Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Sony Ericsson M600i

Jesensky In4U s.r.o.
verified
rating uzivatele
7. 5. 2007 05:57:06
Napsal Fishbond;2991
Ano, z části máš pravdu. Ale Apple je pro některé i životní styl, jejich oblíbená značka. iPhone navíc spojuje iPod, telefon a "komunikátor". Lidé mají v iPhone důvěru, né proto, že je to cool slovo, ale protože mají zkušenost a jsou spokojeni s výrobky od Apple. A cena je taková, právě proto, že je to "Apple". Je to jako když by sis šel koupit botasky k Vietnamcům nebo do značkové prodejny Adidas. Kam vyrazíš? :) Já do Adidasu, ale každý máme jiné hodnoty. A navíc mluvit o něčem, co ještě nikdo z nás neměl v ruce je trochu divné, uvidíme o prázdninách :)
Ano, z malé části máš pravdu - že je Apple pro některé i životní styl a proto vím, že se ho prodají milióny kusů. Nikoliv však v Česku, protože Čech narozdíl od Američana naštěstí pro Čecha více zvažuje, kolik muziky za své peníze skutečně obdrží, a nejen jaké je logo na displeji.
Netuším, kolik jsi už držel chytrých telefonů, komunikátorů, PDA či MDA v ruce, ale já samozřejmě stovky, jen teď jich mám u sebe na testy pět.
Se zbytkem argumentace jsi tedy absolutně mimo, protože např. výrobky možná tobě neznámé firmy HTC jsou např. jen pod logem operátorů prodávané MDA přístroje, jedny z nejdokonalejších na světě. Nikomu tedy nikde nedoporučuji nakupovat neznačkovou elektroniku kdesi na tržnicích a nekvalitně vyrobenou (všechno se dnes dělá v Číně, včetně iPodu), ale OPAKUJI: doporučuji nákup přístroje s 2x lepšími parametry za 2x nižší cenu než iPod.
"Držet v ruce" znamená už jen subjektivní pocit z povrchové úpravy. Znám samozřejmě technické aprametry iPodu, znám výrobní a prodejní cenu iPodu, jinak bych nepsal to, co vidíš výše.
7. 5. 2007 05:57:06
https://webtrh.cz/diskuse/sony-ericsson-m600i/strana/2/#reply6863
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit