Kupte si finanční domény: FiremniUver.cz, OsobniPujcky.cz, Vymahaci.cz, Vynosy.cz atd.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 40

Kdo dělá e-shopy TOP urovně jako má Rohlik.cz/Kosik.cz?

 1. Tohle se většinou naceňuje na moduly. Jádro může být třeba za 100k bez designu a bez ničeho a k tomu se přikupují/kódují moduly podle potřeby. My máme na eshop externí firmu, což má určité výhody a určité nevýhody. Výhoda je, že mají přehled o tom, co je aktuálně v kurzu a průběžně se přidávají vylepšení, které platit nemusíme (ale to je dá se říct součástí hostingu). Nevýhoda může být občasné nepochopení toho, co jsme chtěli :)
  Jinak eshop je jedna věc, ale je nutné vymyslet i způsob napojení na účetnictví a případně i dodavatele. Většina účetnictví má sice nějaké moduly pro napojení eshopu a eshop s tím počítá, ale účetní systém už moc ohýbat nemůžete a něco se ani na eshopu nedá řešit (např. propojení kategorií od X dodavatelů, cenotvorba, napojení na dopravce). Pokud se to vymyslí blbě, tak budete potřebovat X lidí navíc na něco, co se dalo automatizovat.
  Jinak pod milion snad ani nemá smysl o tomhle uvažovat. Levně lze pořídit něco na prestashopu(tam je opravdu velké množství funkcí, ale základ pro čr je nutné od někoho koupit nebo doprogramovat) nebo joomla, možná wordpress (ale tam asi není moc modulů).

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal kolousek Zobrazit příspěvek
  Tohle se většinou naceňuje na moduly.
  Je nějaký důvod, proč neuvedeš e-shop, o jakém píšeš?

 4. Asi proto, že se nikdo neptal (https://whaat.cz).

 5. Citace Původně odeslal Venturi Zobrazit příspěvek
  Děkuji za všechny odkazy a názory.
  Jen jsem trochu huř formuloval těch 100 tis :-) pač psal jsem "zaklad se vezme a třeba za 100 tis Kč se na to dodělají ty nastavby" bral tak že se třeba vezme základ hotového rešení třeba za 100-200 tisic + za třeba 100-300 se na to dodělají nastavba, nepřipadá mi efektivní (cenově) vše dělat od základu (a taky bych to nendal firmě co už ty základy nemá a nědělá je roky), když 80% už maji firmy hotové.

  - Třeba www.CZC.cz dělaji oxyshop.cz (X7)
  - nebo https://www.okay.cz/ delaji Shopsys

  Znáte další podobné firmy co dělají takové velké eshopy a nechtějí tedy 1 milonu a vice za pidi web (ted nemyslim CZC to stálo mnohem vice :-)

  Samozřejmě nereším v té ceně cenu za design a hlavně marketing to je vše zvlášt. Stejně tak skladovou evidenci a fakturace a řízení skladu na to bude vše extrení ERP což bude taky v tom lepším případě do 200 tisic s řizením skladu.

  Předem diky
  Pokud to řešíš kvůli vlastnímu projektu, tak mi přijde, že nad tím uvažuješ špatně. Velké obchody typu alza, notino či czc nejsou z principu o 100% lepší než menší e-shopy, ale mají mnohem více potřeb, které na první pohled nemusí být vidět, ale zaměstnají spoustu lidí - vedle toho také rozpočet na to, aby se mohli sebemenším detailům věnovat.

  Pokud nemíříš objemem na "top" e-shop, nepotřebuješ ani služby "top" společnosti. Co se snažím říct je, že je spousta schopných studií a odborníků na volné noze, kteří se starají o ty e-shopy, které nejsou opravdu gigantické a nemusíš se bát je oslovit - spíš jde o to, že asi nevíš kde s tím začít. (Jinak i spousta velkých projektů kombinuje in-house, freelancery a studia dohromady.)

  To, že někdo nepracuje na e-shopu o rozměrech czc z něj nedělá méně schopného. Buď máš na to rozpočet a pak si můžeš dovolit uvažovat o Peckadesign a jiných, nebo nemáš a pak se můžeš porozhlédnout třeba na: http://navolnenoze.cz/

 6. Ono pozor na to jak nektere firmy delaji velke shopy. Nekdy to je uz jen reference co uz davno neplati a eshop si to uz nejaky patek vyviji sam nebo maji pro ne extra tym co vyviji v podstate samostatny projekt a s tou firmou a tim co ma za bezny produkt to nema uz nic spolecneho. Svet referenci je slozity :)

 7. Citace Původně odeslal kolousek Zobrazit příspěvek
  Asi proto, že se nikdo neptal (https://whaat.cz).
  U takového e-shopu plně chápu, že je to custom řešení dodané na míru ("základ rozšířený o moduly"). Ale myslím, že je jasné, že žádný z dříve uvedených e-shopů takto nevznikl a vzniknout nemůže.

 8. Citace Původně odeslal Radek O. Zobrazit příspěvek
  Ono pozor na to jak nektere firmy delaji velke shopy. Nekdy to je uz jen reference co uz davno neplati a eshop si to uz nejaky patek vyviji sam nebo maji pro ne extra tym co vyviji v podstate samostatny projekt a s tou firmou a tim co ma za bezny produkt to nema uz nic spolecneho.
  Například PeckaDesign a Notino? :)

 9. Pecka nikdy eshop jako takovy nevyvijela. Slo o spolupraci na ux a designu.

 10. Citace Původně odeslal lockeheed Zobrazit příspěvek
  U takového e-shopu plně chápu, že je to custom řešení dodané na míru ("základ rozšířený o moduly"). Ale myslím, že je jasné, že žádný z dříve uvedených e-shopů takto nevznikl a vzniknout nemůže.
  Jenže tohle moc lidí mimo IT nepochopí.

  Ti spíš pochopí, že 100k 200k na eshop je hodně.

 11. IT (internetový) trh si za to může sám.

  Nabídka na tvorbu webu za 550 Kč a tak dále, seznam by byl nekonečný. Webtrh k tomu nemálo přispěl.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3