Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Zablokovany instagram? Zaplatím

 1. Dobrý deň, nedá sa mi prihlásiť na môj firemný instagram účet, zablokovali mi ho alebo vymazali. Vo vyhladávaní mi ho nejde ani nájsť.

  Vie mi niekto z vás pomôcť, ako najlepšie postupovať ďalej? Zaplatím slušne, chcem späť svôj instagram alebo aspoň vedieť informácie, na koľko je zabanovaný alebo niečo podobne!

  Ďakujem, je to súrne!
  Naposledy upravil steazzz : 26.02.2019 v 20:00

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj,

  co ti to napíše při přihlášení?

  Your account was disabled, because of violating of blablabla

  - jestli ti napíše tuhle hlášku, je skutečně zablokovaný tím nejhorším možným blokem. Ovšem neboj, dá se s tím v klidu pracovat.

  - Vyplň formulář na URL https://help.instagram.com/contact/606967319425038

  Osobní nebo Business účet? - Zadej vždy osobní, i když ho používáš k byznys účelům.

  Jméno - tvé jméno
  Instagram Username - Tvůj username na IG
  E-mail - nemusí být schodný s e-mailem, co používáš na IG
  Country - Napiš z jaké IP formulář vyplňuješ (bacha na VPN / proxy)

  Do 24 hodin by ti měl dorazit e-mail (na ten e-mail co si uvedl) s verifikačním kódem, které napíšeš na kus papíru a s ním se vyfotíš. Následně jim fotografii sebe s kódem odešleš jako odpověď na jimi zaslaný mail. Účet ti na 99% odblokují (pokud si na něm nepostoval nějaký hardcore věci) :).

  Kdyby si se nějak zasekl, nebo by si chtěl následný rozvoj účtu probrat s někým kdo se na Instagramu vyzná, napiš mi do PM. Provozuji službu na správu instagramu a třeba společně vymyslíme :).

  Hodně štěstí!

 4. Práveže mne nechce vôbec nájsť ani ten účet, ako keby bol vymazaný. Pri prihlásení mi píše že zadané meno neexistuje, taktiež potom keď dám požiadať o heslo napíše: k požadovanému emailu sa nenachádza žiadny účet. Ale keby mi niekto hackol insta a vymazal ho alebo zmenil meno,heslo prišiel by mi email o zmene hesla atď. To neprišlo. Stále platí to, ak sa niekto fakt tomu rozumie a vie mi veľmi dobre pomôcť napíšte správu, dohodneme sa určite na financiach.
  Naposledy upravil steazzz : 26.02.2019 v 21:24

 5. Nedávno mi Instagram bloknul jeden firemní účet. Taky jsem se divil, že se nemůžu webově přihlásit. Vypadlo to, jako by účet nikdy neexistoval. Když jsem se přihlásil přes appku, tak mi to ukázalo nějakou hlášku o deaktivaci účtu a odkaz na přehodnocení. Chtěli po mě fotku s číslem jak píše Michal Matoušek a ještě nějaký dokumenty o firmě. Celé to trvalo asi 5 dní a pak mi napsali, že účet byl reaktivován.

 6. UPDATE// Konečne po prihlasení mi napísalo: Váš účet bol zablokovaný pre porušenie našich podmienok. Prečitajte si, ako si možno účet obnoviť. Ide mi hlavne o to aby som tam nenapísal nejaké nezmysly do toho formulára, chcem to mať na 100% potvrdené od niekoho kto má stým skúsenosti a robí s instagramom. Kedže mi ide dosť o daný profil a chcem ho späť.
  Naposledy upravil steazzz : 26.02.2019 v 21:54

 7. Citace Původně odeslal steazzz Zobrazit příspěvek
  UPDATE// Konečne po prihlasení mi napísalo: Váš účet bol zablokovaný pre porušenie našich podmienok. Prečitajte si, ako si možno účet obnoviť. Ide mi hlavne o to aby som tam nenapísal nejaké nezmysly do toho formulára, chcem to mať na 100% potvrdené od niekoho kto má stým skúsenosti a robí s instagramom. Kedže mi ide dosť o daný profil a chcem ho späť.
  Pracuj podle postupu, který jsem uvedl výše. Já takhle odblokovávám účty na denní bázi. Není se čeho obávat ;-)

Hostujeme u Server powered by TELE3