Na internetu jsem si precetl, ze ICQ zacalo blokovat ucty, tj. ucty, ktere nepouzivaji primy ICQ software od icq.com
Pouzivam prave QIP a dnes zjistuji, ze mam zablokovany ucet :banghead:
Na internetu jsem si precetl, ze ICQ zacalo blokovat ucty, tj. ucty, ktere nepouzivaji primy ICQ software od icq.com
Pouzivam prave QIP a dnes zjistuji, ze mam zablokovany ucet :banghead:
Efadesigner hledá: Hledám partnera na projekty
Hapmen poptává: Koupím blog nebo stránky o cestování případně AFFILATE
Job123 prodává: Amok-Nabytek.cz -(bývalý eShop, hist. od r. 2007, S Rank 20, backlinky, affiliates)
Asi je cas jit nekam jinam :) Ten soft od ICQ je opravdu strasny.
Spíše máš příliš starý QIP/ICQ plugin. Staré verze postupně nejsou podporovány. Použij nový ICQ plugin či QIP (pokud je dostupný), případně např. Mirandu (která nemá problémy jako QIP - časté bezpečnostní či nefunkčnost aj.) nebo používej např. mnohem spolehlivější a bezpečnější Jabber.
Samozrejme, za na to ma ICQ pravo, protoze to je jejich produkt ;) Je nutne se na to divat i z tohoto hlediska.
Každý člověk, registrací účtu příjmá podmínky ICQ (Schválně, kolik z Vás ty kraviny četlo?) Pak se nelze divit, že účty mohou být zablokovány. Třeba to lidi přiměje přejít na něco nového.. kdo ví.
A dá se to odblokovat?
Jestil mi icq zablokujou, nové si zakládat nebudu.. přejdu jinam.
Pokud používáte alternativní klienty, tak podporují jistě i Jabber.
Zřiďte si tedy nějaký jabber účet (například provázaný s gmailem mi vyhovuje, protože mám sjednocené vyhledávání) a používejte současně icq i jabber. Kolegům dejte na sebe kontakt i na jabber, ať vás mají pod oběma kontakty.
Asi všichni klienti umí držet u jednoho svého kontaktu více adres (sloučit ICQ, Jabber, MSN atd pod jednu ikonku), takže až vás odpojí, ani to nepoznáte - ikonky kontaktu budou dál svítit online, to samé i u kolegů.
Naštěstí už ICQ nepoužívám... Pouze jabber přes Gmail.
Mám dotaz ohledně toho účtu na gmailu, koukal jsem že se automaticky vytvoří účet na google talk se to myslim jmenuje. To je jabber? Případně jaké klienty na to mohu používat? Zase jen něco oficiální od google?
áno, i keď niektoré veci implentuje inak, textová komunikácia je bez problémov. Navyše ponúka prenos zvuku, ale ten ide na otvorenom protokole, ktorí čaká na schválenie organizáciou zastrešujúcu Jabber (a v niektorých klientoch si to už môžeš nainštalovať).
A používať môžeš ľubovoľný Jabber klient, ja fungujem na Pidgin-e
Jde o tomto údajném blokování najít na internetu nějaké informace? Nepodařilo se mi najít nic.
no ja nasel ze icq blokuje alternativni klienty ale ze by blokovali primo ucty sem nikde nevidel...
Taky by mě zajímal zdroj těch informací. Btw to český ICQ už není modrý ale je oranžový.. to je děs :D
Konečně. A teď hurá na MSN!
dneska mi byl zablokovan ucet.. pouzival jsem qipa. mate nekdo stejny problem?
ICQ zablokuje kompletne cely ucet. Co jsem tak zjistil, tak existuje virus podobny tomu, co okradal FTP pristupy pres Total Comander, tak se zameril primo na ICQ ucty a okradal tak pristupove hesla. Jak to nevim. Mozna primo pres ucet (pokus/omyl) a nebo virem v PC pres QIP, ICQ apod.
Jakmile ziskal toto heslo, zacal robot rozesilat SPAM pres Vas ICQ ucet. Tzv. ikdyz treba nekdo dostal tento SPAM, Vas PC mohl byt ve vypnutem stavu, tj. neodesilal to vir, ale primo SPAM robot na jinem PC.
Jenze ziskat ihned BLOKACI a konec je dost pitome sakra. Ja bych rad jabbim pouzival, ale ICQ je vec vzita po nekolik roku a opoustet tuto aplikaci se me nechce :)
Konečně lidi začnou používat něco pořádného. Třeba MSN
Jooo, slava, konecne mi v SIMu zusane jen jabber, bohuzel ale neverim tomu, ze je to pravda, tim by si urizli vetev pod prdeli, spis to bude nejaka chyba. Ja zatim nic nepozoruju.
Tak dozvím se konečně nějaký zdroj, odkud se tohle šíří? Nepřidám se k masové hysterii, dokud se nestanou dvě věci: 1) Také mě zablokují :P 2) Něco si o tom přečtu.
lefiath: Presne tak, sem s URLkem s vice informacemi... kdo ma
Me qip pro S60 jede. Chvilku jsem byl na qip 2005 a jede taky
Mě to zatím funguje, myslíte že mám odinstalovat qip a přejít na tu jejich shitovou aplikaci, nebo už to tím nezachráním ?
Ostatně by mi blokace zas tolik nevadila, ICQ jsem nepoužil už tak měsíc.
Uvedomujete si, ze pokud nejaka blokace opravdu existuje, tak kvuli teto diskusi bude naval BFU na webtrh a uroven fora muze klesnout? ;D
A jinak davam vetsi sance jabberu pred msn, ale osobne je mi to jedno.