Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jakou zvolit market. strategii pro získání zákazníků/investorů pro startup stránku?

 1. Jakou strategii zvolit při sestavení strategie pro web, kde jsou start up projekty, které potřebují zafinancovat od investorů. Lámeme si hlavu, jak je to v online marketingu, jestli jsou cesty, jak přímo zacílit na tuto skupinu - investory.

  Má s tím zde někdo zkušenost ?

  Moc předem děkuji za jakékoliv tipy rady !
  Naposledy upravil Digital Jobs : 27.07.2019 v 13:59

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dobra CR rate by bola ak to pozdiela napr. niekto na LKDN, kto ma takuto skupinu vo followers.

 4. podíl velkých investorů z většíma částkami a "neinvestorů" z menšími částkami?

 5. Citace Původně odeslal Digital Jobs Zobrazit příspěvek
  Jakou strategii zvolit při sestavené strategie pro web, kde jsou start up projekty, které potřebují zafinancovat od investorů. Lámeme si hlavu, jak je to v online marketingu, jestli jsou cesty, jak přímo zacílit na tuto skupinu - investory.

  Má s tím zde někdo zkušenost ?

  Moc předem děkuji za jakékoliv tipy rady !
  Pravdepodobne mate velke problemy v budovani dlouhodobych cili a nemate proste adekvatni lidi. Potrebujete cloveka, ktera ma kontakty, ma ostre lokty a vi jak v tom chodit. Ale chapu, takoveho clovek jen tak ziskak, je temer nerealne.  Davno jsem si myslel, ze podobne weby jiz nevzikaji, protoze doba dojeni investoru "sracko-projekty" davno pominula.

  Myslel jsem si, ze aby si zacinajici projekt ziskal zajem investoru tak musi:

  1) fungovat a byt alespon v cernych cislech a investici potrebuje pouzit pro dalsi nakopnuti nebo je prodelecny ale tesise opravdu velke popularite;

  2) byt v necem prulomovy, nabidnout neco co jeste tad neni, nebo ziskavat velky zajem uzivatelu, protoze nabizi neco navic, s nejakou pridanou hodnotou;


  Koupit si omalovanky v Levnych Knihach a na zaklade toho vytvorit budouci byznys plan s tim, ze se najde blbecek s par set az miliony korunek je moc naivni. Neco jsem neco popletl, a tento model dojeni stale funguje?

 6. Pokud to je pro Vás "Sračkoprojekt", pak to nekomentujte, ušetřete svůj drahocenný čas, ty minuty, které Vám už nikdo nevrátí a běžte udělat něco užitečnějšího.

  Co se týče projektů, jaké jsou atd, to nebylo dotazem v této diskuzi. Pokud máte tipy jak najít takové investory, pak za ty rady budu rád, ale Vaše komentáře nejsou moc relevantní.

  Hezký den.

 7. mužu poprosit a jaký web se jedná? Myslim že tahle informace hodně pomuže a jinak nemá cenu ani radit. Pač z popisu jsem pochopil leda že se jedná o web kde je soupis ruzných startapu.

 8. myslím, že publikum "investoři" ani zájmy "investování" zatím neexistují, takže asi zbývá jen reklama / inzerce na odpovídajících místech. Ale stejně si myslím, že je lepší se obrátit na někoho, kdo se start upy seriozně zabývá, jelikož většina nemá dostatečnou přesvědčovací schopnost pro investora.

Hostujeme u Server powered by TELE3