Zadejte hledaný výraz...

Fungující a výdělečný e-shop najdi-slevy.cz

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 2. 1. 2023
time line
0 příhozů
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Doména
Průměrná návštěvnost za posl. 3 měsíce
-
Průměrný zisk za posl. 3 měsíce
-
Typ webu
Prodám ziskový e-shop www.najdi-slevy.cz postavený na platformě Shoptet.
Projekt běží necelé 2 měsíce a za ty udělal obrat 793 tis. Kč s hrubou marží 285 tis. Kč.
30 755 emailových aktivních uživatelů.
Postaveno čistě na testovaní marketingových aktivit, výkonnostních kampaní, automatizací procesů, retence a vyhodnocení analytiky. Pokud se budete o e-shop starat dle naší vytvořené marketingové strategie, obraty budou násobně vyšší. Je to jen otázka času a správného přístupu.
Produkty jsou uskladněny ve fulfillmentu, odkud jsou zasílány zákazníkům. Prodává se pouze to co je skladem, žádný dropshipping. Vše probíhá automatizovaně. Je potřeba řešit pouze customer service.
Můžeme poskytnout podporu v měsíční správě reklam + dodáme road mapu na následujících 6 měsíců, jak dále postupovat, jak vylepšovat e-shop.
Možnost propojení s market places - mall, alza, kaufland ... Řešili jsme u jiných našich Shoptet projektů.
Možnost expanze do zahraničí - dodáme doporučení, na které trhy se vydat, jak nastavit Shoptet, kde zajistit překlady, jak využít AI. Řešili jsme u jiných našich Shoptet projektů. Připraveno pro Slovenský trh, nestihli jsme již spustit.
Dodáme kontakty na dodavatelé. Lze odebírat přímo ze zahraničí, díky čemuž se dostanete na cca poloviční nákupní cenu oproti současnému stavu a tím pádem dvojnásobné marži.
Více informací poskytneme pouze vážným zájemcům.
K prodeji
  • Domény:
    • www.najdi-slevy.cz
    • www.najdi-slevy.sk
  • Skladové zásoby cca 35 000 Kč (přesnou cenu spočítáme na vyžádání)
  • Know-How, road mapa a marketingová strategie
  • Zaučení do Shoptetu
  • 1 měsíc podpory
  • Napojení na dodavatelé
  • Účty na sociálních sítích:
  • Napojení na:
    • Fullfilment
    • Thepay platební brána
    • Facebook manager
    • Google Analytics
    • Google Ads
    • Sklik
    • Zboží
    • Heureka
    • Ecomail
    • Smartsupp
Důvod prodeje
Bohužel v současné době na tento projekt nemáme vůbec čas a ani není naší prioritou.
Uvedená cena je bez DPH.
104 zobrazení
Prodejce
placeholder profil
ikona hodnoceni
5 hodnocení
členem od 20. 9. 2010
Ověřen
ikona hodnoceni
A
B
C
D
E