logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Facebook a PPC kampaň pro Dropshipping.cz

hourglass
Skončil
25.11.2020 v 03:30
biders
0% odezva
6 zájemců
Prodejce
A
22.11.
Hledáme jednotlivce nebo případně i na spolupráci agenturu, která by nám pomohla využít aktuálního momentu zájemců o přesunu do online a pomohla nám s vytvoření kampaní pro naší službu Fulfillment.cz která umožňuje outsourcovat logistiku produktů ale také zároveň umožňuje prodej zboží do naší sítě a marketplace (mall.cz, alza.cz atd).

Chtěli bychom vytvořit cílenou reklamu na skupiny, kde bychom mohli oslovit jednotlivce i firmy které by mohly mít zájem o umístění zboží k nám na náš sklad. Výhodou naší služby není jen vyřešení potřeby outsourcingu logistiky ale i možnost prodávat zboží naším prodejcům v rámci systému dropshipping.cz (jde o stejného provozovatele) + možnosti zboží prodat v námi napojených marketplacech.

Jedná se tedy o ideální způsob jak proniknout do onlinu a případně vyprodat sklad

Standardně nabíráme tyto druhy klientů:

1) Jednotlivci a malé týmy, kteří mají vlastní produkt a nechtějí si stavět a řídit vlastní sklad. K nám zboží dávají a automaticky propojují vlastní e-shop a tím vyřeší potřebu logistiky

2) Firmy co k nám dávají část svého zboží a otevřou si tak další prodejní kanál (jejich zboží prodáváme)

3) E-shopy co k nám přejdou protože se už nechtějí starat o logistiku a u nás navíc mohou obohatit svůj sortiment o tisíce dalších produktů, které máme skladem v centrálním skladu a je možné jej posílat společně s jejich zbožím.


Nabídky spolupráce prosím do PM nebo na josef@dropshipping.cz