Hezké odpoledne všem na webtrhu :)

Jsme malá moderní softwarová společnost zdůrazňující rodinnou firemní kulturu a spolupráci na dálku.

Hledáme solidního a zkušeného freelance vývojáře s rozsáhlou praktickou zkušeností s realizací webů na bázi PHP a WordPress.

Aktuálně potřebujeme znovu zpracovat weby:
www.nextedy.com
gantt.nextedy.com
worksheet.nextedy.com
checklist.nextedy.com

Nové zpracování má za cíl ujednotit koncept webu a především produktové weby na doménách třetího řádu sjednotit pod jeden web. Nová koncepce by měla efektivně využívat šablony tak, aby se web snadno udržoval a rozvíjel. Dále potřebujeme zvolit vhodné řešení pro e-commerce a zajistit základní app-store, tedy nabídku produktů a umožnit také nákup produktů přes web a zaplatit pomocí platební brány GoPay.

Hledáme člověka, který preferuje vhodně kombinovat dostupné, free a nebo placené, šablony a pluginy pro WordPress. Preferujeme znovupoužití již hotového a programovat jen to, co je nutné programovat. Výhodou je i určitý estetický cit a aspoň základní schopnost práce s grafikou.

Tento projekt je iniciálním projektem a v případě vzájemné spokojenosti je zde potenciál dlouhodobější spolupráce v oblasti webového programování a nebo aplikačního programování Java, Hibernate, Spring, JavaScript.

V případě zájmu se budeme těšit na zprávu a potěší nás názor na naši poptávku a portfolio realizovaných projektů.

Příjemný víkend,
Antonín Pokorný
Nextedy Systems