Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

SPRÁVCE ERP (HELIOS ORANGE) – Třebíč

Úvazek
Seniorita
Láká vás správa ERP, kde je součástí nastavování firemní procesů, implementace SW, aplikací a komunikace s uživateli? Potřebujeme komunikativní AJ (min. B1), zkušenosti s Helios Orange vítáme stejně jako praxi na obdobné pozici.
CO BUDETE DĚLAT?
  • Koordinovat spolupráci uživatelů Helios Orange s programátory
  • V rámci ERP podporovat a zefektivňovat procesy výrobní firmy
  • Navrhovat koncepce softwarových řešení a aplikací
  • Zavádět nové procesy
  • Řešit problémy a chyby v informačním systému
  • Zpracovávat systémovou a uživatelskou dokumentaci
CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
  • Samostatnou a zodpovědnou pozici
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost zkrácené či nepravidelné pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Profesní vzdělávání a osobnostní růst
  • Příspěvek na dopravu a životko
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a zdraví
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: region Třebíč
Pokud vás nabídka zaujala, reagujte zde.