Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Předběhněte se svým inzerátem všechny ostatní

 1. Děkuju všem, kdo od včerejšího spuštění využíváte platební systém!

  Posílejte mi všechny své nápady na zlepšení a chyby k odlovení. Na faktuře je místo dodavatele jen prázdné místo? Takovou maličkost přece hned opravíme. :)

  Protože samotnému zvýraznění bylo oprávněně smutno, přidali jsme ještě dnes přednostní výpis - můžete svůj obchod připíchnout v kategorii nahoru, před všechny ostatní.

  Z dalších reakcí: Zvýraznění je teď možné koupit pouze při zadávání obchodu. Dokoupení později, kdybyste se rozmysleli, máme v plánu. Zatím si to plánujte předem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Myslím si, že to bude mnohem užitečnější, než samotné zvýraznění.

 4. naozaj prednostný výpis je ovela zaujímavejšia ponuka, ale dúfam, že to podporí hlavne predaj tých lepších webov :)

 5. ano, jednoznačně přednostní výpis - k čemu mi je zvýraznění inzerátu (pro mnohé za nemalý peníz), když se inzerát utopí někde na páté stránce, kam stejně nikdo nikdy nezajde...

 6. Nádhera - a cena velmi mile překvapila.
  Mimochodem dnes jsem rozjel dvoudílný seriál o tom, jak na Webtrhu úspěšně prodávat weby. Už teď to šlo super a od nynějška to půjde ještě líp. Už se těším na další své prodeje.
  Mám v zásobě pár kousků, které hned příští týden poputují do aukcí. A jak jinak než nahoru a pěkně ve žlutém provedení :D

 7. len aby to nedopadlo tak ze budu vsetky inzeraty zrazu zlte... co potom ? zavedie sa cervena ? :D

 8. Měl bych takový dotaz - co se stane když si například 30 uživatelů zapaltí přednostní výpis a zvýraznění? Bude vše na titulni straně seřazeno - náhodně,abecedně,dle založení?
  Nešlo by například udělat umístění ve stylu vyšší nabídky (teoreticky zaplatím základní poplatek za umístění a zadám částku,kterou jsem ochoten zaplatit za udržení přední pozice)

 9. To nezní špatně, takhle by v tom byl alespoň nějaký systém řazení. Záleží jak to Martin udělá, ale celkově je to určitě krok kupředu!

 10. Citace Původně odeslal martinzsa Zobrazit příspěvek
  len aby to nedopadlo tak ze budu vsetky inzeraty zrazu zlte... co potom ? zavedie sa cervena ? :D
  Jsme na fóru o podnikání a všichni žijeme každý den s poptávkovou křivkou.
  Když bude v nějaké kategorii moc zvýraznění, zvýšíme jeho cenu. Když nebude žádné, cenu snížíme.

  Citace Původně odeslal kunwald Zobrazit příspěvek
  Měl bych takový dotaz - co se stane když si například 30 uživatelů zapaltí přednostní výpis a zvýraznění? Bude vše na titulni straně seřazeno - náhodně,abecedně,dle založení?
  Nešlo by například udělat umístění ve stylu vyšší nabídky (teoreticky zaplatím základní poplatek za umístění a zadám částku,kterou jsem ochoten zaplatit za udržení přední pozice)
  Všechny obchody s prioritním zobrazením jsou před těmi, které prioritní zobrazení nemají, a mezi sebou se prioritní obchody řadí podle stejného klíče, který si uživatel zvolí (Nové, Končící, Abecedně atd).

  Řadit obchody aukčně, podle toho, kdo víc zaplatí, by celý systém hodně zkomplikovalo a v této chvíli to neplánujeme.

 11. Mel jsi to udelat uz davno, pekny! :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3