Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

„Výběrčí“ témat, plánovač a pravá ruka


hourglass
Skončil
30.12.2022 v 22:27
biders
0% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
Zdravím,

hledáme někoho na zodpovědnou pozici, která může ovlivnit chod celých webů. Člověka, co s námi bude vybírat témata pro redaktory (vždy několik desítek na týden dopředu) a následně jim hledat skvělé náhledové obrázky a upravovat nadpisy, aby byly „lákavé“.

Následně je budeš připravovat k publikaci a přemýšlet, jak je posunout k ještě lepším výsledkům.

Určitě to není job pro nováčka, minimálně musíš mít zkušenosti s psaním a rozumět „psychologii čtenářů“. Na druhou stranu tě dokážeme mnohé naučit, úplně od píky to ale nepůjde.

Nezbytná je proaktivita a zájem, není to jenom brigáda, kterou si odsedíš a jdeš. Potřebujeme výsledky a chceme dlouhodobou spolupráci, opravdu dlouhodobou.

Zaplatíme tě hodinovkou a pracovat můžeš na dálku, ale velkou výhodou bude, pokud jsi z Brna nebo Prahy a alespoň jednou týdně se s námi můžeš vidět.

Pište prosím na e-mail textukontrola@gmail.com s do předmětu dejte „Výběrčí“, napište mi o sobě nějaké info, zkušenosti i cokoliv dalšího, co by nás mohlo / mělo zajímat.

Začátek klidně hned další týden, časovou dotaci vidíme na cca 2 až 4 hodiny denně (pouze všední dny). Pro šikovného člověka ale najdeme později i více práce.

Děkuji, LA