Zadejte hledaný výraz...

Prezident 2018 – koho budete volit?

smrtka
verified
rating uzivatele
(3 hodnocení)
25. 1. 2018 21:58:06
Napsal ponda1986;1438960
To nebude píšící na fóra - věř tomu, že mladá generace jde volit (vidím okolo sebe 25-30) a to ve velkém procentu proti Zemanovi. A věřím, že i starší generace na tom nebude jinak.
Eman si utrhne "svých 40%" - lidí, se kterými nehnou ani jeho výroky a "nepravdy".
Hlavně že "imigranti" :-D Ale Mynář, Nejedlý, kauza Peroutka, výrok o Krymu, nevedená kampaň atd atd atd atd :-D
no jsem rad, ze vy jako jasnovidec vite uplne jiste, ze drahos si tam neprivede jeste horsi xichty, kdyz ani drahos sam jeste nevi, kdo bude jeho mluvci a kancler, ale taky si je jasnovidne jisty, ze bude mit proverku na PT... ja mam sice proslou a ne PT, ale zadna sranda to nebyla, tak jsem zvedavej jak se s tim popere jestli vyhraje
25. 1. 2018 21:58:06
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322795
1polarium
verified
rating uzivatele
25. 1. 2018 21:58:25
Napsal smrtka;1438958
je velky stesti, ze vetsina volicu !== vetsina lidi pisicich na fora
zeman vyhraje a drahos muze klidne emigrovat a vzit s sebou na polarni kruh i pandu a vsichni se tam prosim zaregistrujte :)))
traged :-) ....většina lidi pišici na fora...na jake fora? Z ceho probuh vychazis.? Myslís ty tvoje diskuze na novinky.cz nebo na strankach zemana atp? Ano, maš pravdu to je velky štesti :-) a k neuvereni ze tam nekdo na jeho podporu pise. Zajdi si treba na stranky iprima jak lide komentuji prvni diskuzi (kde nechodi ciste jen volici jednoho z nich ale oba tabory)a precti si co tam lidi pisou, zajdi si na transparentni ucet zemana vidis podobne veci na trans.uctu Drahose???..Lidi maji jednoduse uz zemana dost a to jsem jeste ted slusny....a davaji mu to jasne najevo jak jen muzou(nejen na jeho transparentním ucte) je nejmene oblibeny prezident za poslednich 50let. A ted valim u ze jsem tady minim.15minut...ty tady muzes byt 18hod.denne ja ne. A smrtko zitra to hod Drahošovi, udělej aspon jednou v zivote neco spravne. Neboj 300,- duchodu ti pridaj at je tam Zeman nebo Drahos, tak samo imgiranti tady nebudou at je tam ten nebo ten. O to jde volicum Zemana predevsim tedy i tobe vid. Me osobne utechou je ze i kdyz nedej boze zeman vyhraje(jakože nevyhraje) tak jsem si jisty ze dele nez rok prezidentovat nebude.
25. 1. 2018 21:58:25
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322794
smrtka
verified
rating uzivatele
(3 hodnocení)
25. 1. 2018 22:03:57
Napsal 1polarium;1438964
traged :-) ....většina lidi pišici na fora...na jake fora? Z ceho probuh vychazis.? Myslís ty tvoje diskuze na novinky.cz nebo na strankach zemana atp? Ano, maš pravdu to je velky štesti :-) a k neuvereni ze tam nekdo na jeho podporu pise. Zajdi si treba na stranky iprima jak lide komentuji prvni diskuzi (kde nechodi ciste jen volici jednoho z nich ale oba tabory)a precti si co tam lidi pisou, zajdi si na transparentni ucet zemana vidis podobne veci na trans.uctu Drahose???..Lidi maji jednoduse uz zemana dost a to jsem jeste ted slusny....a davaji mu to jasne najevo jak jen muzou(nejen na jeho transparentním ucte) je nejmene oblibeny prezident za poslednich 50let. A ted valim u ze jsem tady minim.15minut...ty tady muzes byt 18hod.denne ja ne. A smrtko zitra to hod Drahošovi, udělej aspon jednou v zivote neco spravne. Neboj 300,- duchodu ti pridaj at je tam Zeman nebo Drahos, tak samo imgiranti tady nebudou at je tam ten nebo ten. O to jde volicum Zemana predevsim tedy i tobe vid. Me osobne utechou je ze i kdyz nedej boze zeman vyhraje(jakože nevyhraje) tak jsem si jisty ze dele nez rok prezidentovat nebude.
lepsi traged nez idiot - vic k tobe nema cenu psat. Styl i obsah tve plodnosti mluvi za vse
25. 1. 2018 22:03:57
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322793
1polarium
verified
rating uzivatele
25. 1. 2018 22:19:44
Ja pohrdam voliči Zemana, pro me to jsou z 95% hloupi lide(par vyjimek je ale ty nejdou do hloubky), lide kteri nevidi zlo a lži nebo je nechteji vidět, často negativni lidi...lidi kterym to tak vyhovuje vesmes takovi problemovi lidi vecne uplakani a ukrivdeni. Vidím to takovi ti co ani nejedou nikde na dovolenou, jezdi obouchanou fabii, servirce nedaj ani korunu tringelt, na dobroč. ucely uz vubec, takovi celkove nespokojeni se svym zivotem tem zeman vyhovuje....kdyz ja jsem takovy a mam se takto tak i at jini se maji a jsou takovi jako ja. Dennodenne tyto lidi potkavamna ulici, slysim rozhovory, ctu tady diskuzi kdy je jasne ze moderatorka to dnes zvladla skvele ale co parez, negativni parez neudela, napise ze celou dobu skakala do řeči :-) uz me to vubec neprekvapuje, tito lidi boudou nespokojeni se vsim at je to politika, tak rodina, budou pruditri ubtovavani na hotelu atd atd proste maj to v sobe zakorene rekl bych tak nejak od narozeni, z domu - vidi to u svych blizkych ......ted uz opravdu shalom zitra hned jak to hodím drahosovi jedu vozem(silnym kvalitnim vozem ne fabkou na plyn jak mas ty smrtko) do daleke zeme a musim se vyspat ...Přeju si at to Drahos vyhraje a v pevne v to i verím, pokud vyhraje Zeman, bude to na chvili jak jsem psal a zoufat nebudu(neziju jen v čr)
25. 1. 2018 22:19:44
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322792
Martin
verified
rating uzivatele
(62 hodnocení)
25. 1. 2018 22:31:33
Napsal 1polarium;1438969
Ja pohrdam voliči Zemana, pro me to jsou z 95% hloupi lide(par vyjimek je ale ty nejdou do hloubky), lide kteri nevidi zlo a lži nebo je nechteji vidět, často negativni lidi...lidi kterym to tak vyhovuje vesmes takovi problemovi lidi vecne uplakani a ukrivdeni. Vidím to takovi ti co ani nejedou nikde na dovolenou, jezdi obouchanou fabii, servirce nedaj ani korunu tringelt, na dobroč. ucely uz vubec, takovi celkove nespokojeni se svym zivotem tem zeman vyhovuje....kdyz ja jsem takovy a mam se takto tak i at jini se maji a jsou takovi jako ja. Dennodenne tyto lidi potkavamna ulici, slysim rozhovory, ctu tady diskuzi kdy je jasne ze moderatorka to dnes zvladla skvele ale co parez, negativni parez neudela, napise ze celou dobu skakala do řeči :-) uz me to vubec neprekvapuje, tito lidi boudou nespokojeni se vsim at je to politika, tak rodina, budou pruditri ubtovavani na hotelu atd atd proste maj to v sobe zakorene rekl bych tak nejak od narozeni, z domu - vidi to u svych blizkych ......ted uz opravdu shalom zitra hned jak to hodím drahosovi jedu vozem(silnym kvalitnim vozem ne fabkou na plyn jak mas ty smrtko) do daleke zeme a musim se vyspat ...Přeju si at to Drahos vyhraje a v pevne v to i verím, pokud vyhraje Zeman, bude to na chvili jak jsem psal a zoufat nebudu(neziju jen v čr)
Co máš proti fábce? Já ji mám a dokonce HTP :-))))))
25. 1. 2018 22:31:33
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322791
Napsal 1polarium;1438969
Ja pohrdam voliči Zemana, pro me to jsou z 95% hloupi lide(par vyjimek je ale ty nejdou do hloubky), lide kteri nevidi zlo a lži nebo je nechteji vidět, často negativni lidi...lidi kterym to tak vyhovuje vesmes takovi problemovi lidi vecne uplakani a ukrivdeni. Vidím to takovi ti co ani nejedou nikde na dovolenou, jezdi obouchanou fabii, servirce nedaj ani korunu tringelt, na dobroč. ucely uz vubec, takovi celkove nespokojeni se svym zivotem tem zeman vyhovuje....kdyz ja jsem takovy a mam se takto tak i at jini se maji a jsou takovi jako ja. Dennodenne tyto lidi potkavamna ulici, slysim rozhovory, ctu tady diskuzi kdy je jasne ze moderatorka to dnes zvladla skvele ale co parez, negativni parez neudela, napise ze celou dobu skakala do řeči :-) uz me to vubec neprekvapuje, tito lidi boudou nespokojeni se vsim at je to politika, tak rodina, budou pruditri ubtovavani na hotelu atd atd proste maj to v sobe zakorene rekl bych tak nejak od narozeni, z domu - vidi to u svych blizkych ......ted uz opravdu shalom zitra hned jak to hodím drahosovi jedu vozem(silnym kvalitnim vozem ne fabkou na plyn jak mas ty smrtko) do daleke zeme a musim se vyspat ...Přeju si at to Drahos vyhraje a v pevne v to i verím, pokud vyhraje Zeman, bude to na chvili jak jsem psal a zoufat nebudu(neziju jen v čr)
Sluníčkový klučík je tady :D
V dětství znal jen PC, sport je pro něj nebezpečí. Kamarády měl jen když jim něco koupil
Co čekat od člověka co žije z práce jiných, je neustále naštvaný, že lidi mají jiný názor, opovrhuje lidma, kteří nežijí z daních jiných, miluje krajní levici (tvrdý marxista), ideálně by zavřel všechny kdo mají jiný názor nebo jim alespoň sebral volební práva.
Pokud vyhraje někdo, kdo má jiný názor je schopný ignorovat volbu většiny, je schopný podrazit a zradit svůj národ.
To jeho silné auto je autobus. Autem nejezdí protože nemá ani řidičák, a na kole neumí protože z her na PC se to nenaučil. Všude vidí lidi co musí makat ručně, jak naříkají jak se mají zle, přitom on se má dobře, z cizích daní a nechápe proč naříkají.
Z jeho dosavadního života nevyprodukoval nic pro společnost, teda kromě neziskovky, která sebere 90% na mzdy pro něj a kamarády.
Když něco zbude dá to na charitu, ale jen tu, která pomáhá nemakačenků jako je on, protože kdo dělá nemá nárok.
Všude vidí zlo, za vše může Putin a Zeman.
Za Uprchlíky může Zeman a Putin. A protože Putin/zlé Rusko zničilo IS, mírumilovné náboženství, které zabíjelo jen ty zlé křesťany, kteří se opováží bránit se křížem!! Kteří před 500 lety napadali ty hodné muslimy, kteří ani mouše neubližují. Jejich ženy mají stejná práva jako muži, teda pokud se zahalují.
Jsou chytří, dokonce 40% muslimů umí psát a číst. Umí pracovat, jejich státy jsou vyspělé a mají moderní technologie co jim západ ukrad ve středověku a nyní z toho žijí. Západ, co jim vyvezl jejich chytré mozky jako otroky, kteří po více než 200 letech se z toho zpamatovávají.
Stovky let si budovali chovatelství zvířat, pěstování když teda něco vyrostlo. Pak přišel ten zlej kolonista a naučil je pracovat, vybudoval jim tam sítě, našel nerostné bohatství a pak si uteče a ani je to nenaučí využívat.
Proč jsou všichni tak hnusní! Proč volí Zemana a Putina
25. 1. 2018 22:36:58
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322790
Krumpolec
verified
rating uzivatele
25. 1. 2018 22:38:16
T.G.Masaryk - O Demokracii - YouTube
25. 1. 2018 22:38:16
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322789
PetrVomacka
verified
rating uzivatele
25. 1. 2018 22:46:00
Debata byla vyrovnanější než na Primě. Drahoš si neustále bral do pusy Zemana a kritizoval ho. Neodpustil si to ani v závěrečné řeči. Narozdíl od Primy byl Drahoš připravený, asi narozdíl od Zemana znal otázky, ale to je jen spekulace.
Zeman je médii kritizován za hulvátství. Nicméně v minulosti pronesl jen 3 sprostá slova, média tyto slova neustále opakují, takže vyvolala dojem, že Zeman je sprostý neustále, což není pravda. Dnes na mne jako hulvát působil Drahoš. Nesmyslně se navážel do Zemana.
25. 1. 2018 22:46:00
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322788
Chtěl jsem volit Drahoše. Ale nakonec po těch debatách jsem se rozhodl, že volit nepůjdu. Oba jsou to eurolevičáci. A obě ty hovínka hrozně smrdí. Ani jednomu z nich nebudu dávat sílu svým hlasem.
25. 1. 2018 22:48:14
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322787
Napsal PetrVomacka;1438975
Debata byla vyrovnanější než na Primě. Drahoš si neustále bral do pusy Zemana a kritizoval ho. Neodpustil si to ani v závěrečné řeči. Narozdíl od Primy byl Drahoš připravený, asi narozdíl od Zemana znal otázky, ale to je jen spekulace.
Zeman je médii kritizován za hulvátství. Nicméně v minulosti pronesl jen 3 sprostá slova, média tyto slova neustále opakují, takže vyvolala dojem, že Zeman je sprostý neustále, což není pravda. Dnes na mne jako hulvát působil Drahoš. Nesmyslně se navážel do Zemana.
Souhlas.
Byl připravený na otázky TV, ale nedokázal mluvit v otázkách protikandidáta, kdy opět na začátku nedokázal pořádně mluvit :)
25. 1. 2018 22:58:50
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322786
1polarium
verified
rating uzivatele
25. 1. 2018 23:14:41
Napsal colbi;1438972
Sluníčkový klučík je tady :D
V dětství znal jen PC, sport je pro něj nebezpečí. Kamarády měl jen když jim něco koupil
Co čekat od člověka co žije z práce jiných, je neustále naštvaný, že lidi mají jiný názor, opovrhuje lidma, kteří nežijí z daních jiných, miluje krajní levici (tvrdý marxista), ideálně by zavřel všechny kdo mají jiný názor nebo jim alespoň sebral volební práva.
Pokud vyhraje někdo, kdo má jiný názor je schopný ignorovat volbu většiny, je schopný podrazit a zradit svůj národ.
To jeho silné auto je autobus. Autem nejezdí protože nemá ani řidičák, a na kole neumí protože z her na PC se to nenaučil. Všude vidí lidi co musí makat ručně, jak naříkají jak se mají zle, přitom on se má dobře, z cizích daní a nechápe proč naříkají.
Z jeho dosavadního života nevyprodukoval nic pro společnost, teda kromě neziskovky, která sebere 90% na mzdy pro něj a kamarády.
Když něco zbude dá to na charitu, ale jen tu, která pomáhá nemakačenků jako je on, protože kdo dělá nemá nárok.
Všude vidí zlo, za vše může Putin a Zeman.
Za Uprchlíky může Zeman a Putin. A protože Putin/zlé Rusko zničilo IS, mírumilovné náboženství, které zabíjelo jen ty zlé křesťany, kteří se opováží bránit se křížem!! Kteří před 500 lety napadali ty hodné muslimy, kteří ani mouše neubližují. Jejich ženy mají stejná práva jako muži, teda pokud se zahalují.
Jsou chytří, dokonce 40% muslimů umí psát a číst. Umí pracovat, jejich státy jsou vyspělé a mají moderní technologie co jim západ ukrad ve středověku a nyní z toho žijí. Západ, co jim vyvezl jejich chytré mozky jako otroky, kteří po více než 400 letech se z toho zpamatovávají.
:-) hlupačku....jeste ti odepisu...autobusem jsem nejel takrka 25let(naposledy karosa šd11), ridicak mam od 18, najete pres 2mil km(vim +- presne nekolik vozu, objeta cela evropa i sever.staty) ...z cizich dani? Na odvodech davame vic nez si mozna ty vydelas za dva roky. Vše poctive(cemuz ty samozrejme verit nemuzes, poctivy podnikatel neexistuje) ano mnoho jsem toho i dostal ale takovy je hold zivot, ja vím...zdravi si nekoupis a co se tyce her tak jsem mel kdysi digi hru vlk nebo zajic uz si nemapatuji chyta vajicka(snad jedina dobra vec co byla v rusku kdy vyrobena, co si budeme povidat auta stala a stoji za starou belu, tv taky a nic jineho me nenapada...matrjoška? :-)) a TV hry(jeste nebyl playstation) pc hry jsem nikdy nehral ni tady ses bohuzel svym tvrzenim vubec netrefil. Ano sebral bych volebni pravo tomu kdo nerozezna kdy nekdo lze nebo kdyz jeden druheho vyuziva ve svuj prospech. PS: vedel jsme ze z toho silneho auta se ti napumpuje krev a zacnes kopat nozickama ano jsem uz taky hajzlik ze provokuji lidi ale coz. Jinak jsem dobrak, davam rocne nekolik penez mistním fotbalistum(mladi vpred,zabava,sport, pohyb), psimu utulku(nejen kvuli zviratum ale podporuji i samotne provozovatele jinak) a detskemu domovu a pokazde kdyz vidím nekoho s kasickou tak mu tam hodim dar. Naposledy dneska. Jsi taky dobrak jako ja? Prispel si nekomu jen tak dnes nebo aspon tento mesic? Odvadis desitky tisic mesicne na danich+ socka, zdravka? Nebo jsi na pracaku he a mas cas tady byt 18hod denne?
25. 1. 2018 23:14:41
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322785
Registrace
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
25. 1. 2018 23:24:33
Jsem zklamán pouze z jedné věci. Nebyl tam žádnej dostatečně vtipnej moment, žádný kouření pohanky, žádný mrkání, žádnej fíkus, prostě nic :-(
25. 1. 2018 23:24:33
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322784
smrtka
verified
rating uzivatele
(3 hodnocení)
26. 1. 2018 00:07:01
Napsal Registrace;1438979
Jsem zklamán pouze z jedné věci. Nebyl tam žádnej dostatečně vtipnej moment, žádný kouření pohanky, žádný mrkání, žádnej fíkus, prostě nic :-(
co kecas? jsem se nasmal kdyz zemna rikal, ze neni tak chytrej jak vypada :D
26. 1. 2018 00:07:01
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322783
Nechceme migranty! Nechceme muslimy! Zakazme arabske cislice!
26. 1. 2018 00:55:58
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322782
ponda1986
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
26. 1. 2018 02:08:31
Napsal gransy;1438985
Nechceme migranty! Nechceme muslimy! Zakazme arabske cislice!
Ty jsou doufám zakázané! Moje děti se je rozhodně učit nebudou :-D
26. 1. 2018 02:08:31
https://webtrh.cz/diskuse/prezident-2018-koho-budete-volit/strana/52#reply1322781
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit