logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Obchodní seznamka

Asistent k Vašemu byznysu

hourglass
Skončil
05.12.2019 v 14:43
biders
33% odezva
3 zájemci
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
St
Ahoj,

chtěl bych sebe nabídnout jako pomocnou sílu k Vašemu byznysu/projektu za Vámi nabízenou odměnu, případně odvedenou práci. Jsem mladý, kreativní a selsky myslící člověk. Umím zachovat klidnou hlavu a poprat se se sebemenší komplikací.

Mou denní aktivitou je online obsluha zákazníků a logistika, tj. doručení zásilky z místa na místo, takže široký přehled v určitém oboru a spisovná čeština pro mne není problémem, také dokáži používat anglický jazyk slovem i písmem a nebojím se nových věcí. Z předešlých let mám zkušenosti s copywritingem, a tak používání klíčových slov a psaní článků pro mě není úplně cizí. Umím se lidem zalíbit a dodávat jim kvalitní obsah/oznámení/odůvodnit ve stručnosti případně nejasnosti.

Představuji si něco, v čem bych využil právě své schopnosti, které popisuji výše - od obsluhy eshopů po opravdu jakoukoliv práci spojenou s využíváním internetu. Co se týče časové stránky, tak můžu fungovat přes celý den, případně i intenzivně pracovat několik hodin denně. Pokud máte pocit, že bych Vám mohl pomoci, tak neváhej a zkontaktujte mě.

Budu se těšit na spolupráci,
přeji pěkný den. :-)