Značkový eshop - Hilfiger, Boss, Gant aj.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 35 z 35

Děti a počítače (technika)

 1. Tohle - my to koupili za 50 Kč http://www.novehracky.eu/detail.php?zbozi=4319008

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Díky za info! Očividně super investice :)

 4. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Zdravím, jaký máte názor na děti a techniku v nízkém věku? My se snažíme mu mobil nedávat, televizi pouštíme jen na večerníček, ale v jednom roce jsme mu koupili takovou hračku - malý počítač. Ona to měla být původně jen blbá hračka, která mluví a hraje. Jenže on to od jednoho roku vůbec nedal z ruky a stále tam mastí nějaké programy, které já ani neumím nastavit. Vždycky si tam zapíná čísla, písmena, teď tam jsou s tím různé hry - hláskování a tak. No a teď jsme v situaci, kdy mu jsou 2 roky a on umí počítat do 500, sčítat a odčítat do 10, umí číst a začíná psát.
  Ten "malý počítač" je např. to co prodava alzak, jako "První počítač"? Naše 5ti měsíční dcerka už sedí nebo chodí kolem nábytku, tak bych jí potřeboval trochu zabavit...

 5. Pokud byste chtěli s děckama třeba začít něco na počítači tvořit, třeba animované příběhy, mrkněte na tuhle přednášku od mojí švagrové a mého bráchy. Taky doporučuju tenhle matroš.

 6. Mě to dneska přijde tak, že buď má talent a nechce nic dělat, nebo nemá talent a maká. Ale kombinaci talentu a píle, to je takový malý zázrak.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3