Hledáme PPC specialistu se slovenštinou na úrovni rodilého mluvčího

Rozpočet
50 - 100 tisíc Kč
Druh
Hledám zkušeného dodavatele
Hledáme PPC specialistu/ku!
Máte perfektní slovenštinu a zkušenosti s PPC reklamou? Baví vás psát poutavé texty, nastavovat úspěšné reklamy a analyzovat data? Pak hledáme právě vás!
Náplň práce:
  • Tvorba a optimalizace PPC kampaní v Google Ads a Meta Ads
  • Psaní poutavých reklamních textů
  • Hledání správných prodejních argumentů produktů
  • Příprava reportů
  • Spolupráce s manažerem (kontakt a strategii řeší s klientem manažer, specialista řeší opravdu čistě reklamy)
Požadujeme:
  • Perfektní znalost slovenštiny
  • Zkušenosti s PPC reklamou (Google Ads a Meta Ads)
  • Analytické myšlení
  • Upřímnost, organizaci času, plnění deadlines
Nabízíme:
  • Práci na dálku
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Odpovídající platové ohodnocení
Pokud máte zájem o tuto pozici, napište na email něco o vás, jaké budgety jste spravovali a jaký byl váš největší úspěch v ads.
Těšíme se na Vaše reakce!
304 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 2. 7. 2020
Ověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více