Zadejte hledaný výraz...

Prodej unikátního projektu Anger Room®

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 2. 2. 2017
time line
0 příhozů
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Doména
Průměrná návštěvnost za posl. 3 měsíce
-
Průměrný zisk za posl. 3 měsíce
-
Typ webu
Edit 15.2.2017
Dnes nás navštívili pánové redaktoři z časopisu Metropolitan, který vychází zdarma každý měsíc v nákladu 250.000 kusů a udělali s námi rozsáhlou reportáž. Na začátku března bude mít tedy fakticky celé Brno ve schránce článek s fotkami (na celou stranu) o ANGER ROOM® (jejich návštěva jako každého média byla zdarma). Také budeme vycházet v časopisu Šalina (který je umístěn v MHD zdarma).
Imgur: The most awesome images on the Internet
Vážení, chtěl bych zde nabídnout k prodeji svůj vedlejší projekt: angerroom cz. Jelikož je moje hlavní podnikání tato realitní kancelář: www.real-smart.cz (kterou transformuji na REMAX), nestíhám a nechci se již dál starat o ANGER ROOM®, reality již provozuji 7 let a měnit to nechci. Tento projekt vlastně vzniknul tak, že mne to napadlo v létě u piva - v období horšího realitního businessu (kdy jsem měl čas) a nečekaně z toho vznikl tento MEGA PROJEKT! :D No a s takovou pozorností jsem prostě nepočítal...
Domnívám se, že je to velmi zajímavé podnikání s budoucností, vložil jsem do tohoto projektu maximální úsilí a jsem přesvědčen, že je to znát. Pokud se najde někdo schopný a solidní, rád mu ANGER ROOM za úplatu předám. Samozřejmě vše vysvětlím do sebemenšího detailu – na projektu mi záleží a nerad bych, aby skončil ve špatných rukou :) - respektive sám budu vašim klientem :) V případě dotazů mne můžete kontaktovat zde: 602 703 897, nebo se můžete zastavit přímo na pobočku, nebráním se ani společnému pivu, kde zodpovím dotazy.
1, ANGER ROOM® je zaregistrován na UPV (zrovna před minulý týden mi přišlo poštou potvrzení o registraci, proto je na webu ještě TM a není tam „erko“, již tam ale může být) Registrace platí 10 let, pak se musí za pět tisíc prodloužit na dalších 10 let. V ceně je samozřejmě převod reg. jména.
2, Jedná se o „originální“ název dle amerického projektu angerroom.com (to byl úplně první anger room na světě). Nikdo tak v ČR nemůže používat tento originální název (i sehnat doménu angerroom.cz nebylo jednoduché), je to tak obrovská konkurenční výhoda, jelikož projekt je prostě známý pod názvem ANGER ROOM® a povědomí o značce stále stoupá, viz. níže. - a to zcela bez placené reklamy! Vždy média píšou článek zcela zdarma!!!
Můžete se přesvědčit, co o nás píší média třeba zde:
V kurzu je rozbíjení televizorů, střílečka lukem či luštění tajných kódů…
Anger Room nabízí pauzu od stresu a vzteku. Lidé demolují skříně nebo…
Fotky: Totální destrukce. V Brně můžete zničit celou místnost, zbavíte se tak…
https://www.facebook.com/ANGERROOM.CZ/videos/435318430191945/
https://www.facebook.com/ANGERROOM.CZ/videos/435318430191945/
New Attraction Offers a Smashing Good Time, Prague - Czech Republic
a dalších a dalších webech, stačí jenom zadat do google. Také se někdy objevíme v novinách.
3, Vše ohledně tohoto projektu bylo vytvořeno s maximální péči a profesionalitou. Jelikož již podnikám cca deset let, domnívám se, že jsem uplatnil svoje zkušenosti v tomto projektu (jak se můžete přesvědčit), a že oceníte super práci.
4, Ohledně tohoto businessu je v podstatě vše zajištěno – např. domluveny kontakty pro získávání a následnou likvidaci věcí na rozbíjení. Dokonce nás lidi sami kontaktují ohledně věcí za odvoz, či nám je sami vozí a nechávají před pobočkou. Klienti a firmy, kteří tuto firmu využívají, jsou taky zajištěni. Jelikož už se tomuto věnovat nemohu, tak budu všechny klienty objednávat na budoucí datum - aby měl nový majitel ihned ze startu plno.
5, Pro představu web, seo, copy writening, překlad, foto, video, logo, grafika atd. (zkrátka vše co je na netu) tak vyšlo na 150.000 Kč. Jinak je hotové vše i grafika vizitek atp. Nový majitel nemusí investovat vůbec nic.
6, Dále je Brněnská pobočka plně vybavena a funkční – v pořizovací hodnotě cca 250.000 Kč. (Nábytek, pult, místnost, sklad, možný vjezd na dvůr, počítač, tiskárna, kávovar, lednice, vybudovaná místnost, obleky a nástroje, ozvučení v místnosti, rádio, celé prostory jsou zrekonstruované, atp... zkrátka vše, není tak nutný dokup ničeho)
Takže pořizovací náklady tohoto projektu včetně pobočky, když nebudu zohledňovat můj čas atd. byli cca 400.000 Kč, proto jsem určil jako "kup hned" prodejní cenu ½ mil Kč, abych na tom něco málo vydělal… Není to tak nějaká vymyšlená částka, bez hlavy a paty. A nesnažím se tu nikoho natáhnout, je to prostě velmi férová cena!
Pokud by měl někdo zájem jenom o kup ANGER ROOM® projektu bez pobočky, taky by se dalo případně individuálně domluvit, ale raději bych prodal celý projekt včetně pobočky... Můžete se tak jenom starat o prodej franšíz a jejich podpory - jenom pasivní příjem. Smlouvu, co jsem navrhl (respektive podle vzoru na netu) - vám můžu zaslat do mailu. Viz: angerroom.cz/cs/fransiza
7, Momentálně čekáme na zájem od televize, jelikož nás již kontaktoval BLESK a Slevomat s námi chce natočit exkluzivní videjko (které přidá na svůj web). Všichni klienti, kteří nás navštívili, byli maximálně spokojeni, což je dohledatelné na internetu u našeho hodnocení (vždy maximální počet hvězdiček).
Jelikož je 27.2 odpoledne domluveno videjko od slevomatu - které má podle jeho slov vidět až 300.000 lidí (zveřejněno bude 3.3.2017) měl bych to rád do té doby vyřešené, pak začne šílenství, které již prostě nedokážu časově absolutně zvládnout... A do toho předpokládám televize a další média!
8, Jsme jediní v České Republice s tímto businessem (respektive viděl jsem něco podobného, ale ne klasický ANGER ROOM®). Podobné projekty se v Evropě začínají rodit jak houby po dešti (například v Polsku jsou tuším tři AR)
9, Díky AR jsem objevil díry na trhu, které by se daly vyplnit jako například – ANGER VYKLIZENÍ™, ANGER STĚHOVÁNÍ™, ANGER ESCAPE GAME™, ANGER REALITY™. Provozovatel se dostane do kontaktu s lidmi, kteří potřebují vyklidit třeba byt (cena 7 – 15 tis za případ, stačí tak najmou dva študáky na pár fušek měsíčně), nebo chtějí prodat nemovitost (provize cca 150.000 Kč, můžete se tak domluvit s RK na předávání tipů třeba za 30 procent provize - respektive to klidně může dělat moje RK :) ), anebo se chtějí bavit – anger escape game. Tímto směrem je namyšleno, aby celý projekt pokračovat a rozvíjel se… Pro šikovného a nadšeného podnikatele, je tak spousta příležitostí pro pokračování tohoto businessu.
10, Také se mi podařilo sehnat prostory téměř v centru Brna (cca 125 m2) jen za 12.000 měs + 1875 kč služby! Projekt bych předal s tímto místem.
11, Do tohoto okamžiku mne kontaktovalo 8 lidí ohledně franšízy. Proběhla tři osobní jednání a Pražáci čekají na zaslání smlouvy a jsou smířeni, že budou platit 20 tis/měs. S Ostraváky je domluveno 15 tis/měs paušál a rovněž čekají na zaslání smlouvy (takže pasiv téměř 35. tis). Respektive, každý týden se někdo nový ozve a ptá se na info.
edit: smlouvu jsem již poslal a čekám na odpověď. Zatím jsem v kontaktu s pánem z Prahy, který momentálně hledá prostor - ví o tom, že hledám nového majitele AR a nemá s tím problém.
12, Předám rovněž FB, Instagram a youtube profily s fanoušky a další potřebné virtuální přístupy a profily.
13, Dále předám cca 50 tis Kč v neuplatněných voucherech přes Slevomat (viz. příloha) a další přibývají každý den…) Ale další akce, již dělat nebudu. Na Slevomatu jsem domluven, že neuplatněné vouchery využije nový majitel. A bude pokračovat s dalšími akcemi, již pod svým ID
14, Momentálně obsluhujeme pár „místností“ denně ale snažím se nás již nepropagovat, aby se počet uživatelů nenavyšoval – jak jsem psal, prostě to nestíhám časově… Technicky je možné mít zde dopoledne firemní akci a odpoledne cca 10 lidí tzn. 250-400 tis/měs obrat. Také má hodně lidí zájem nás navštěvovat skrz Sodexo Flexi passy, bonusy.cz a další firemní benefity – Tam jsem se sice zaregistroval, ale ještě jsem to veřejně nespustil, kvůli mé zaneprázdněnosti. Nějací klienti přišli na tyto poukázky jen tak bez reklamy - ale na vstupní dveře a na web jsem to ještě nevyvěsil... Pro příklad, čekají na nás hlavně call centra, kde dostávají jako bonusy Flexi passy anebo bonusy.cz - ale zatím jsem jim neříkal, že můžou přijít, jsou to desítky a desítky klientů, kteří chtějí chodit pravidelně...
jak vypadá taková standardní akce se můžete podívat třeba zde: https://www.facebook.com/ANGERROOM.CZ/photos/pcb.433723907018064/433723170351471/?type=3&theater
15, Za první měsíc provozu jsem vydělal cca 70 tis čistá ruka a super výhoda je, že zákazníci platí často hotově. Pro vážné zájemce mohu poslat do mailu, přesné info pro představu.
Projekt provozuji kvůli daním na FO, ale v případě zájmu jde vše převést na PO, záleží na domluvě. V případě dalších dotazů jsem vám k dispozici i na mém čísle: 602 703 897 či na mailu info@angerroom.cz Smlouvy na převod mám v podstatě již nachystané a vše je domluveno.
Prosím jen solidní zájemci s rozumnými dotazy apod. Děkuji! :)
T. Šimek
198 zobrazení
Prodejce
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 2. 2. 2017
Neověřen
ikona hodnoceni
A
B
C
D
E