Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Veřejné soutěže

 1. místní webtrhácká podpora mi napsala tuto zprávu (cituji doslova):

  Dobrý den,
  Vyhněte se spekulativní práci, tedy veřejným soutěžím bez odměny za účast.


  Účastnili jste se někdy například sportovních závodů? Na většině musíte zaplatit poplatek, aby jste se mohli účastnit a nemáte jistotu, že vyhrajete.

  Tedy vážení, pokud chcete mít vždy odměnu za účast, pak nepodnikejte, protože podníkání to je soutěž s konkurencí. Je to tvrdý boj bez jistoty na odměnu. Pokud chcete mít jistotu odměny, pak nepodnikejte, neúčastněte se žádných soutěží, ale nechte se zaměstnat ve státním úřadě. Ve státním úřadě je jistota odměny 99.9%.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Už od roku 2011: https://webtrh.cz/164146-poptavkach-...e-nevyhlasujte

  Nelíbí? V Anglii bude lépe!

 4. Nikdo ti nezakazuje pořádat soutěže na portálech k tomu určených, na svém webu, facebooku, atd ... tak nechápu, co řešíš.
  Na webtrhu to není povoleno, tak to respektuj, to je celé :)
  Obecně jsou soutěže dobré pro začínající grafiky, pro zadavatele snad tím, že je to moc nestojí, ale kvalita práce je a bude vždy mizivá a daleko lepší, je oslovit grafika na základě referencí ...

 5. Vaše srovnání se sportovním utkáním nebo s tím, že kdo nechce veřejné soutěže, ať se jde nechat zaměstnat, nejsou na místě.
  Veřejné soutěže jsou nevýhodné pro zadavatele i pro ty, kdo se jich účastní.

  David Hampl uvedl odkaz na příspěvek, ve kterém jsem zavedení toho pravidla zdůvodnil. I po 7 letech všechny argumenty stále platí.

Hostujeme u Server powered by TELE3