Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kredit informace

 1. Zdravím,

  na stránce s nabíjením kreditu (http://webtrh.cz/profile.php?do=addfunds) bych si dovolil navrhnout přidání pár informací:

  - minimální a maximální částka kterou lze nabít
  - dobu mezi připsáním peněz na účet a nabitím kreditu

  První je v obchodních podmínkách a jestli je tam i ta druhá tak jsem ji přehlédl, ale jde mi o to, že tyto dvě informace (a třeba další) by měli na té stránce být (i přesto, že jsou v obch. podmínkách).

  V první chvíli mě absence těchto údajů odradila od nabíjení kreditu, nicméně kredit si nabiji, jen mi to tam chybí, pak to musím dohledávat vždy když tu budu chtít nabíjet kredit, abych zjistil jak to vlastně je a jestli se to nezměnilo.

  Hezký den

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Helena Šebestová 1982 nabízí: Komplexní komunikační podpora
  Onlineweb prodává: Online databaza filmov - 100 000+ navstev/mesiac
  Stanik04 prodává: Doména onlinepizza
 3. Díky za dobrý nápad.

  Ve zkratce:
  Vyhrazujeme si odmítnout platbu nižší než 100 Kč, ale zatím jsme to neudělali (pár menších plateb už přišlo).
  Platby (zatím) zpracováváme ručně, protože kontrolujeme platební a fakturační údaje. Prodleva mezi připsáním platby na účet a dobitím kreditu je v průměru pár hodin.

 4. Kredit vybrat asi nejde, že? Už mi tu docela dlouhou dobu svítí 357 kč a měl bych pro ně lepší využití :D

 5. Citace Původně odeslal Frajerlada Zobrazit příspěvek
  Kredit vybrat asi nejde, že? Už mi tu docela dlouhou dobu svítí 357 kč a měl bych pro ně lepší využití :D
  https://webtrh.cz/tos

  5.6 Uživatel je oprávněn požádat provozovatele o navrácení aktuálního zůstatku peněžního kreditu, tedy zůstatku, do něhož se nezapočítává aktuální zůstatek bonusového kreditu, a to (neumožní-li provozovatel na serveru jiný postup) písemnou žádostí s úředně ověřeným podpisem klienta. Za navrácení aktuálního zůstatku kreditu klientovi do 6 měsíců od dobití kreditu je provozovatel s ohledem na zamezení možných daňových triků oprávněn strhnout z vraceného kreditu transakční poplatek ve výši do 50% aktuálního zůstatku kreditu, minimálně však 1.000,- Kč. V případě navrácení aktuálního zůstatku kreditu klientovi po uplynutí 6 měsíců od dobití kreditu činí transakční poplatek maximálně 10% aktuálního zůstatku kreditu, nejméně však 100,- Kč. Nepostačuje-li aktuální zůstatek kreditu na úhradu transakčního poplatku, vrácení kreditu nebude provedeno.

Hostujeme u Server powered by TELE3