Jak zvýšit prodeje? Affiliate programem! Základní verze ZDARMA
Stránka 22 z 27 PrvníPrvní ... 1112131415161718192021222324252627 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 631 až 660 z 797

Milion na jednoho uprchlika, to je byznys.

 1. Zajímavosti ze Švédska
  Elitní detektiv, Peter Springare, vyvolal rozruch, když na svém osobním Facebooku začal psát o své práci. Jeho okrsek začal dostávat spoustu výhrůžek kvůli "rasismu", ale taky spoustu květin na podporu.
  Příspěvek jsem našel přeložený do angličtiny
  Peter Springare
  February 3 at 23:18 ·Örebro, Örebro County·
  I'm so fucking tired. What I will write here below, is not politically correct. But I do not care. What I will tell to you all taxpayers are forbidden for us state employees to tell. telling you this might risk the loss of career and loss of individual salaries. Although it is all true. I do not care about all this, will soon anyway retire after 47 years in this business. I will now and every week forward going to account in detail for what that employs me as a criminal researcher / investigator of serious crimes Squad policeforce in Örebro. It will not harmonize with BRÅ's perception or other leftist criminologers perception in the public debate.
  Our Elderly get fed with basically shit food, the schoolsystem is in total chaos, healthcare is an inferno, the police have been totally and completely destroyed, etc etc. Everyone knows why, but no one dares or wants to tell the reason, because Sweden has always lived on its own myth of the magnificent ultimate society that has unending resources to be in the forefront when it comes to being the only politically correct option in a dysfunctional world that bend over itself, through the destructive behavior of various religions name.
  Here we go; These cases I have handled Monday-Friday just this week: Rape, rape, aggravated rape, assault, rape, extortion, blackmail, abuse of judicial procedure, unlawful threats, violence against the police, threat to the police, drug trafficking, aggravated drug offenses, attempted murder, rape again, aggravated rape, extortion and beatings.
  Suspected perpetrators; Ali Mohamad Mahmod, Mohammed, Mgunda, Mohammed Ali, Hassan, over and over and over... Christoffer ... huh, it is true. Yes a Swedish name crept in the list from the outskirts of a drug offense, then we go back to Mohammed, Mahmod, Hassan, Abdul, again and again.
  Nationalities represented just this week in all crimes: Iraq, Iraq, Turkey, Syria, Afghanistan, Somalia, Somalia, Syria again, Somalia, unknown country, unknown country, Sweden. For over half of the suspects though, we can not pinpoint their origin for sure because they have no valid papers. Which in itself often means that they lie about their nationality and identity.
  Now we talk only Örebro. And these crimes occupy our investigative capacity to 100%.
  How it looks and has looked like the last 10-15 years.
  Zpráva ve švédštině je tady
  Förbud att fotografera 60-talet blombuketter som skickats till Peter Springare…

  Umíte někdo švédsky? Můžete k tomu napsat víc?

  Ke Švédsku ještě toto video o explozi znásilnění a dalších sexuálních deliktů:

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Jak slyším studie, už teď vím, že to bude určitě hodnotná informace. Když budu chtít tvrdit, že kouření nezabíjí, určitě mi na to někdo udělá studii, ve které vyjde jasně najevo, že i nekuřáci umírají :-)

 4. darksir: tak kdyz se to vezme zcela obecne, zpochybnovani vedeckych poznatku pomoci vymysleni ruznych konspiracnich teorii je naprosto signifikantni pro fanaticke stoupence jakychkoliv extremistickych nazoru (biblicke kreacionisty mlade Zeme, takzvane placatozemce, islamobijce...), cili prave od tebe me podobna reakce nemuze nijak prekvapit. Samozrejme s vedomim, ze pokud by to vyslo OBRACENE, byl bys nejspis jeden z prvnich, kdo by to tu linkoval. :)

 5. čtyři manželky? Já bych s ním teda neměnil, vůbec to nemá lehké jako uprchlík
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Syřan žije v Německu se čtyřmi manželkami a 22 dětmi na dávkách. Na práci nemá čas
  V německém Montabauru a okolí žije syrský uprchlík, který do Německa přišel i se svými čtyřmi manželkami a 22 dětmi. Podle listů Bild a Rhein-Zeitung pobírá rodina dávky. Vydělávat prací si prý nemůže.

  „Podle naší víry mám povinnost navštěvovat každou rodinu stejně a nikoho neupřednostňovat. Jsem prakticky pořád na cestě za rodinou, ačkoliv bych rád pracoval,“ řekl Syřan, který měl v Sýrii firmu poskytující různé autoslužby a podle listu Rhein-Zeitung měl v Sýrii velký dům a služebnictvo, ale nyní pobírá s rodinou dávky.

  Ghazia A. před válkou v Sýrii utekl v loňském roce a přes Turecko se vydal do Německa i se čtyřmi manželkami, dvanácti dcerami a deseti syny ve věku jeden rok až dvaadvacet let. Pouze jedna dospělá dcera nyní žije v Saúdské Arábii, kde se provdala.

  Muslimové si mohou vzít více manželek za předpokladu, že je uživí. Německo ovšem polygamii neuznává, takže Ghazia musel označit jen jednu ze svých žen za manželku a ostatní jako partnerky a matky svých dětí, uvedl Bild.

 6. Pár zpráv, které mě zaujaly za poslední týden

  Průzkum 10 000 Evropanů o islámské imigraci
  What Do Europeans Think About Muslim Immigration? | Chatham House
  In our survey, carried out before President Trump’s executive order was announced, respondents were given the following statement: ‘All further migration from mainly Muslim countries should be stopped’. They were then asked to what extent did they agree or disagree with this statement. Overall, across all 10 of the European countries an average of 55% agreed that all further migration from mainly Muslim countries should be stopped, 25% neither agreed nor disagreed and 20% disagreed.

  Majorities in all but two of the ten states agreed, ranging from 71% in Poland, 65% in Austria, 53% in Germany and 51% in Italy to 47% in the United Kingdom and 41% in Spain. In no country did the percentage that disagreed surpass 32%.
  55% souhlasí s výrokem "Veškerá další migrace z převážně muslimských zemí by měla být zastavena", 25% nerozhodnutých, 20% nesouhlasí.
  ---
  Čínské velvyslanectví v Německu upozorňuje čínské turisty mířící do Německa, ať si dají pozor na ulicích a nechodí v noci sami ven. V Německu se podle čínských úřadů "podstatně zhoršila bezpečnostní situace."
  Chinesen in Deutschland sollen nachts nicht allein raus
  Chinesen in Deutschland sollen nachts nicht mehr allein auf die Straße gehen. Die Pekinger Botschaft in Berlin warnt ihre Bürger in einem drastisch formulierten „Sicherheitshinweis“ vor den hiesigen Gefahren. Bei der Sicherheitslage habe es eine „große Veränderung“ gegeben, heißt es in dem Hinweis, den die Botschaft Ende Dezember auf ihrer Internetpräsenz veröffentlicht hat und der auch in chinesischsprachigen Zeitungen verbreitet wurde. Im vergangenen Jahr wurden mehrere Chinesen Opfer brutaler Gewalttaten in Deutschland.
  ---
  Instalatérská firma Högs EL přestává kvůli "násilí a střelbě" a "strachu o vlastní zaměstnance" přijímat zakázky ve švédském Malmö. Stávající zakázky dokončí.
  Hello. The following is a message from Högs El to all of our customers.

  Due to violence, shootings and an overall security risk of being in Malmö, Högs El will conclude any current jobs in Malmö. However, we will no longer accept any more jobs in this area unless there is a drastic change. We hope you understand. We must consider the safety of our employees. For those who live and work in Malmö, we can only wish that the area will be safe once again.

  Regards, Andreas Svensson, Högs El.
  Swedish Electricity Company Pulls Out of Multicultural Malmo Citing "Security…
  Lidé na Facebooku o oznámení vehementně diskutují

  https://www.facebook.com/hogselab/
  > Malmö has never been safer! What's the matter with you?

  > Malmö, Sveriges Bagdad.

  Malmö se 320 000 obyvateli je 3. největší město Švédska. 43% obyvatel mají migrační původ, nejvíce je Iráčanů.

 7. Vůbec se jim nedivím, já byl o víkendu v lidlu na nákup. A společně s námi tam vešli 2 cikáni. No co vám budu povídat, nenakoupil jsem skoro nic, protože jsem neustále musel pozorovat kde jsou a hlídat si věci. Když si představím, že by tam těch cikánů bylo třeba 10, tak bych tam bez pistole ani nešel. A to si vezměte, že cikáni jsou proti té zvěři z afriky vlastně slušní lidi.

  Takže dle mého názoru už jen svou přítomností v těch městech způsobují absolutní rozvrat.

 8. Vodu kážu, víno pijú

  Feministky z švédské vlády nosily v Íránu šátek, doma jim vyčinili - iDNES.cz

  Nemecku fakt prestavam rozumiet

  Pakistanec, ktorý v Nemecku zneužil šesťročné dievča z Iraku, dostal podmienku…

  Otca, ktory vytiahol noz na toho Pakistanca, policajty zastrelili.
  Naposledy upravil qwertr : 14.02.2017 v 22:09

 9. Citace Původně odeslal qwertr Zobrazit příspěvek
  Pakistanec, ktorý v Nemecku zneužil šesťročné dievča z Iraku, dostal podmienku…

  Otca, ktory vytiahol noz na toho Pakistanca, policajty zastrelili.
  To je tak, kdyz se do toho zapad se*e. Takhle by pakistanec vyndal sulina, Iracan by vyndal nuz a spravedlnosti by bylo ucineno za dost. Takhle zemrel jeden slusny clovek, mrzak bude na svobode a holka si bude myslet, ze je to normalni. Proste jakmile nejaky organismus vytahnes z jeho prirozeneho zivotniho prostredi, vzdycky je to spatne. Narusi se tim prirozena rovnovaha. My jim nemuzeme rozumet a oni nam, tak proc je sem tahat.

 10. Vždycky když zavítám na tohle vlákno tak si říkám, jestli optimalizujete i na tenhle vyhledávač.
  Pro plno lidí je to asi dokonalá homepage:
  SS-Mann: Největší český internetový vyhlazovač

  ---------- Příspěvek doplněn 15.02.2017 v 16:12 ----------

  A tohle jste už slyšeli? Jen díky bdělé hlídce Kotlebových nácků (teda hloupý překlep, chtěl jsem napsat vlastenců) ve vlaku nedošlo na Slovensku ke znásilnění imigrantem! Udělali si o tom dokonce tiskovku, tak to musí být pravda.

  Kotlebovci šíria hoax o znásilnení vo vlaku, polícia ich verziu poprela –…

 11. Takže když si nechci nechat znásilnit dceru a ženu, tak jsem nácek? :-) Dobrá logika
  A k tomu slovensku, nejsem v obraze, ale pokud se nekdo zasazuje o to, aby ve vlacich bylo bezpecno, aby tam byla defakto statni ochranka, co ti na tom ku*va vadi? Bylo by lepsi, kdyby ji ten cigan, arab, nebo co to bylo za cloveka okradl? Nemusi snad hned jit o znasilneni, staci, ze diky nim ve vlacich nebudou cikani okradat spici lidi a ozralci obtezovat zeny. Je uplne jedno jake barvy pleti.

 12. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Takže když si nechci nechat znásilnit dceru a ženu, tak jsem nácek? :-) Dobrá logika
  Dobrá logika je taky taková, kde všichni hned vidí, že jim sem jedou znásilňovat dcery...aniž by je viděli :-D

 13. Ty seš magor fakt :-) Takže nejprve imigranta pustím za svou ženou a dcerou a až je znásilní, teprve potom to ostře odsoudím, abych k němu náhodou nechoval předsudky? Co kdyby se on nejdříve snažil přesvědčit mne, že nemám mít předsudky, když se sere do mé země, chce moje peníze, atd? Jak se zasloužili o to, abychom se na ně dívali jinak, než na tlupu zločinců? Když vidíš, co dělají, jak se chovají, jak skáčou mezi auta, mlátí se tyčemi, házejí po sobě popelnice, židle, odpadky, serou na zem... Proč bych v nich tedy neměl vidět násilnické hovada?

 14. Tomáš Maňhal: no oni cesti "vlastenci" jsou z nejakeho duvodu tim znasilnovanim uplne posedli.

 15. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Takže když si nechci nechat znásilnit dceru a ženu, tak jsem nácek? :-) Dobrá logika
  A k tomu slovensku, nejsem v obraze, ale pokud se nekdo zasazuje o to, aby ve vlacich bylo bezpecno, aby tam byla defakto statni ochranka, co ti na tom ku*va vadi? Bylo by lepsi, kdyby ji ten cigan, arab, nebo co to bylo za cloveka okradl? Nemusi snad hned jit o znasilneni, staci, ze diky nim ve vlacich nebudou cikani okradat spici lidi a ozralci obtezovat zeny. Je uplne jedno jake barvy pleti.
  Zajímavé, že skuteční vlastenci co mají dokonalý přehled o islámu tisíce kilometrů daleko netuší, co se děje hned za hranicemi na Slovensku a kdo je Kotleba a co jsou jeho "hlídky".
  Zajímavé, ale ne překvapivé...

 16. Vim, jak se chova prumerna opice, jeste proto nemusim vedet, co se stalo vcera v Prazske zoo, ne? Kupodivu resim i jine veci, nez abych prolezal bulvarni platky a vyhledaval senzace jak na strane utecencu, tak kotlebovcu. Kdo je mi ale milejsi, je nad slunce jasne. To samozrejme hosi, kteri jsou nejradsi, kdyz jejich manzelku sousta negr do prdele nemuzou chapat :-) A ze takovych milovniku interracial je... Jsem si jisty, ze patrite mezi ne a jenom nas tady drazdite :-)


 17. Velice výživná diskuze :-D

 18. Citace Původně odeslal qwertr Zobrazit příspěvek
  Tohle je jen důsledek toho, kdy ti zatracení ....... (doplňte podle toho koho momentálně nenávidíte) začali velboudy tahat do evropských ZOO a cirkusů!

  Velbloudi mají zůstat tam kam patří, my tu žádné velbloudy nepotřebujeme. Úplně nám stačí to množství volů, co tu máme už teď!!!

 19. Tak ještě by jim tam měli navozit písek, ne? :-D Ještě že aspoň ty evropanky se jim líbí tak jak jsou - bílé a nemusíme jim je natírat samoopalovákem, aby netrpěli.
  Zase možná, že kdyby místo velbloudů tam natahali kozičky, tak se sníží počet případů osahávání. Kdyby měli otevřeno přes noc, jistě by zavítal i dostatek vyznavačů islámu :-) Ti švédové taky nic pořádného nevymyslí. Asi si nechám patentovat muslimský bordel a zábavní park. Kolik stojí jedna koza? Nějaká hezčí? :-)

  ---------- Příspěvek doplněn 17.02.2017 v 10:03 ----------

  Citace Původně odeslal Kovboj Zobrazit příspěvek
  Velbloudi mají zůstat tam kam patří, my tu žádné velbloudy nepotřebujeme.
  Zcela souhlasím, jenom týraní zvířat.

 20. Tak jsem díval, že konečně se k nám dostávají ti doktoři a inženýři, KONEČNĚ !

  Migranti vzali útokem hranici španělské enklávy v Maroku, na 500 z nich je v…

  všichni trpělivě a bezproblémově prošli imigračním řízením

 21. Citace Původně odeslal hnidopich Zobrazit příspěvek
  Tak jsem díval, že konečně se k nám dostávají ti doktoři a inženýři, KONEČNĚ !

  Migranti vzali útokem hranici španělské enklávy v Maroku, na 500 z nich je v…

  všichni trpělivě a bezproblémově prošli imigračním řízením
  co teprve až dostanou do ruky kvéry, ...umlátíme je tabletama? Vlastně ne, oni nastoupí na třísměnný provoz do montovny.

 22. V té Ceutě se to děje už několik let, viděl jsem video z roku 2015 tuším.

  Pár zajímavých zpráv

  Místopředsedkyně SPD (německé socdem) a zplnomocněnkyně spolkové vlády pro migraci, uprchlíky a integraci, Aydan Özoğuzová, vydala padesátistránkový dokument o tom, jak prohloubit integraci imigrantů v Německu. Studie tvrdí, že Německo je sice země imigrantů, ale nestala se ještě skutečnou společností imigrantů. Neexistuje jediná platná německá identita, ale každý si může vybrat, co pro něho znamená být Němcem. Pro posílení integrace doporučují autoři mj. více upozorňovat na úspěchy integrace v médiích. Zajímavé je ale doporučení udělit volební právo v místních volbách i přistěhovalcům, kteří nejsou občany Německa ani jiného státu EU.

  Zpráva v angličtině zde:
  German Official Calls For Giving Migrants Voting Rights Before Gaining…
  ---

  Paříž chce postavit permanentní zeď okolo Eiffelovy věže. Okolo Eiffelovky stojí policejní zátarasy od roku 2015. Paříž z nich chce nyní udělat trvalou bariéru, která by bránila prostor proti kulkám a automobilům. Turisté se dostanou dovnitř po bezpečnostní prohlídce.
  Pařížský místostarosta na tiskové konferenci opravil, že "nejde o zeď, ale o estetický perimetr".
  Paris Builds Barrier Around Eiffel Tower to Limit Terrorism - Bloomberg
  ---

  1. Policisté v Hamburku byli upozornění na agresivní chování ghanského imigranta, který napadal lidi na ulici.
  2. Když se mu snažili domluvit, Ghanec na ně vytáhnul nůž. Policisté se bránili pepřovým sprejem, ale ten ho nezastavil. Jeden policista tedy vytáhnul služební zbraň a útočníka postřelil do nohy.
  3. Zastupitel Hamburku, Martin Dolzer, zvolený za Die Linke (strana nalevo od socdem), označil výstřel policisty za "rastisticky motivovaný pokus o popravu"
  4. Šéf hamburské policie podal na Dolzera trestní oznámení za pomluvu.
  5. 30 přistěhovalců protestovalo proti policejnímu násilí
  6. Nálada v Hamburku je napjatá. Když policejní hlídka zasahovala v úterý v sázkové kanceláři, kde pracovníky sázkovky ohrožoval osmnáctiletý Somálec, obstoupil je dav 100 černochů, a začali na ně křičet "Vypadněte", "Toto není Amerika". Situaci "uklidnil" až příjezd dalších pěti hlídkových vozů.

  Zpráva k bodu 1-3 (incident s postřelením)
  Schüsse auf Ghanaer: Handelte der Polizist tatsächlich aus Notwehr? - WELT
  Zpráva k bodu 4 (trestní oznámení)
  Schüsse auf Ghanaer: Hamburgs Polizeipräsident zeigt Linken-Politiker an - WELT
  Zpráva k bodu 5-6 (dav 100 lidí vs policejní hlídka)
  Bis zu 100 Schwarzafrikaner bedrohen Polizisten in Hamburg - WELT

 23. Deje se to prubezne, akorat se vetsinou nedostanou pres plot a nebo jen par.

 24. 3. Zastupitel Hamburku, Martin Dolzer, zvolený za Die Linke (strana nalevo od socdem), označil výstřel policisty za "rastisticky motivovaný pokus o popravu"
  4. Šéf hamburské policie podal na Dolzera trestní oznámení za pomluvu.
  5. 30 přistěhovalců protestovalo proti policejnímu násilí
  Jestli ten zastupitel nebude stejný kok*t jako třeba kovboj a všichni ti sluníčkáři, co se tady staví proti házení negrů do jednoho pytle. Doufám, že brzy povstane nějaký silný politický vůdce a tyhle lidi budeme zavírat do kriminálu za pokus o vlastizradu. Neškodilo by po letech trochu omezit ty naše svobody, lidi už neví, co by roupama. Zatím ale všechno nasvědčuje tomu, že to jde správným směrem a lidi se probouzejí, jak vidno z rostoucích preferencí stran ála Kotlebovci po celé evropě.
  Nutně potřebujeme, aby inženýři udělali nějaký velký průser těsně před volbama. Na tom závisí naše budoucnost. Jedině tak možná důchodci na chvíli zapomenou na socanské sliby a hodí to tam nějakému ultrapravicovému populistovi. Po opravdu dlouhé době půjdu k volbám. To je jediné, co se dá dělat proti tomu, abychom časem nebyli otroky ilegálních přistěhovalců ve vlastní zemi. A pak ještě pravidelně docházet na střelnici, kdyby se situace vyhrotila a bylo potřeba přejít na plán B :-)

  BTW: tady už vůbec nejde o ty černé ilegály, ti nejsou ani zdaleka tak nebezpeční, jako tihle nemocní lidi, co se ohánějí slovy rasista, rasa a rasově motivovaný. To jsou totiž rasisti, co patří do blázince. Před těmi se musíme bránit, to je zlo, ne těch par pomatených opálených, které zastaví jeden voják s ostrými.

 25. @darksir "...ne těch par pomatených opálených, které zastaví jeden voják s ostrými." s tímto bych byl opatrný, ..na těch fotkách nejsou žádní vyhladovělí, ani tlouštíci, hodně jich jsou dezertéři, kteří to se samopalem umí... a i do živých bez skrupulí, ...nebo dokáží mačetou nakrájet člověka jako meloun, takže moc bych je nepodceňoval v případě že by došlo k nejhoršímu. Jedinou možností je pořádný hlídaný plot, ale na to není zatím vůle, musí dojít k pořádnému průseru, aby se něco dalo do pohybu.

 26. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Jestli ten zastupitel nebude stejný kok*t jako třeba kovboj a všichni ti sluníčkáři, co se tady staví proti házení negrů do jednoho pytle. Doufám, že brzy povstane nějaký silný politický vůdce a tyhle lidi budeme zavírat do kriminálu za pokus o vlastizradu. Neškodilo by po letech trochu omezit ty naše svobody, lidi už neví, co by roupama.
  Sakra to je nějakej blbej fór nebo ses moc začetl do Mein Kampf? Tohle je už hodně přes čáru normálnosti...

 27. Citace Původně odeslal Kovboj Zobrazit příspěvek
  Tohle je už hodně přes čáru normálnosti...
  Souhlasím a doufám, že ty tvoje občasné výpotky jsou jen důsledek nějakých experimentů s drogami, že nejsi takový submisivní sebemrskač, abys to myslel vážně.

 28. Well, je zajimave sledovat, jak darksir odmital, ze by byl rasista a nacek, ale ted uz naprosto nezakryte narazi i na barvu pleti. Takze to zacalo u uprchliku a nyni uz se tu otevrene pisou veci typu "...proti házení negrů do jednoho pytle..." nebo "...kdyz jejich manzelku sousta negr do prdele nemuzou chapat...".

  A jeste zajimavejsi je, ze to Martine tolerujes. Ja - jak dobre vis - nepatrim zrovna k lidem, kteri by citili potrebu tu kritizovat jak vedes/nevedes WebTrh, ale velmi dobre si pamatuji, jak jsi stopnul tuto diskusi:

  V roce 2030 bude každý desátý obyvatel Slovenska Rom

  a psal do ni, ze zde rasisticke prispevky netolerujes. Dovoluji si zkopirovat jeden z prispevku, ve kterem jsi vysvetloval, co rasismus je:

  Rasistický příspěvek je příspěvek, který hodnotí člověka podle jeho původu, místo aby hodnotil jeho konkrétní činy.
  Nejjednodušším ukazatelem je používání hanlivého označení pro různorodou skupinu ("hnědoslováci").

  Pokročilým a závažnějším stupněm rasismu je označení společenského či intelektuální stavu (chudoby, nevzdělanosti) za neměnnou vlastnost celé skupiny. Například: "málokto z nich je schopný efektívne využívať to čo má pod vlasmi"
  Za nevýhodný stav si podle rasisty může plně jen subjekt sám. Rasista tedy nejen že odmítá jakýkoliv vliv vnějších (historických, společenských, ekonomických) okolností za horší stav, ale navíc nepřipouští možnost změny, v blízké ani daleké budoucnosti.

  Váš příspěvek je rasistický a tímto vás žádám, abyste se dalších podobných příspěvků na Webtrhu zdržel.


  Rad bych tedy pozadal o to, aby ses alespon pokusil byt objektivni a toto vlakno bud zamknul, nebo mazal/zablokoval darksira. Treti moznost je, ze - jakkoliv se mi do toho nechce - si behem nadchazejicich dni vyhradim cas na podani TO. Pokud totiz vidim, ze nekdo zcela zamerne siri zlo a nenavist, na rozdil od jinych lidi me to neni jedno.

 29. Noční můro, ty idiote, uvědom si, že já jenom nazývám věci, v tomto případě lidi pravými jmény. To ty jsi zas*aný rasista, který se tady neustále ohání rasou. Jestliže někoho uhodí člověk, který je černý, je ten černoch prostě násilník Jestliže ho uhodí bílý člověk, je ten násilník běloch. Nebo své ženě taky říkáš podej mi ten nůž? Jaký nůž? No ten dlouhý.. Který dlouhý, je jich víc. No ten, jak bych to řekl. No ten z TESCOMY. Myslíš ten černý? O ku*va, to ne, to neříkej :-)

  Jsi ubožák, normální chudák a jestli chceš, TO podej, moc rád se s tebou sejdu třeba osobně, abych to do očí řekl, jaký jsi pro mně ubožák a že se těším, až tvou ženu bude jednou nějaký černoch (ilegální imigrant = ZLOČINEC) šou*tat do (_!_). Doufám že u toho divadýlka budu sedět v první řadě a budu ho povzbuzovat. Doufám, že vrzy tu interracial zahradní párty uspořádáš :-) Přece bys jim to potěšení neupíral, když tak dlouho neměli sex, ty rasisto, co nesnáší všechno bílé.

  Mimochodem nácek jsem nikdy nebyl a odmítám to. Rasista asi jsem, protože dnes je rasista každý, kdo pojmenuje černou, nebo bílou halenku jejich barvou, takže je mi to fuk, ano, jsem rasista, protože věřím, že existuje bílá a černá barva kůže a nejsou stejné. Jenom idiot tvrdí, že nevidí rozdíl mezi černým a bílým člověkem. Ale taky jenom idiot křičí pomoooc, on je rasista, když se někdo brání černému agresorovi. Vlastně ještě nikdo nevyřkl slovo černý, nebo černoch, přesto už je rasista. Paušálně. Proč? Protože se podíval černému do očí? S tím jdi do (_!_). A ti lidi co se sem ve velkém tlačí jsou ve většině případů zločinci a agresoři, stačí se podívat na videa, jak se chovají. Nemá to samozřejmě nic společného s jejich rasou, ale není mezi nimi ani jeden běloch, takže je nazývám a budu nazývat černoši, protože jsou malí i velcí, tlustí i hubení, hezcí i škaredí, jen jedno mají společné, všichni jsou černí.
  A abych byl korektní, i když na korektnost já z vysoka se*u, tak naprosto souhlasím, když někdo řekne, že v černošské čtvrti útočil bílý ozbrojený muž :-) Otázkou je, jestli už se to někdy vůbec stalo? :-D

  BTW: teď jsem si přečetl odkazované vlákno, jestli nechápeš rozdíl mezi tím, že někdo napíše, že cikáni = hlupáci a nefachčenka, nebo někdo napíše - černý útočník = šmejd, pak by ses měl léčit, nebo se vrátit do školy, aby se znovu pokusili naučit tě, chápat psaný text. Znám spousty chytrých a pracujících cikánu, ale neznám jediného černého ÚTOČNÍKA a AGRESORA, který by byl hodný. Chápeš ten rozdíl? Ne? Nedivím se, vidíš slovo černý, tak pištíš, aniž by ses pokusil nad tou větou zamyslet, že? Nebo čteš slovo černý a hned se ti vybaví to velké, tvrdé, chlupaté? :-))))) Ani bych se nedivil.

  Jinak tady vede hyperkorektnost :
  Genderově vyvážené těhotenství: neříká se nastávající matka, ale těhotný…

  A jeste k tem negrum :
  Armáda USA doporučuje oslovovat afroamerické vojáky „negr“ | Svět | Lidovky.cz

  Nejlepsi je, ze casto sami cikani se oslovuji more, negre, cerno tlamo, nebo cikane. Cernosi se oznacuji za negry odjakziva. Ale takovi kovbojove a pi*usove jako je nocni mura s tim budou mit problem, jenom aby za kazdou cenu naplivali do xichtu svym BILYM sousedum. Ubozaci maji potrebu dokazovat, jak jsou svetovi, kdyz jsou ti rasisti a budou podavat trestni oznameni na kazdeho, kdo tady nechce NASILNICKE PREVAZNE CERNE a semtam bile ILEGALY a prizivniky, co mlati lidi tycemi a znasilnuji zeny. Pozor, ne proto, ze by nekdo vyzyval k nenavisti vuci skupine obyvatel. Ho*no. Nasilniky a agresory nenavidi kazdy slusny clovek. Ale proto, ze nazve cerneho agresora a potencialniho vraha negrem :-)

  V takové společnosti žít nechci a nebudu. AMEN
  Naposledy upravil darksir : 20.02.2017 v 02:04

Hostujeme u Server powered by TELE3