logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

[WP] Jednoduchý poptávkový web s konfigurátorem

hourglass
Skončil
08.06.2020 v 19:19
biders
100% odezva
7 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
10.6.
Ahoj,

sháníme někoho, kdo se vyzná ve wordpressu a byl by schopný nám udělat poměrně jednoduchý poptávkový web s produktovým konfigurátorem.

O co jde:
- Jednostránkový web se základními informacemi o firmě a produktu a horním menu se scrollem na anchor. Měl by být upravitelný (přes Elementor, Divi builder, nebo nějaké jiné řešení). Případnou licenci jsme schopní koupit, pokud bude v rozumné ceně. Klidně koupíme předpřipravený template z themeforest apod. Hlavně nám jde konfigurátor a request quote formulář (viz. níže)

- Konfigurátor produktu včetně náhledu, ve kterém se vybere nějaký typ, barva, materiál apod. Jde o to, aby ten náhled umožňoval zobrazit ty konfigurace. Ideálně asi přes vrstvy jednotlivých částí (tím je myšleno, že je základní obrázek, a po výběru barvy se přes něj nahodí vrstva, která obsahuje pouze jinou barvu dané části). Dá se ale pobavit a zkusit vybrat nějaké řešení.

- Formulář s požadavkem na nacenění (Request quote). Ten by měl odeslat email na naši adresu a současně na adresu klienta, a měl by obsahovat mimo zadané informace (jako poznámka apod.) vybranou konfiguraci z konfigurátoru.

Cena dohodou v nastaveném rozmezí inzerátu.

Díky