Komplexní vizuální identita a web realitního makléře


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
13.06.2022 v 19:28
biders
0% odezva
30 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Webdesign, Tiskoviny, Logo, Vizuální identita, Bannery, Ikonky, Kódování, Úprava fotografií
Rozpočet
20 - 50 tisíc Kč
Ahoj lidi,
rozhodl jsem se opustit zaměstnanecké jistoty v korporátních řadách a vydat se na nejistou, v této době asi dost šílenou, přesto pro mě vzrušující cestu sólo podnikatele, hned po pojišťovákovi, nejprestižnějšího povolání realitního makléře 😊.

Touto cestou hledám nejprve kreativce/grafika/umělce na vytvoření mojí vizuální identity, pod čímž bych si představoval logo, paletu barev, písma a třeba i manuál. Jelikož jde o osobní brand, kdy budu já poskytovatelem služeb, vizuál by měl být primárně z mého jména, určitě to nesmí být epická sedlová střecha s okýnky a komínkem... Nějaké skici a představu už mám, ale ty budeš jistě lepší. Následně tě budu jistě potřebovat dlouhodobě na různé reklamní materiály tj. tiskoviny, vizitky, letáky, plakáty, bannery, úpravu fotografií, no zkrátka stále něco…

Následně bych potřeboval webaře a postavit osobní web na základě výše uvedeného vizuálu, který by měl být:
  • postaven na WP, jelikož jsem s tím už pracoval/editoval + elementor (někdo mi doporučoval, že je to fajn), kdy jsem si již prošel dost thems a mám par tipů;
  • responzivní, https, GDPR ready;
  • rychlý (prý je to dost důležité), tzn. pagespeed score 85+;
  • obsahovat cca 7 stránek, tj.: úvod, o mně, služby, nabídka, poptávka, reference, kontakt;
  • propojení s online marketingem: Google, Seznam, Meta…
  • dále si nechám poradit. Texty si napíšu sám.
Svého budoucího partnera resp. 2 partnery budu vybírat na základě již provedených prací/referencí, kdy dám prostě jen na můj pocit, že tvoje tvorba je ve stylu, který se mi líbí. Následně bych řešil cenu, která by měla být exaktně počitatelná nebo předem definovaná a úměrná začínajícímu podnikateli s přihlédnutím na budoucí dlouholetou spolupráci. Můj rádius působení je 1 hodina autem kamkoliv z Prahy, což neznamená, že nemůžeš být třeba ze Zlína, ale určitě bych tě chtěl poznat i osobně. Tuto naší první spolupráci a její pravidla si dohodneme písemnou smlouvou.

Těším se na vaše reference a nabídky spolupráce.

Jo a vše bych chtěl mít hotové začátkem 7/2022, je to reálné?