Zadejte hledaný výraz...

Hledáme kolegu na pozici Affiliate acquisition manager

Kokiskashop
verified
rating uzivatele
15. 4. 2015 12:45:12
Pro affiliate progam našeho internetového obchodu Kokiskashop.cz hledáme kolegu na pozici Affiliate aquisition manager. Náš internetový obchod je na trhu již 6 let a dosahuje tržeb v řádech desítek miliónů ročně. Affiliate program, který provozujeme má v současné době okolo 300 partnerů a je provozován na platformě Affilbox.
Hlavním úkolem manažera affiliate programu bude akvizice nových affiliate partnerů pomocí nástrojů online marketingu nebo na základě přímého oslovování. Dalé se bude manažer starat o podporu nově získaných partnerů, kterým bude pomáhat s marketingovými materiály a řešit jejich technické i další dotazy.
Manažer bude odměňován na základě výkonu nových partnerů, které do našeho programu přivede. Konkrétně dostane 4% provize z každé objednávky, která bude díky novému partnerovi realizována. V případě dlouhodobě prokazatelných výsledků možnost paušalního odměňování + provize.
Požadavky:
- prokazatelné zkušenosti s affiliate marketinem
- orientace v online prostředí
- zkušenost se systémem affilbox (nebo podobný systémem)
- proaktivní přístup a orientace na výsledek
- živnostenské oprávnění
Náplň práce:
- akvizice nových partnerů a rozvoj celé affiliate sítě
- podpora partnerů
Nabízíme:
- možnost dlouhodobé spolupráce se stabilní společností
- odměňování na základě výkonu
- výhody v našem internetovém obchodě
V případě vašeho zájmu mě kontaktujte na adrese michal.ertelt@kokiskashop.cz
Michal Ertelt
Marketingový specialista
Kokiskashop.cz
+420 776 745 243
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit