Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 27 z 27

Demonstrace na letné 2019! Vyjádření V. Klause, jste frustrování.

 1. Dámy a pánové, dovolte mi zde publikovat vyjádření Václava Klause k demonstraci na Letné. Velice výstižně popisuje frustraci lidí, že Babiš vyhrál volby, o všem se vědělo a lidi z pidi stran ne a ne se smířit s výsledky voleb a ti se právě ohání demokracií.

  Partie, Partie 23.06.2019 | Prima

  Jedno moudro na závěr:

  Redaktoři z mediích nemají prezentovat své názory, ale mají vyhledávat pravdu.

  Otevřete Seznam.cz a tam Babiš, otevřete centrum.cz a tam Babiš, kouknete na ČT24 a tam Babiš. Normálně media se rozhodly, že mu ty body do dalších voleb naženou. :D

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. volby ale nevyhral Babiš, ale hnutí ANO. A demonstarnti neprotetsuji proti vysleedkum voleb nebo nechtěji nove volby, ale demonstruji proti testně stihanému premierovi, který okrádá stát o miliardy a už i učebnicové dotační podvody odmita platit aj brusel a dal mu stopku.

  Snad nemyslíš, že když někdo je šef politické strany co vyhraje volby, muže pak po volební období beztrestné páchat závažné zločiny a rozkrádat zemi a umyslně ji škodit a velmi škodit v Bruselu postaveni ČR???

  Nebo snad mu projde aj zadaní najemné vraždy (jak dříve na Mrazka) s tím že se řekně však byl zvolen tak ho nechte napokoji?

  Stačí aby odstoupil + Benešová, což je vše demokratické a v pořádku a nijak nezasahuje do výsledků volem (Výhrála snad Benešová ve volbách nebo vůbec někde kandidovala? Odpoved zní NE, nikdo ji nevolil)

 4. Citace Původně odeslal Venturi Zobrazit příspěvek
  volby ale nevyhral Babiš, ale hnutí ANO. A demonstarnti neprotetsuji proti vysleedkum voleb nebo nechtěji nove volby, ale demonstruji proti testně stihanému premierovi, který okrádá stát o miliardy a už mi na učebnicové dotační podvody odmita platit aj brusel a dal mu stopku.

  Snad nemyslíš, že když někdo je šef politické strany co vyhraje volby, muže pak po volební období beztrestné páchat závažné zločiny a rozkrádat zemi a umyslně ji škodit a velmi škodit v Bruselu postevni ČR???
  Kamaráde zlatý, proč se tak neprotestovalo proti předchozím zlodějům.. Přiznejte si, že media vás namasírovala dost. Voliči ANO nejsou zmanipulovaní, ale vy ANO. Důchodci volí ANO, protože jim konečně někdo přidal, Babiš byl i vykroužkovám, aby se stal premiérem, ale jedno je jisté, až se podaří reforma pro podnikatele, tak Babiše budou ještě volit a líbat mu chodidla. Jde jen o to, co občanům nabídne, EET nebylo populární, proto jej tolik podnikatelů nemusí. A já pocházím z podnikatelského prostředí a co si budeme nalhavat, daně se u podnikatelů do korunky poctivě prostě neplatí. :)

 5. Citace Původně odeslal Hercules Zobrazit příspěvek
  Kamaráde zlatý, proč se tak neprotestovalo proti předchozím zlodějům.. Přiznejte si, že media vás namasírovala dost. Voliči ANO nejsou zmanipulovaní, ale vy ANO. Důchodci volí ANO, protože jim konečně někdo přidal, Babiš byl i vykroužkovám, aby se stal premiérem, ale jedno je jisté, až se podaří reforma pro podnikatele, tak Babiše budou ještě volit a líbat mu chodidla.
  ale naprosto LŽETE. Však se proti předchozím demonstrovalo až vlada Nečase padla a tohle využil Babiše, on je vlastní vytez demonstrací (prostě ted sklizi to co mu umožnilo vyrust) https://www.denik.cz/z_domova/praha-...-20120421.html .

  Duchodcům se přidalo, proto že to bylo už davno stanoveno zákonem navýšení, min. hodnota o co se muselo dle zakona pridat bylo něco kolem 570 Kč, přidáno bylo navic nad to jen o cca 300 Kč, což mimochodem neni ani o reálnou inflaci (paradoxně v reálu ti duchodci maji min než před 5 lety).

  Už nikdo kdo má selský rozum a umí počítat babiše nemůže volit, je to ten nejvetšíí lhář a slybotechna za 30 let co tam byla. Ale chapu pokud veříte jeho rečem že jsem minuly rok postavily nejvice dalnic v historii a všem přidali, tak je mi lito vás.

 6. Me hlavne nasralo jak zrusil ten schvaleny balicek zakonu od Kalouska ohledne ”zjednoduseni prostredi”, protoze je prej spatnej - pak to samy sliboval - a nakonec za 5 let nebyl schopnej nic z toho prosadit. Naopak prostredi se zhorsilo, a vyvolali nenavist mezi lidma ...

 7. Členem od 24.06.2019, nick Hercules into hned založit pro Babišovské vlákno :DD haluz

  Ano, je zde volná diskuse. Ale volná diskuse pro lidi kolem podnikání na internetu. Mohl by ses nám prosím úvodem představit a až potom bychom mohli přejít k tvému politickému názoru. Tak tedy kdo si, v čem na internetu podnikáš a jak zvládáš aktuální teploty?

 8. To je skvělý, že Babiš je na tom už tak špatně, že spamuje Webtrh.

 9. Hlavně mě baví ten argument "proč se neprotestovalo proti předchozím zlodějům".

  Zaprvé proto, že se neprotestuje proti zlodějům, ale proti tomu, aby byl zloděj, lhář a Stbak ve vládě. Že je někdo zloděj, je záležitost policie. Že je zloděj ve vládě, je záležitost nás všech.
  Zadruhé proto, že v dobách minulých politici odstupovali okamžitě, jak se objevilo byť jen podezření. Třeba na odklánění majetku před rozvodem.

  To co se děje dneska se, ani zdaleka nikdy nestalo. Tohle je možný pouze nyní.

 10. Citace Původně odeslal Registrace Zobrazit příspěvek
  Hlavně mě baví ten argument "proč se neprotestovalo proti předchozím zlodějům".

  Zaprvé proto, že se neprotestuje proti zlodějům, ale proti tomu, aby byl zloděj, lhář a Stbak ve vládě. Že je někdo zloděj, je záležitost policie. Že je zloděj ve vládě, je záležitost nás všech.
  Zadruhé proto, že v dobách minulých politici odstupovali okamžitě, jak se objevilo byť jen podezření. Třeba na odklánění majetku před rozvodem.

  To co se děje dneska se, ani zdaleka nikdy nestalo. Tohle je možný pouze nyní.
  Respektuji váš názor, i když si myslím, že žijete v jiné realitě. :)

  ---------- Příspěvek doplněn 24.06.2019 v 19:03 ----------

  Webtrh je silně antiBabišovské. Co se vám stalo, možná, kdyby jste to sem napsali, včem vám Babiš ztížil život?

 11. Ne jenom Webtrh příteli. Každý prostor, kde jsou inteligentní lidé je antiBabišovský. Tzn. webtrh, twitter, tech podnikatelská scéna, univerzity,..... jednoduše všude kde se pohybují inteligentní lidé. Naopak proBabišovci jsou tvořený nižší třídou a lidmi bez rozhledu. Ty pak najdeš v hospodách, na vesnicích, v diskusích WhiteTrash FB skupin, v diskusi na novinkách atd.

  Čistě objektivní poznatek.

  Mě osobně Babiš nijak neztížil život. Stejně jako předchozí vládnoucí elita. Dokáži se adaptovat a vždy najít řešení s kterým budu spokojen. Narušit to může pouze komunismus.

  Co mi však vadí a proto vyjadřuji svůj názor je

  1) Slovenskou stranou byl označen jako agent StB. Proti tomuto rozhodnutí se odvolal k soudu ve Štrasburku a to mu bylo zamítnuto. Long story short byl to agent StB. Toto je důvod, který by měl snad všechny prodemokraticky uvažující jedince odradit od jeho volení. Pokud nevíš o koho se jednalo můžeš se to dočíst zde https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%...ezpe%C4%8Dnost

  2) Kauza jeho syna ala Krym je víc než Shady. Výpověď a psychický stav jeho syna byl více než autentický, takže nemám žádné pochyby o tom, že se tam dělo zlo.

  3) S lidmi s jiným názorem jedná arogantně a opovrhuje jimi. Jeho online komunikaci (a myslím si, že i tu IRL) mu tvoří tým expertů, který personalizuje projevy na míru tak, aby se zalíbily voličovo oušku. Já bych rád slyšel jeho názory a obhajobu na těchto platformách.

  4) Kamarádíčkuje se Zemanem, což je člověk, který dělá této i předchozí vládě záměrné naschvály. Na domácí i zahraniční scéně dělá této zemi ostudu. Pustil odsouzeného vraha a zpochybnil tím celé fungování justice.

  5) V EU mám důvěru až na nějaké výjimky, takže věřím auditorům, že odvedli kvalitní práci, která ukázala jasný střet zájmu mezi jeho politickou činností a podnikáním.

  6) Holding převedl do svěřeneckého fondu způsobem, kterým ho může stále ovládat, protože je jediným beneficientem. Jeho manželka je nominantkou v radě, takže rada bez ní nemůže rozhodnout nic. Tzn., že mu slouží pouze jako loutka. Sama se vyjádřila, že tomu vůbec nerozumí.

  7) Odkoupil společnost, která dodávala maso do řetězce Tesco. Z tohoto podnikání šel této společnosti zisk. Jak se řetězec dozvěděl o tom, že společnost nově vlastní Babiš, přerušila s touto společností obchod. To znamenalo, že hodnota firmy byla nulová. Babiš s jeho právním týmem tlačil na původního majitele a chtěl peníze zpět. Ten člověk se pak zabil https://www.seznamzpravy.cz/clanek/s...tim-mlci-29643

  8) Kapitolu Čapí hnízdo ani nebudu komentovat.

  Long story short:

  Nejsem nějaký jeho giga hater a nechodím protestovat. Jsem však normální občan ČR, kterému toto nepřijde normální a nechci aby takový člověk byl v čele vlády. ANO mi nijak extra nevadí i přes to, že tam je řada arogantních jedinců. Ať Babiš odstoupí a ať si klidně ANO vládne dál. Mají na to právo protože vyhráli demokratické volby.

  Těch bodů jsem vybral 8, ale budou jich desítky. Kolik dalších faktů bys potřeboval abys změnil svůj názor? Já jeho volič byl a názor jsem změnil. Je to normální, nikdo se Ti za to nebude smát.
  Naposledy upravil streetcz : 24.06.2019 v 20:05

 12. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Ne jenom Webtrh příteli. Každý prostor, kde jsou inteligentní lidé je antiBabišovský. Tzn. webtrh, twitter, tech podnikatelská scéna, univerzity,..... jednoduše všude kde se pohybují inteligentní lidé. Naopak proBabišovci jsou tvořený nižší třídou a lidmi bez rozhledu. Ty pak najdeš v hospodách, na vesnicích, v diskusích WhiteTrash FB skupin, v diskusi na novinkách atd.

  Čistě objektivní poznatek.
  Blbost. Věříte průzkumum Seznam Zprávy, nebo ČT24? Pověste mi tedy, kdo manipuluje s veřejností, aktivistická media se snaží Babiše pošpinit a jejich voliče taktéž.. Proto se publikuje, že hnutí Ano volí jen lidi se základním vzděláním, nebo s výučním listem. I kdyby to byla pravda, tak tito lidé nemají právo dát hlas Babišovi? O čem je tedy demokracie, o které se antiBabišové tak rádi opírají. Tím, že media naznačují, že Hnutí ANO dávají hlasy jen "Blbci" vyburcuje ty s vyšším odborností, aby Babišovi ten hlas dali znovu. Já nikdy nevolil, ale v příštích volbách volím hnutí ANO už z principu a taky abych vás všechny nasral. :)

 13. Jen aby to hnutí bylo na příští volební listině příteli ;)

 14. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Jen aby to hnutí bylo na příští volební listině příteli ;)
  Nemám s tím problém, tak se ukáže třeba Fiala z ODS. Bude to sice trapas, protože má outfit jako homosexuál a je to suchar, ale bude to sranda a na žlutého barona Babiše si ještě zavzpomináte .. :D

 15. A tímto postem si právě dokázal, že patříš k té méně inteligentní voličské třídě. Vytahovat nějakého random borce o kterém vůbec není řeč je jen klasická metoda ANOnistů. O tom jestli je homosexuál nebo není nic nevím, ale cítím z tvého projevu, že to prezentuješ jako výsměch, což je dost dětské.

  Mohl bys projít těch 8 bodů, které jsem sepsal a nějak věcně se k tomu vyjádřit? Třeba nemám pravdu a rád dám prostor diskusi a popřípadě změním názor.

 16. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  A tímto postem si právě dokázal, že patříš k té méně inteligentní voličské třídě. Vytahovat nějakého random borce o kterém vůbec není řeč je jen klasická metoda ANOnistů. O tom jestli je homosexuál nebo není nic nevím, ale cítím z tvého projevu, že to prezentuješ jako výsměch, což je dost dětské.

  Mohl bys projít těch 8 bodů, které jsem sepsal a nějak věcně se k tomu vyjádřit? Třeba nemám pravdu a rád dám prostor diskusi a popřípadě změním názor.
  Nemohu ti odpovědět na tvé vypsané body, protože mi připadá, že každý AntiBabišovec se vyzná v Babišovi. Opravdu ne, nebudu se zabývat Babišem a studovat ho a pak si hrát na vyšetřovatele a následně na soudce. Dokud si VY neuvědomíte, že váš názor je jen převzatý názor od nějakého aktivistického žurnalisty, nikdy se k pravdě nedopracujeme a každý si bude psát to své.

  Proto by bylo lepší, kdyby Babiš odstoupil a místo něj nastoupil třeba Fiala z ODS, který se mě jeví jako homosexuál a totalní suchar, nevhodný k reprezentování něčeho státního. To není výsměch, to je přímočarý názor.

 17. Nevadí i tak Ti děkuji za tvůj příspěvek, který mi jen potvrdil, že diskuse je zde zbytečná.

 18. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Nevadí i tak Ti děkuji za tvůj příspěvek, který mi jen potvrdil, že diskuse je zde zbytečná.
  Také díky, jsi lepší než Vodička. :D  Moudro na závěr:

  Každý je lepší, než pán Vodička.

 19. Vodičku netřeba komentovat, je to nelidskej tyran. Kvůli jednomu polykání někoho nastavit do psychické nevyrovnanosti je zlo.... Obávám se, že to trauma budeš mít do konce živote. Kdybys potřeboval s čímkoliv pomoci, piš.

 20. není to žádné hnutí, je to politicko-podnikatelský projekt, ale ne z hlavy Babiše, spíše někoho inteligentnějšího kdo stojí v pozadí. Samozřejmě tam má celý marketingový team. Trochu mi to připomíná multilevel, kdy kandidát musí projít nějakým příjmacím řízením a je mu svěřena funkce na "splátky" a hledá další "hlavy". To vysvětluje kde se vlastně ti voliči berou. Na nejnižším levelu jsou pak důchodci, kteří mají volební hlas. Tak nějak to dělal Behm s Janouškem a potom Bárta z VV. A. Babiš tomu dal vyšší level, založeno čistě na obratu (proto je zatím v mínuse, ono to podnikání mu ve skutečnosti účetně nevychází, ale dotace to vždycky narovnaly). Na vrcholu stojí inteligentní hlavy ale všeho schopni pro věc, např takový ministr zdravotnictví, nyní na něj prasklo že pro Babiše už dříve fízloval, je na to důkaz asi sto emailů. Bárta to nezvládl, ale zachránil vlastní byznis, Babiš vsadil vše včetně dětí a Moniky..ten se jen tak nevzdá.


 21. A kde je jako tema o mych podvodech s hodnocenim? A kde je nejaky to hodnoceni? Ty sis nasel nekoho jinyho? :(((

 22. Každý hlas u voleb já stejnou hodnotu. Jenže na získání každého takového hlasu je třeba jiné úsilí. Osmdesát procent hlasů lze získat s dvacetiprocentním úsilím. Nejdražší a nejsložitější je získat přemýšlivé, vzdělané voliče. A to pro jakoukoliv stranu. Proto tu chybí strany, které by na takové voliče cílili. Zeman, Babiš! I ti se vydali tou nejsnazší a zároveň nejvíce odsouzeníhodnou cestou. Navíc z těch 80 procent nejsnáze získatelných hlasů se dá poměrně velká část cca 80 procent velmi levně koupit. A s těmito hlasy se právě kšeftuje. To není o koblihách v rámci volebního období. Já zde hovořím o kupování lidí za peníze nás daňových poplatníků. Kupování lidí ještě dříve, než se volby stanou tématem dne. Stačí jít po penězích, kam je Babiš nasměrovává, vždyť je to do očí bijící. Proč to ale máme platit my.
  Budu dělat vše proto, abych pro další demonstraci získal co nejvíce lidí.

 23. Demonstrace jsou na houby, kalašnikov do ruky a hezky makat...... :D

 24. Vitam nove moderatory :)))

 25. Citace Původně odeslal Hercules Zobrazit příspěvek
  Kamaráde zlatý, proč se tak neprotestovalo proti předchozím zlodějům.. Přiznejte si, že media vás namasírovala dost. Voliči ANO nejsou zmanipulovaní, ale vy ANO. Důchodci volí ANO.
  Uhybný manévr popsaný jako argumentační faul. Proč neodpovíte na otázku?

  Snad nemyslíš, že když někdo je šef politické strany co vyhraje volby, muže pak po volební období beztrestné páchat závažné zločiny a rozkrádat zemi a umyslně ji škodit a velmi škodit v Bruselu postaveni ČR???
  Realita je taková, že přemýšlíte jako tihle postkomunističtí vůdci a místo odpovědí na otázku uhýbáte a napadáte. Proto nemůžete pochopit co ti demonstrující vlastně reprezentují.
  Naposledy upravil emitor : 27.06.2019 v 00:08

 26. Vubec ho nekrm, je to dementni troll, Martinuv kamos, ma tu protekci pres mamu.

 27. Jasně že to nepochopí a ani nechce. Kdyby radši dělal něco užitečnýho, než si zvyšoval sebevědomí trollením ....

Hostujeme u Server powered by TELE3