Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Nejlepší hosting

 1. Jaký prosím doporučíte hosting pro větší blog (do budoucna eshop a inzerentní portál)? Potřebuji ho dnes přetáhnout a nechci se nachytat, že sice budu mít místo na FTP, ale pak dojedu třeba na denních limitech návštěvnosti nebo přenosu dat. Ráda bych měla přístup k zálohám k databázi i FTP z administrace, abych si je mohla občas postahovat a zazálohovat na PC a zálohy 2 týdny.

  Mám teď Hosting 90, párkrát už jsem narazila na CPU limit, dávno jsem přesáhla limity na nejdražším tarifu a musím si připlácet za extra místo na FTP. Teď to na mě několikrát za den prská, že brzy vyčerpám místo v databázi. Podpora sice dobrá, ale bez domény platím 3207 Kč a už se nebudu doprošovat a zase doplácet za zvýšení prostoru databáze :/

  Díky za tipy

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. ale pak dojedu třeba na denních limitech návštěvnosti nebo přenosu dat
  V roce 2020 nic takového normální hosting nemá. Takže je to jedno, co si vybereš.

 4. porid si VPSku

 5. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  V roce 2020 nic takového normální hosting nemá. Takže je to jedno, co si vybereš.

  To
  Wedos

 6. Díky, Wedos jsem hned škrtla, v jejich administraci aby se prase vyznalo.


 7. wp-hosting.cz, vps, český hosting není téže špatný.

 8. Ono bude asi nejlepší když si ty nabídky od hostingů projdete sama. Určitě bych se nebál hostingy kontaktovat a uvidíte, které Vám pošlou nejlepší nabídku. Obecně nejde říci, který hosting je nejlepší. Každému vyhovuje něco jiného a každý má jiné priority. Z mých osobních zkušeností můžu doporučit ONEbit, Blueboard, Českýhosting. Tyto tři společnosti opravdu poskytují služby na úrovni. Doporučuji se podívat na jejich nabídku a případně je kontaktovat pro nabídku na míru.

  Pamatujte, že "neomezený hosting" neexistuje. Daleko lepší je, pokud máte jasně dané limity - u neomezeného hostingu jsou totiž taky limity, ale obvykle je potřeba hledat limity v obchodních podmínkách nebo někde pod čarou.

  Všechny mnou výše zmíněné poskytují i managed servery. Možná by nebylo od věcí kouknout i na ně. Co se týče administrace, nejlepší co jsem zatím v ČR viděl mají https://www.spolehlive-servery.cz/.

  ONEbit je super co se týče přístupu a podpory, nicméně jejich administrace postrádá spoustu funkcí, kvůli kterým je nutno kontaktovat podporu (např. vygenerování let's encrypt ssl).

 9. You get what you pay for...představa že za pár set měsíčně dostanu unlimited sluzbu je zcestna.

  Azure nebo AWS a k tomu adekvátní návrh aplikace.

 10. Já doporučím jednoznačně NETIO.CZ. Ne proto, že jsem ještě nedávno byl jeho spolumajitelem a nyní jsem již jen jeho zákazníkem, ale prostě proto, že funguje a když něco potřebuji, zavolám nebo napíšu si na podporu, kde sedí odborník a ne žádný nočník. Není tam potřeba ani VPS, postačí bohatě multihosting. Jediným limitem jsou předplacené parametry, jinak nic.

 11. Pokud nechceš řešit limity na velikost databáze a přenos dat, tak doporučuji netio.

 12. Nevim co je vetsi blog, takze predpokaldam, ze tam mas do 1000 clanku a cca 500 lidi UIP denne. Pokud ti hosting pri tomto poctu uz nestaci, je problem v optimalizaci webu.

  Chce to vedet co presne delat to vytizeni a web radsi upravit a az potom podle aktualni spotreby zdroju hledat adekvatni hostingu, ale predpokladam, ze ten H90 ti bude stacit na dalsich 50k clanku a 5k uzivatelu denne.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3