15.06.2021 13:57
1
Ahoj.

Kde prosím hledáte native speakery pro překlady produktových popisů/webů? Dále bychom si od daného člověka představovali také zajišťování zákaznické podpory.

Ideálně bychom potřebovali najít někoho v místě našeho podnikání tak, aby docházel do kanceláře.

Díky, David.
15.06.2021 17:07
2
To je asi trochu složitější ...podnikáte ve velkém městě, nebo v nějakém „zapadákově“, kde lidi sotva rozumí slovensky? Pokud jsou to větší města, tak zkusit FB skupiny, sleduje to dost cizinců a například v Brně normálně reagují lidé z různých zemí, co tu žijí. Možností jsou i klasické portály, i když to je drahé řešení, nebo oslovení agentur. Sice je nemám rád, ale mají celkem obsáhlé databáze – akorát nevím, kolik to může stát. Jenže o jaký jazyk se jedná? Angličtinu seženeš snadno, maďarštinu také ...ale například rumunštinu už hůře. My jsme na tohle měli externisty, kterým byl k ruce někdo z centrály a řešil s nimi požadavky – časem se to externisté naučili řešit sami – na docházení do kanceláře bych v dnešní době netrval, pokud to není opravdu nezbytné. Externisty jsem pak hledal na UpWork.com a Freelancer.com, ale nejvíce se osvědčil UpWork.
16.06.2021 09:10
3
Ahoj. Menší okresní město.
Prace.cz a UPČR k ničemu, tam na to ti lidi zřejmě nekoukají, skupiny na FB jsou 5 let mrtvé, asi to dopadne tak jak píšeš. :)
16.06.2021 12:57
4
Tak na ÚP se nehledají lidé, co by byli použitelní, ne? S tím FB bych to nezatracoval, mně se tam pár lidí ozvalo ...nicméně ty zahraniční portály jsou dle mého lepší. Najdeš native speakera, s nímž mluvíš anglicky, a máš klid. Zkrátka věnuješ chvíli zaučení, v závěru mi to přijde lepší než nutně tahat někoho na centrálu.