Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Jak byste ocenili web, který vydělává měsíčně 20 000 Kč?

Mucho Don Marso
verified
rating uzivatele
17. 12. 2013 21:54:00
O jaký SW jde ? ;) popravdě za rok mít 4 klienty není extra terno... buď je chyba v SW nebo v provozovateli. Když nám hodíte info, možná se najde i kupec :)
---------- Příspěvek doplněn 17.12.2013 v 21:55 ----------
Napsal OndrejDyrka;1034585
Proč se tedy zbavovat pasivního příimu?
protože ono není takový problém vytvořit čtyřem kamarádům faktury do nákladů, které se také někdy hodí :) ono toho může být víc. Jen prostě rozumný člověk toto neprodá a vždy je něco špatně. Kor když je to bezúdržbové... Já se vsadím, že dotyčný, co to koupí, tak bude mít tu smůlu :D že mu všichni klienti zrovna vypoví smlouvu :D
17. 12. 2013 21:54:00
https://webtrh.cz/diskuse/jak-byste-ocenili-web-ktery-vydelava-mesicne-20-000-kc/strana/2/#reply977354
ThomasNET
verified
rating uzivatele
17. 12. 2013 21:59:42
Napsal Mucho Don Marso;1034586
O jaký SW jde ? ;) popravdě za rok mít 4 klienty není extra terno... buď je chyba v SW nebo v provozovateli. Když nám hodíte info, možná se najde i kupec :)
---------- Příspěvek doplněn 17.12.2013 v 21:55 ----------
protože ono není takový problém vytvořit čtyřem kamarádům faktury do nákladů, které se také někdy hodí :) ono toho může být víc. Jen prostě rozumný člověk toto neprodá a vždy je něco špatně. Kor když je to bezúdržbové... Já se vsadím, že dotyčný, co to koupí, tak bude mít tu smůlu :D že mu všichni klienti zrovna vypoví smlouvu :D
Já jsem neříkal že bych se toho chtěl zbavit jenom jsem chtěl mít informaci o tom kolik by to asi tak mohlo stát :-D A s těmi 4 mi klienty máte pravdu není to moc, ale systém jsem nikde aktivně nepropagoval zatím ;-) Což se co nevidět změní
17. 12. 2013 21:59:42
https://webtrh.cz/diskuse/jak-byste-ocenili-web-ktery-vydelava-mesicne-20-000-kc/strana/2/#reply977353
Petr Zachrdla
verified
rating uzivatele
(1 hodnocení)
18. 12. 2013 10:15:22
@ThomasNET: to přeci záleží na tom jakého obratu by byl schopen nový zákazník dosáhnout s nový řešením. chytrý zákazník bude ochoten zaplatit jen tolik, kolik by zaplatil za obdobné řešení + renomé vašeho webu (které přináší dodatečné peníze, kterých by zákazník s novým webem hned nedosáhl) + vybudovaná pozice (odkazy, jejich kvalita, internetové PR atd., opět něco čeho nejde dosáhnout ze dne na den). Dále budou rozhodovat náklady na provoz, které mohou mít rozdílné rozměry. Např. pokud na těch 20000 Kč/měs. vkládáte nějaké svoje úsilí, nový zákazník takové úsilí nemusí chtít vkládat, nebo bude počítat, že to pro něj někdo bude dělat a pak ten projekt pro něj opět nemá smysl, protože nevydělá ani na jednoho člověka.
Pokud nemáte zajímavé renomé, zažitou doménu a kvalitní linkový profil, nebrání nic novému zákazníkovi si to postavit od nuly sám.
18. 12. 2013 10:15:22
https://webtrh.cz/diskuse/jak-byste-ocenili-web-ktery-vydelava-mesicne-20-000-kc/strana/2/#reply977352
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit