logo
12.10.2019 19:53
1
Hezký večer! :)

Ve volném čase bastlím osobní blog s nadějí, že se vylepším jednak v psaní, ale také v jednoduchém webdesignu na Wordpressu. Aktuálně na blog Zeměpisec přidávám příspěvky ze studijního pobytu Erasmus v Oslu. Z dřívějška jsou tam i nahrané nějaké zápisky z přednášek z VŠ.

Jelikož se chci zlepšovat, rád bych vás požádal o zpětnou vazbu. :) Cítím, že se potřebuji v mnoha věcech posunout. A pohled někoho druhého by mi v tom mohl opravdu hodně pomoci.

Rád bych se i optal, zda je pro vás například vnitřní struktura posledního článku dobře čitelná. Nebo naopak, zda vám například vadí velké množství obrázků.

Mockrát děkuji za váš čas!
Michal
12.10.2019 22:00
2
1. Udělal bych kategorie.
1. Změnil mobil / foťák a trochu něco početl o focení. Kompozice je docela fajn ujde to. Jen bych ještě fotky prohanal ai vylepšovakem. Mobilem se teď dá fotit docela už docela obstojně a fotky v rozlišení pro web jsou dostačující.
3. Textu není hodně, docela poučné a myslím, že je to tak dostačující.
4. Kde je instagram a facebook? teď už bez toho asi nejde žít... Těch pár fotek co tam jsou nedostačující. Chce to krmit pořád...

Doména název ok.

Proč by ne, jsi na dobré cestě.
13.10.2019 14:42
3
Moc děkuji za konstruktivní kritiku!

Abych se vyjádřil ke kategoriím, ty na webu jsou, ovšem v rozklikávacím menu. Beru to tedy tak, že nejsou na očích. To samé instagram a facebook - tam ale navíc ještě nekrmím "pořád". To je má velká slabina a měl bych se tato média naučit více používat.

Zrcadlo (či lepší techniku) si na focení nemohu dovolit, ale ano. I s mobilem, který mám teď, by si šlo lépe hrát s nastavením a tak. To je třeba věc, která mě vůbec nenapadla.

Sumasumárum, díky! Mám nad čím přemýšlet. Ještě počkám, jestli se neobjeví ještě nějaký podnět, a pokusím se to zapracovat. :)