Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Jak se vám daří v Ads.ranky.cz a Adexpert.cz?

 1. Jak se vám daří v Ads.ranky.cz a Adexpert.cz? Kolik tam máte webů, návštěvnost a kolik vám to tak háže?

  Přemýšlím, že nasadím Adexpert na nějaké své weby, ale mám pocit, že je to mrtvý systém. Mýlím se?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Před třema rokama jsem tam prodal jakoukoliv plochu, dnes úplně mrtvo i když dáš nízkou cenu

 4. Na ads.ranky mám 8webů, a na nich prodaných 5odkazů na dlouhodobo
  Na adexpertu mám 6webů a nikdy jsem nic neprodal

  To je že to mrtvý systém je na něm úplně nehorázně vidět. Silně pochybuju že mi ty peníze vyplatí, takže se snažím všechno rovnou proinzerovat

  mimochodem existuje alternativa adexpertu http://adonline.cz/ . Kluci to mají v dobrém stavu, má to potenciál jak prase, ale majitelé se na to očividně taky vyflákli a ani to nerozjeli.

 5. ypres.bass Adonline.cz este ani riadne nenastartoval. To memozes brat ako alternativu.

 6. to vim taky, ale trochu mne děsí fakt že autor tady "lidi na test" poptává už tři roky

 7. Citace Původně odeslal ypres.bass Zobrazit příspěvek
  Silně pochybuju že mi ty peníze vyplatí, takže se snažím všechno rovnou proinzerovat.
  Vyplácí spolehlivě a rychle. Z 12 ploch mám momentálně 5 pronajatých. Dávám tam hlavně levnější plochy, kde se mi nechce jednotlivě řešit fakturace malých částek.

 8. Též před pár lety ads.ranky.cz ok, ale dnes bída.. Jinak obecně mi přijde, že dost poměrně známých webů stagnuje. Ať už je to nedávno prodaný Linkmonitor, či též nedávno prodaný Webdeal nebo zde výše zmíněný ads.ranky.cz Je otázka čím to je. Proč má spousty jinak zajímavých projektů dnes nízkou návštěvnost. Zda je to tím, jak naznačil Mar_055 že prostě dnes náklady na propagaci stoupají a vlastníkům se to nevyplatí, a k tomu prostě mizí vrstva drobných webařů kteří si dělají stránky hlavně pro radost. Dříve existovala spousta osobních stránek kde člověk našel všechno možné od chování rybiček až třeba literární psaní. A momentálně si ani nevybavím kdy jsem viděl nějakou nově založenou osobní stránku. A hlavně tyto weby dříve tvořili podhoubí třeba pro ty ads.ranky což už dnes není. Drtivá většina webů dnes tam rychlozbastlených mfa kam nikdo nechodí a samozřejmě se ani inzerce tam nevyplatí. Drago je dnes s 404m.com světlou vyjímkou, bohužel..

 9. Vyplácí ads.ranky.cz nespotřebovaný kredit? Nějak jsem to v bch. podmínkách nenašel.

 10. Z momentálně 16 nabízených pozic v katalogu ads.ranky.cz mám 8 pozic dlouhodobě obsazených, měl jsem dříve i více, ale po zvýšení ceny mi několik inzerentů vypadlo. Vyplacení kreditu probíhalo vždy bez problémů a ve velmi krátké době po zadání požadavků na vyplacení.
  V systému Adexpert jsem měl dříve také několik ploch obsazených, ale v mnohem menší míře a také jen krátkodobě, takže jsem nakonec tyto plochy přestal nabízet úplně.

  Problém nižší obsazenosti pozic může být způsoben i tím, že inzerentovi nedá majitel webu vůbec šanci dozvědět se o tom, že takovou možnost inzerce na svém webu umožňuje. Doporučil bych tedy na jednu z pozic umístit veřejný odkaz na reklamní plochu v systému ads.ranky nebo Adexpert, případně si na webu udělat samostatnou stránku s nabídkou inzerce, kde odkaz na tuto plochu umístíme.

 11. Citace Původně odeslal Jan Neckář Zobrazit příspěvek
  Jak se vám daří v Ads.ranky.cz a Adexpert.cz? Kolik tam máte webů, návštěvnost a kolik vám to tak háže?

  Přemýšlím, že nasadím Adexpert na nějaké své weby, ale mám pocit, že je to mrtvý systém. Mýlím se?

  Díky
  Podle mě mrtvé na prodej... možná jsem poslení platící zákazník :)
  jinak když jsem si na adexpert udělal účet vidím tam kredit co mam na ranky.cz takže je to spojené...

Hostujeme u Server powered by TELE3