Zadejte hledaný výraz...

Xbox 360 Flash

Registrace
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
23. 12. 2013 18:35:06
Napsal Mirator;1036462
A ty mi chceš říci, že na konzole vypadají stejně dobře jako na PC? Xbox 360 je už tak "2 roky" pozadu za PC, nejnovější hry se tam bud sekaj(resp. malé FPS), nebo prostě nevypadaj tak dobře jako na PC :)
To je klidně možný. Popravdě - nevím, nemám srovnání. Ale vůbec mě to netrápí, protože nezájem o podobný věci totiž v mejch očích patří k té kultuře hraní na konzolích :-)
To, co od her dnes už očekávám totiž je, že mě zabaví, že si u nich můžu chvilku oddechnout. Nechci řešit jestli to můžu vycucat tak, aby to vypadalo líp, nechci řešit, že to někde jinde vypadá líp, vůbec mě nezajímá, kolik to má FPS, když to jede plynule,... :-)
O tomhle to je, zkrátka si chci jen koupit konzoli, do toho si chci občas koupit hru a tu si občas zahrát. Vším ostatním se nechci vůbec zatěžovat a tudíž je pro mě, stejně jako pro většinu lidí, mnohem lepší volba hrát hry na konzoli, než na PC.
---------- Příspěvek doplněn 23.12.2013 v 18:38 ----------
Napsal Aleš Jiříček;1036466
krome kinectu, ktery me bohuzel neuchvatil (ale verim ze to muze lidi bavit) me to same nabizi i pc, mam k tomu pripojeny xbox controller, mam to na televizi, mam u toho gauc, kde je rozdil?
V ceně (konzole + hry za 5 let je mnohem menší investice než PC + hry za 5 let), o čemž jsi tu psal a taky v jednoduchosti. Věř tomu, že pro lidi, kteří nejsou z IT oboru, je něco jako "PC hra na TV v obýváku, pomocí Xbox ovladače" čistý sci-fi :-)
Nehledě na to, že spousta her na PC vůbec není, ale to už je na preferencích každýho člověka, protože některý hry zas nejsou na konzole.
Já osobně chci třeba NHL a to si na PC nezahraju, protože to tam dávno nevychází. Nebo už zmiňovaný GTA 5.
23. 12. 2013 18:35:06
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978805
Napsal Mirator;1036462
A ty mi chceš říci, že na konzole vypadají stejně dobře jako na PC? Xbox 360 je už tak "2 roky" pozadu za PC, nejnovější hry se tam bud sekaj(resp. malé FPS), nebo prostě nevypadaj tak dobře jako na PC :)
ale i tak nesouhlasím s Lerak89, na 5 let starém kompu by nerozjel dnešní hry ani na medium, na low asi jen s haluzem :)
mám 2,5 starý komp za 15k(+-), zrovna dnes jsem hrál Bioshock Infinite - bez problému mi jede na medium, na lepší detaily by se mi už sekal :)
4 roky starý PC / cena cca 12k / sestaveno z odložených high end komponent (které už za sebou měli minimálně půl roku provozu) / tahá hry na full HD s cca 40-90 Fps.
23. 12. 2013 18:47:55
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978804
Lerak89
verified
rating uzivatele
23. 12. 2013 19:07:08
V ceně (konzole + hry za 5 let je mnohem menší investice než PC + hry za 5 let), o čemž jsi tu psal a taky v jednoduchosti. Věř tomu, že pro lidi, kteří nejsou z IT oboru, je něco jako "PC hra na TV v obýváku, pomocí Xbox ovladače" čistý sci-fi :-)
Věř tomu že ne. "Obývákových" PC prodáme statisticky nejvíc a většina z nich jsou pak plnokrevné herní stroje. Nějak netuším, proč bys měl potřebovat IT vzdělání na zapojení hdmi kabelu a usb ovladače. Tu teorii o té ceně.. můžeš se nějak rozepsat položku po položce? Protože nepodloženě říct, že vilu v Praze postavím mnohem levněji než 2+1 v horní dolní, to dokážu taky. Já mám třeba tohle, jak už jsem psal, HD 7770, entry grafika za 2.5, jako dělaná do PC za 12k+-, BF4 na high ve full HD plynule. Tzn podle tvého, nemusíš nic nastavovat, nemusíš řešit nejlepší grafiku, jen zapneš a hraješ, na lepší rozlišení jak "next gen" konzole.
Jediné plus pro konzole je to, že vážně vycházejí některé AAA tituly jen pro ně, proti tomu nelze nic říct. Na PC lze zase ocenit nespočet indie titulů a třeba strategie. Navíc ubisoft už oznámil, že má konzolí plné zuby, a očekávanou mmo bude optimalizovat na PC, stejně tak jako třeba Star Citizen.
23. 12. 2013 19:07:08
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978803
Registrace
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
23. 12. 2013 19:46:04
Napsal Lerak89;1036473
Věř tomu že ne. "Obývákových" PC prodáme statisticky nejvíc a většina z nich jsou pak plnokrevné herní stroje. Nějak netuším, proč bys měl potřebovat IT vzdělání na zapojení hdmi kabelu a usb ovladače. Tu teorii o té ceně.. můžeš se nějak rozepsat položku po položce? Protože nepodloženě říct, že vilu v Praze postavím mnohem levněji než 2+1 v horní dolní, to dokážu taky. Já mám třeba tohle, jak už jsem psal, HD 7770, entry grafika za 2.5, jako dělaná do PC za 12k+-, BF4 na high ve full HD plynule. Tzn podle tvého, nemusíš nic nastavovat, nemusíš řešit nejlepší grafiku, jen zapneš a hraješ, na lepší rozlišení jak "next gen" konzole.
Jediné plus pro konzole je to, že vážně vycházejí některé AAA tituly jen pro ně, proti tomu nelze nic říct. Na PC lze zase ocenit nespočet indie titulů a třeba strategie. Navíc ubisoft už oznámil, že má konzolí plné zuby, a očekávanou mmo bude optimalizovat na PC, stejně tak jako třeba Star Citizen.
Nikdo nemluví o BF4, ale o hře za 5 let :-) A opravdu si seš jistej, že na HD 7770 rozjedeš za 5 let novou hru ve full HD plynule? Dost pochybuju. Na nové generaci konzolí o tom nepochybuje vůbec nikdo.
Dokonce máš jistotu, že na nové generaci konzolí rozjedeš za 5 let hry ve 4K.
Na to nemusíš mít ceny rozepsaný položku po položce, tohle prostě dnešní PC za 12k nezvládne ani ve snu.
23. 12. 2013 19:46:04
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978802
Lerak89
verified
rating uzivatele
23. 12. 2013 20:28:17
Nikdo nemluví o BF4, ale o hře za 5 let :-) A opravdu si seš jistej, že na HD 7770 rozjedeš za 5 let novou hru ve full HD plynule? Dost pochybuju. Na nové generaci konzolí o tom nepochybuje vůbec nikdo.
Ne. Ale na medium a 720p ano, o tom nepochybuju. Ono co se týče fps a "rozjetí" tak na tom rozlišení právě setsakra záleží.
Dokonce máš jistotu, že na nové generaci konzolí rozjedeš za 5 let hry ve 4K.
Na to nemusíš mít ceny rozepsaný položku po položce, tohle prostě dnešní PC za 12k nezvládne ani ve snu.
:DD no myslím že po tomhle si každý udělal obrázek sám v téhle diskuzi. Zatím nemáš totiž ani jistotu, že současné hry rozjedeš na 1080, třeba takového tomb raidera prostě nedokázali "očesat" a prodává se na xbone jen v 720. Ale tak dream on, proč ne.
23. 12. 2013 20:28:17
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978801
Tatrman
verified
rating uzivatele
24. 12. 2013 13:14:53
Napsal Registrace;1036483
Dokonce máš jistotu, že na nové generaci konzolí rozjedeš za 5 let hry ve 4K.
Tak tenhle pobavil.
24. 12. 2013 13:14:53
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978800
Neroad
verified
rating uzivatele
29. 12. 2013 18:40:41
Asi tak panove ja jsem tohle tema zacal,tak doufam ze i ja ho zkoncim. Prijdu z prace dam sprchu udelam si kafe. Sednu si v obyvaku do gauce zapnu 130cm ledku,a kdyz mi tam nic nedavaj.vezmu z pod stolku ovladac. zapnu xbox. a jdu si vklidu zahrat nic nemusim delat jenom se vorvanim.kdyz zrovna neco davaj necham xbox zaplej jenom prepnu a skouknu co chci a pak zase pokracuju v hrani. i kdyz vedle v pracovne mam nadupany sony vaio. vubec me nelaka nanem hrat hry. ASi tak panove nebudu tu pomlouvat pcckare.ale kdyz si vezmu ze prijde nasteva zapnu xbox a dam nakou kinect hru. tak se bavi celej obyvak mezitim se vsichni prostridame nebo jsou i hry pro vice hracu. a to s pc tezko neco takoveho ze se budem syslit u pc nepripada v uvahu. dale je paradni ta jednoduchost. jenom zapnu a hraju nic nemusim nastavovat proste pohodicka. tak mi reknete proc srovnavate .xbox s pc. to je jako srovnavat jablka a hrusky. dale nekdo tu rikal neco o hruze hrat strilecky. jo pro zacatecnika hrozny nezvyk,ale po par dnech hrani,uplne stejna pohoda jako na pc. takze abych to srovnal. prome jako obycejnyho cloveka a zadneho IT magora.Je konzole ta nejlepsi ,nejednoduzsi,nejodpocinkovejsi vec kterou jsem si mohl poridit. A ten kdo ma jenom pc doma a nema takrikajic oboje, tak at se sdrzuje komentaru protoze nevi ocem mluvi.protoze to pak clovek ani na pc nesahne....
29. 12. 2013 18:40:41
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978799
Bacon
verified
rating uzivatele
(2 hodnocení)
29. 12. 2013 20:02:53
Právě ta "hromadná zábava" je něco, co PC hráčům bez života nevysvětlíš :P 2 - 4 lidí? Není problém, zapnem Just Dance, Dance Central, Kinect Sports, Kinect Adventures, karaoke,... a vyblbneme se.
29. 12. 2013 20:02:53
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978798
Lerak89
verified
rating uzivatele
30. 12. 2013 18:53:37
prome jako obycejnyho cloveka a zadneho IT magora.
No vidíte, a pro mě pro jako obyčejného člověka a žádného magora není problém to vše co popisuješ dělat s PC, které mám taktéž pod televizí v obýváku a ne někde na stole schovanej notebook VAJAJO, takže timhle trapným argumentem těžko diskuzi ukončíš :)
Jinak co se té zábavy týče, nějak jsem přehlídnul patch, který znemožňuje hrát na PC s kinectem v 2-4 lidech... no ale stejně když někdo přijde na návštěvu tak většinou vymýšlím zajímavější program, než zapínat Dance Central nebo karaoke :D japonci ke mě moc nechodí.
30. 12. 2013 18:53:37
https://webtrh.cz/diskuse/xbox-360-flash/strana/3#reply978797
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit