Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Výše nájmu v obchodních centrech - kolik za jednotku 20m2

 1. Zdravím,
  rozhlížím se po dalších jednotkách, kde bych mohl podnikat, a zajímají mě vaše zkušenosti s výši nájmu, kterou jste dostali od zprostředkovatelů.

  Jasně, záleží to podle velikosti města, podle oblíbenosti centra, podle poptávky obchodů mít svůj obchod v centru a jiné..
  Řekněme ale, že tohle je spíše menší a nové obchodní centrum ve městě s 30 000 lidmi.

  - Jakou částku bych měl čekat za takových 20m2? Nepočítejme do částky servisní ani marketingové poplatky. Prostě jen nájem a bez DPH.

  Na jakou nabídku jste se dostali a o jak velký prostor se jednalo? :)

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ono to záleží ještě na mnoha dalších faktorech než píšeš, ale obecně v nových centrech od cca 4000 za m2/rok

 4. Upřímně, dostal jsem nabídku na 20 000 Kč

 5. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Ono to záleží ještě na mnoha dalších faktorech než píšeš, ale obecně v nových centrech od cca 4000 za m2/rok
  To mozna tak na kraji mensiho mesta, v OC je tahle cena utopie.

 6. třeba v Ostravě, kterou asi považuješ za díru se do toho v pohodě vejdeš https://www.sreality.cz/detail/prona...llscreen=false

 7. Tam ale nenabízí menší prostory, jejich minimální nabídka je třetina z těch 700 m², což se nepochybně zohledňuje v nižší ceně za metr.

 8. Presne tak, nedovedu si proste predstavit obchod 20 m2 (nesmysl z hlediska developera) v OC. A pokud by tam byl, nestal by urcite 6k, to je fakt blbost.

 9. IGY České Budějovice, cca 1100/m2 bez DPH za nájem, energie, poplatky za ty rádoby propagace apod. Prostor shell&core, tedy udělat vše na své náklady a musel se dát odsouhlasit design. Na mě moc buzerace s tím co se musí, prostor jsem po měsíci vyjednávání odmítl a šel tam místo nás Zoot. Vždy když kolem projdu, přeju jim to :D
  Nicméně jednání s OC/správcem objektu velmi slušné i když jsem mrzký parazit, neměli tendenci mě poslat hned do háje a jednali se mnou v pohodě. Doporučuji se zeptat/začít jednat, určitě tím nic neztratíte a spíše Vás to posune v jednání obecně.

 10. To přeci záleží na velikostí centra a jeho návštěvnosti, v jak velkém městě se nachází, umístěním v tom centru apod. Třeba v Brně v OC Olympia jsou ty ceny šílené, za takovou prodejnu z tebe management vytáhne klidně 80K+ ... samozřejmě tomu předchází prezentace projektu, odsouhlasení prodejny, jistá omezení (například zakáží prodávat nějaký sortiment, pokud už jo v centru prodává někdo jiný). Ale tohle jistě víte. Takže pokud máte cenu 20K za prodejní měsíčně, je to myslím hodně hezké. Za takovou cenu se v Brně pronajímají malé obchodní jednotky např. v OC Dornych naproti Vaňkovce.

 11. Citace Původně odeslal Petr Široký Zobrazit příspěvek
  Tam ale nenabízí menší prostory, jejich minimální nabídka je třetina z těch 700 m², což se nepochybně zohledňuje v nižší ceně za metr.
  Ony ty menší prostory jsou prodány jako první. V předchozí etapě jich bylo několik pod 50 m2 a cena nebyla zase o tolik vyšší asi jako v tom poměru 700/ 1/3.

  ---------- Příspěvek doplněn 02.03.2020 v 08:35 ----------

  Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Presne tak, nedovedu si proste predstavit obchod 20 m2 (nesmysl z hlediska developera) v OC. A pokud by tam byl, nestal by urcite 6k, to je fakt blbost.
  a přece jich tam je několik třeba trafiky, ale jak píšeš čím menší tím dražší. V Ostravě trafika za pokladnami 7tis/m..

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3