16.11.2016 21:32
31
Původně odeslal cargopro
marqart: aniž bych znal temnou alchymii analyticko-systémového sázení, použiji selský rozum. Pokud existuje způsob který ty ovládáš, proč neexistují celé týmy analitiků s miliardovým kapitálem, které by sázkové kanceláře dotlačily k bankrotu. Jako srovnávat finační burzu s kurzovým sázením je přitažené za vlasy. Nic proti, určitě nejsi hloupý, ale
to nebyl ani ten borec, který mi jednou v hospodě nabízel piko, protože to je ten pravý svět a dám na otočku Francii a ještě budu dva dny vzhúru. A tomu se říká závislák.
Jsou skupiny sazejicich podle kterých sazkovky upravují kurzy. Melo by to byt asi 5% v asijských sazkovkach, což asi nebude malý kapital. Takže matematika, programy, informace, strategie mohou přinášet úspěch. S burzou se to da také srovnat, můžeš si nastavit třeba při live sázkách, kolik pujdes při zápase max do minusu a při jakem zisku vybiras. Místo poplatku za obchod tu mas marzi sazkovky. A místo dlouhodobě investice sazis hodně kratkodobe
18.11.2016 01:35
32
Sázení neprovozuju a ani se o něho nějak aktivně nezajímám, ale...
Třeba mě zaujalo: "Kde se ty peníze vzali, od těch hloupích hospodských sázkařů? Těžko." Ano, přesně od těch a lehko... Tito chytráci totiž masově sázejí za padesátikorunu deset tipů, což je zaručená cesta do pekla. Tito živí sázkovky. Tohle info není nic nového.
A ještě se bavím, jak marqartovi radíte kde má sázet, co má sázet, v jakých kurzech u jakých sázkovek atd. :D Důvod? Třeba to dělá právě na kurzech 1.2, hmm...? Připadne mi, že to je jeho věc, jeho boj. Podstatné je, jestli tomu uvěřím a šel bych do toho, nebo ne. Za mě NE, ale zároveň by působilo směšně, kdybych mu radil, jak to má dělat.

A abych teda jen tak planě nepsal..
marqart: Nejlíp se ti tato (ale i jakákoli jiná) investice/půjčka bude shánět se zástavou. Je to pro věřitele min. jaksi klidnější, tobě to může zajistit lepší pozici. Psal jsi, že máš auto tuším... Nebyla by to cesta?
18.11.2016 02:25
33
Podle mě ti to dlouho ten systém nevydrží stejně, párkrát se nezadaří budeš v mínusu a skončíš, já jsem prosázel a prodělal na burze spoustu peněz,
vím, že to zní skepticky, ale mám s tím aspoň zkušenosti. I když se sem tam hodně dařilo, je to extrémně nejistý business. Spíš pro zábavu, ne jako investice... Co ti aktuálně funguje to dělej, dokud to funguje, nechtěj hned víc, to je zlaté pravidlo v sázení.
18.11.2016 09:09
34
Fungovat to nějaký čas může, klidně i nějaké roky v plusu, ale je to pořád tenký led kdy stačí málo a vše se otočí blbym směrem.
"Investovat" do něčího hazardu by mohl jen nesvéprávný, a ten ty prachy mít pravděpodobně nebude.
Takže jedině nějaká půjčka / úvěr, samozřejmě neúčelová.
150 z kombinace různých nebankovek vytáhneš i jako gambler, určitě se to napůjčovat dá i bez seriózního zaměstnání.
Funguje to a vydělává, tak se nemusíš bát ani splácení vysokých úroků.
19.11.2016 15:00
35
prostě někdo kdo má skutečný kapitál a žije v realitě nebude hledat investici okolo hazardu (tedy na druhé straně od Horáčka), prostě mega kokotina.
19.11.2016 16:45
36
Za mne je takový byznys neinvestovatelný. Průběh je investice je mimo jakoukoli kontrolu. Růst je omezený chvílí, kdy si tě sázkovka všimne. Reálný přínos je nulový.
19.11.2016 17:23
37
to máš podobný jako Janeček a jeho algorytmi na burzovní mikroobchody, ano něco to možná generuje, ale nakonec se ukázuje, že tím jenom zastírá nějaké ofshore transfery a nakonec půjde možná o mega daňový tunel. Jeden čas ho bylo plno, ale jakmile je tam Bureš, Janeček zalezl. Ještě před tím se chlubil že podváděl v Kasinech.
22.11.2016 20:35
38
Sám jsem se sázením živil několik let a byl v podobné situaci. Pomohla mi nečekaně banka, prostě mi sami nabídli úvěr, jelikož jsem měl velké obraty na účtu. V té době jsem byl student a bylo to bez problémů. Obraty jsem měl daleko vyšší než ty a sázel jen Pinn a b365, pinn tě neomezí nikdy a b365 jedině přes surebety.

Nebýt sázek tak jsem nikdy nevybudoval eshopy a neměl kapitál, takže smysl to má. Jakou máš hitrate? Jaká třetí strana, blogabet? Existují i thready kde tě staknou.

A abych byl upřímný, tak nevím o moc lidech co by z CZ komunity měli takový yield v takovém volume...

---------- Příspěvek doplněn 22.11.2016 v 20:37 ----------

A ještě abych ti odpověděl, nikdo ti kapitál v ČR nedá, je to pořád sázení a to je veřejností vnímáno špatně...Jen osoby, které se v tom pohybují tak by o tom uvažovali...
22.11.2016 20:40
39
Původně odeslal cargopro
to máš podobný jako Janeček a jeho algorytmi na burzovní mikroobchody, ano něco to možná generuje, ale nakonec se ukázuje, že tím jenom zastírá nějaké ofshore transfery a nakonec půjde možná o mega daňový tunel. Jeden čas ho bylo plno, ale jakmile je tam Bureš, Janeček zalezl. Ještě před tím se chlubil že podváděl v Kasinech.
Janecek nepodvadel, pocital karty, coz je schopnost nekterych jedincu, ktere kasina neakceptuji, protoze proti tomu nemaji obranu a prichazeji o zisky, ale nelegalni to neni, zadny zakon to nezakazuje.
A co se tyce jeho algoritmu tak to vypada nejak tak to: na trh příjde kupující a zadá příkaz koupím cenný papír 1ks za 10 USD nebo méně, hned potom příjde prodávající a protože je netrpělivý zadá příkaz prodám 1ks za 9.9USD nebo více. V tom okamžiku (celé to trvá méně než sekundu) Janečkův algoritmus koupí ten 1ks za 9.9 USD a ihned ho prodá za 10 USD takže vydělá 0.1 USD. A protože Janeček (marketmaker) neplatí za obchod poplatek jako každý normální smrtelník (normální smrtelník by musel zaplatit za obchod řekněme 1 USD, takže by na tom obchodu ještě prodělal), tak je to jeho čistý zisk. Kdyby tam nebyl Janeček tak by ten cenný papír připadl kupujícímu za 9.9 USD. Takhle ho má kupující za 10 USD. Marketmakeři jsou podvod. Zvyšují objemy obchodů to ano, ale úplně zbytečně, protože nikdy nejsou skutečný kupující ani prodávající, pouze rychlý prostředník který vyžere zisk. Když budete chtít prodat cenný papír a nebude tam skutečný kupující tak ho marketmaker nezastoupí. Takže ani nezvyšují likviditu. Celé je to podvod prováděný burzou a se souhlasem burzy, troufnu si říct tunel. Mimochodem tohle je jen jeden z více způsobů jak to dělají.