Zadejte hledaný výraz...

Adwords kredit 120 EUR zadarmo pre nových zákazníkov

onlinetip
verified
rating uzivatele
(12 hodnocení)
15. 9. 2016 18:39:27
Prišlo mi na email. Ja už účet mám, možno sa niekomu hodí. Ak to niekto využijete, dajte vedieť, nech sa téma uzamkne.
Získajte bonusový kredit na inzerciu v službe AdWords vo výške 120 €, keď preinzerujete 120 €. Ponuka vyprší 30.září 2016. Použite kód kupónu: D4R6V-E7RG6-YK7T*.
* Ponuka platí len pre nových zákazníkov. Navštívte google.com/ads/analytics alebo zavolajte na číslo 0800 500 975 a svoj kredit uplatnite do 30.září 2016 Použite kód ponuky: D4R6V-E7RG6-YK7T.
Zmluvné podmienky tejto ponuky:
V podmienkach uvedených nižšie môže pojem „AdWords“ v závislosti od kontextu označovať službu AdWords alebo AdWords Express.
1. Ponuka je k dispozícii iba pre zákazníkov s fakturačnou adresou na Slovensku. Každý inzerent smie použiť jeden propagačný kód.
2. Ak chcete ponuku aktivovať, zadajte do svojho účtu propagačný kód do 30.září 2016. Ak chcete využiť túto ponuku, musíte zadať svoj kód do 14 dní od prvého zobrazenia reklamy z vášho prvého účtu AdWords.
3. Ak chcete získať kredit, začnite zobrazovať reklamy. Výška nákladov na reklamy, ktoré vám vzniknú v tomto účte za 31 dni po zadaní propagačného kódu (bez daní), bude strhnutá z kreditu (až do výšky 120 €).
4. Keď dokončíte kroky 2 a 3, kredit by sa mal do piatich dní pripísať v Prehľade fakturácie vášho účtu.
5. Kredit sa vzťahuje iba na budúce náklady na reklamy. Kredit nie je možné použiť na náklady vzniknuté pred zadaním kódu.
6. Po vyčerpaní kreditu nedostanete žiadne upozornenie a všetky ďalšie náklady na reklamy budú účtované na váš spôsob platby. Ak v zobrazovaní reklám pokračovať nechcete, môžete kampane kedykoľvek pozastaviť alebo odstrániť.
7. Na to, aby ste propagačný kredit mohli získať, musí služba AdWords úspešne dokončiť fakturáciu z vášho účtu a musíte riadne plniť svoje povinnosti spojené s účtom AdWords.
8. Celé znenie zmluvných podmienok nájdete tu: http://www.google.sk/intl/sk/adwords/coupons/terms.html
15. 9. 2016 18:39:27
https://webtrh.cz/diskuse/adwords-kredit-120-eur-zadarmo-pre-novych-zakaznikov#reply1224047
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit