Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Zablokování plateb kartami - gopay.cz

 1. Dobrý den,

  v létě jsem si zřídil registraci slovenské společnosti u gopay, vše proběhlo v pořádku, implementace / vlastní spuštění brány na shoptetu rovněž tak. Asi po 2-3 možná 4 měsících, kdy bylo korektně zpracovaných x objednávek v eurech, došel email z gopay, že kdo je našim dodavatelem. Na to jsem odpověděl, že jde o obchodní tajemství, nic je do toho není, nicméně, dodavatele jsem uvedl - partnerská společnost se sídlem v ČR, rovněž běžící na shoptetu, která má rovněž registraci (již několik let) u gopay. Asi po týdnu došel email, že ruší možnost plateb kartami - jejich partnerská společnost prý nedokáže zpracovávat platby v eurech. Defakto jediný důvod osazování platební brány byla platba kartami. Registraci u gopay jsem tedy zrušil, nehodlám živit podřadnou společnost, nakolik jsem napočítal x stovek jiných eshopů na Slovensku, které mají platební bránu od gopay a platby kartami fungují bez problémů.

  Jak si to mám vyložit? Přátelský konkurenční boj? Potkal se někdo s takto hloupým přístupem?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. gopay sa tu riesilo uz milion krat. zbytocne zakladas rovnaku temu s rovnakymi problemami na ktore uz bolo odpovedane.

 4. Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  gopay sa tu riesilo uz milion krat. zbytocne zakladas rovnaku temu s rovnakymi problemami na ktore uz bolo odpovedane.
  Pardon, ale když jsem dal hledat jen "gopay" tak jsem žádné vlákno o blokaci nenašel. Můžu poprosit o link?
  gopay - Výsledky hledání - Webtrh

 5. porid si normalni platebni branu od banky a mas pokoj. gopay je sracka.

  napr. https://webtrh.cz/440028-gopay-zada-...nazvu-produktu

 6. Citace Původně odeslal Bogdan Zobrazit příspěvek
  porid si normalni platebni branu od banky a mas pokoj. gopay je sracka.

  napr. https://webtrh.cz/440028-gopay-zada-...nazvu-produktu
  Díky za link, člověku se z toho chce zvracet. Očividně nejsem sám a buzerace je celoplošná. Toto vědět, tak nebudu podstupovat tu jejich debilní autorizaci a relativně komplikovanou registraci. Je to fakt hnůj a divím se, že vůbec nějaké zákazníky mají.

  Nejlepší bude zvolit zřejmě na přímo platební bránu s bankou, než s nějakou podřadnou firmou. Děkuji pánové za Vaše reakce, netušil jsem přávě, že takhle jednají i s jinými subjekty.

 7. gopay somewhere else ™ 🤣

 8. Gopay má tolik zákazníků, že si může vybírat, takže ty nepodstatné nebo rizikové jednoduše vykopne a ušetří za řešení problémů. Úplně to samé ti udělá dodavatel, banka nebo operátor.

Hostujeme u Server powered by TELE3