Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Vytvořím web zadarmo, za referenci

 1. Dobrý den.
  V nedávné době sem začal jen tak pro radost kódovat weby, případně šablony na WordPress. Nyní si myslím že je třeba posunout se dál, proto hledám, bez referencí, pravděpodobně neziskové projekty, které potřebují nakodovat web. Webovku vám nakóduji čistě jen za referenci. Případné nabídky prosím zasillejte na e-mail: webywebtrh24@seznam.cz který sem pro tento účel založil.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Doporučil bych ti tady být po jménem a ne pod Webtrh Weby ... někdy i zdarma je pekelně drahé ... sorry, ale radši to dám za peníze někomu, kdo se nějak prezentuje ( a nemusí mít ještě reference) než anonymnímu webywebtrh24@seznam ... nemluvě o tom, že si spíš myslím, že je to zase nějaký troll, tak proč s ním trávit čas ..

 4. Citace Původně odeslal Zbyněk Šubert Zobrazit příspěvek
  Doporučil bych ti tady být po jménem a ne pod Webtrh Weby ... někdy i zdarma je pekelně drahé ... sorry, ale radši to dám za peníze někomu, kdo se nějak prezentuje ( a nemusí mít ještě reference) než anonymnímu webywebtrh24@seznam ... nemluvě o tom, že si spíš myslím, že je to zase nějaký troll, tak proč s ním trávit čas ..
  tak tak, anonimnimu clovekovi co se dnes zaregistroval to je sebevrazda. To bych si tak typoval ze amatersky neco spusti ale v kodu hodi nejake cerva a za par mesicu budu chtit prachy nebo smaze cely web. Ne lidi nebudte blbí presně takhle se prezetuji a lovej podvodnici, neni jediní duvod aby pokud chtěl delat za reference komplet odkryl své jmeno, však jinak to nemá ani žadný smysl.

 5. Já bych mu třeba i šanci dal. Ale jak píšete. Ne dnes vytvořenému účtu. A i tak přece musí mít nějakou ukázku. Když jsem začínal tak jsem měl spousty zkušebních ukázek kde bylo mraky chyb ale měl jsem ukázku jinak bych v tom neviděl problém dělat za referenci. Nějak je člověk musí získat.

 6. Citace Původně odeslal Berry309 Zobrazit příspěvek
  Já bych mu třeba i šanci dal. Ale jak píšete. Ne dnes vytvořenému účtu. A i tak přece musí mít nějakou ukázku. Když jsem začínal tak jsem měl spousty zkušebních ukázek kde bylo mraky chyb ale měl jsem ukázku ������ jinak bych v tom neviděl problém dělat za referenci. Nějak je člověk musí získat.
  za reference neni zadny problem delat to je bezne a OK, ale musíš taky kde ty refenrence ukazovat a mit svuj blog kde se prezentujes :-) Jen že dotyčný nemá níc a ani neodopovida a ani neni online, tak že je jasné ze to jen skusil jestli se někdo chytne :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3