Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 41 z 41

Martin Studený alias Zasmatsesro. Další podvodník v komunitě.

 1. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Podle vizáže bych soudil, že se mu líbí, když dostane po prdelce :-D
  po a ne do? :-D

  ---------- Post added 17.09.2018 at 12:18 ----------

  Citace Původně odeslal Zasmatsesro Zobrazit příspěvek
  Ostatni by vám řešit slo a řešit samy sebe ne :D víte co se říká ze na webtrhu sou ty největší zkrachovalci:D tak tu ze sebe kazdej nedělejte milionáře :-DDD
  Zkrachovalec jsi tady ty hele:)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Kdyby se tenhle výkuk dal dohromady s Kalužou, určitě by spolu vymysleli něco ultimátního :-D

 4. Citace Původně odeslal Zasmatsesro Zobrazit příspěvek
  Ostatni by vám řešit slo a řešit samy sebe ne :D víte co se říká ze na webtrhu sou ty největší zkrachovalci:D tak tu ze sebe kazdej nedělejte milionáře :-DDD
  Nejsem milionář, ročně vydělávám sotva půl milionu čistého, ale víš co? Vždy zaplatim fakturu včas a jak se mi krásně žije s čistým svědomím :-) Vsadím se, že máš ročně sotva dvě stě a to ještě s podvodama. Jinak vítej mezi zkrachovalci.

 5. @FunTomas, nemá smysl plácat čas, energii a radost nad těmito lidma. Oni stejně si nic neuvědomí jelikož celý život vydělávají podvody a pokud jim to jde, tak nehodlají řemeslo měnit.
  Nicméně pokud si na tyhle lidi nedošlápne policie, tak se vsadím že někdo se jednou naštve a banda podřadných lidí si na něj došlápne. Potom otázka co je lepší :-D Zda pouta nebo upravený ciferník.

 6. Citace Původně odeslal Zasmatsesro Zobrazit příspěvek
  Ostatni by vám řešit slo a řešit samy sebe ne :D víte co se říká ze na webtrhu sou ty největší zkrachovalci:D tak tu ze sebe kazdej nedělejte milionáře :-DDD
  Kde ze sebe dělám milionáře? Pravda, vždy bylo na učebnici českého jazyka, takže pokud to měříte tímto pohledem, tak ano, jsem milionář :)

  Každopádně být Vámi, tak se snažím své průsery vyřešit, ať pak nemusíte leštit trubky ve vězení.

 7. Citace Původně odeslal FunTomas Zobrazit příspěvek
  Říká se nesuď člověka podle vzhledu ... Ale tady je to jasné :D Takové padesátikilové hovádko, co nikdy nebude makat jinak než podvodem :)
  dyk, dylyna, dygitálky, dyskotéka,

 8. Zbejvá ti leda zasmát se s.r.o :))

 9. To neprojde přes zápis, protože už existuje Zasmat s.r.o.

 10. Ano ano, toto individuum funguje přesně takto a do spolupráce jde už s tím že nezaplatí, přesto že sám navrhne částku. Žije v iluzi že když udělá drsnej vopičí xicht na FB obalenej do nášivek, že mu to něco zvedne, možná to nízký sebevědomí, ale IQ, charakter a svědomí jistě ne. Buď je to synek lichváře a "tanečnice", nebo má trauma z raného dětství a má potřebu žít v iluzi Bronxu či co.

  Chtělo by to stránku kde by se tihle "šmejdi" vystavovali s informacema, takovej katalog virů a parazitů. Je to patologickej jev individuí bez charakteru a svědomí.

 11. Ještě přidávám, že mi napsal, že neodvádím daně, tak jsem mu napsal, že mi nedělá problém vystavit fakturu. On si ji tedy vyžádal a po týdenní splatnosti peníze také nepřišli. I když psal, že faktura byla zaplacena.

 12. Citace Původně odeslal Marek Š. Zobrazit příspěvek
  Ještě přidávám, že mi napsal, že neodvádím daně, tak jsem mu napsal, že mi nedělá problém vystavit fakturu. On si ji tedy vyžádal a po týdenní splatnosti peníze také nepřišli. I když psal, že faktura byla zaplacena.
  Platební rozkaz?

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3