lychee.electerious.com/

 11. Citace Původně odeslal salab Zobrazit příspěvek
  v čem je lepší? Podle všeho to vypadá, že se vývoj v posledních letech zastavil, stejně jak se snížila aktivita jediného. Je to pak riziko jít do podobného projektu. Pohledem do kódu by si to zasloužilo nějaké aktualizace, úpravy v db ošetřuje přes mysqli_real_escape_string a preg_replace('/\?/',...), což není dnes již nevhodnější kombinace, viz https://github.com/electerious/Lyche...abase.php#L325. Osobně mě to nezaujalo, ale piwigo v tomhle je v daleko horším nepořádku :)


Hostujeme u Server powered by TELE3