logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Kompletní tvorba webu s recepty (receptář)

hourglass
Skončil
09.11.2020 v 08:08
biders
0% odezva
7 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
9.11.
Poprávám kompletní zajíštění tvorby webu s recepty.
Dále bych ocenil i  návaznou dlouhodobou slupráci ohledně tohoto webu. 
Výhodou pro tvůrce je, že na tvorbu webu nespěcháme :)
Popis webu:
- možnost přístupů administrátor a editor (editor pouze přidávání a editace svých receptů, administrátor, ale vždy musí schválit změnu a přidání receptu) a samozřejmě klasický viewer s možností pouze komentářů receptů a jeho hodnocení až po registraci.
- Recepty obsahovat: pole název receptu, foto, kdo recept přidal, ingredience, tagy, čas přípravy, postup (text), možný odkaz na video návod z youtube, hodnocení receptu a komentáře
- Hlavní menu: články (forma blogu včetně tagů), encyklopedie potravin, o webu, užitečné odkazy, linky na instagram, facebook, pole s dotazy a prosbami, pole s dary (info o č.účtu apod. k podpoře webu od návštěvníků), restaurace (zde budeme vkládat odkazy na určité spřízněné restaurace)
- Umožněno, aby web mohl do budoucna přidávat další funkcionality jako eshop, kurzy, tvorvy jídelníčků pro uživatele apod. (proto bych se rád vyhnul zavřeným šablonám jako např. word pressu) 
- Design webu potřebujeme na docela slušné moderní úrovni. 
- Jednoduché (pokud monžno) editační prostředí celého webu pro administrátora.

Vybíráme dle poměru cena/kvalita popř. reference. 

Pokud máte zájem jít  do tohoto projektu receptáře, napište mi prosím na ivan.jadrny@consulting-ij.com, připojte pár vět o sobě a ukázky vybraných prací, včetně referencí (ty velice ocením).  

Moc děkuji a těším se na spolupráci :)