🎲Redaktor s němčinou, který chce psát pro projekt, co má smysl 🌎!

Seniorita
Plat
40 000 Kč - 60 000 Kč
Do ambiciózní firmy hledáme redaktora/redaktorku, kteří bude udržovat náš web stále aktuální a poutavý! Projekt je zaměřený na zdravé a autentické sázení.
Kdo je pro nás ten pravý?
Hledáme člověka, který textem žije, má za sebou zkušenosti s psaním textů (redakční praxe). Musíš mít čtivou němčinu (Jsi zvyklý psát německy texty) a nadšení pro sportovní, hazardní a sázkařský svět!
Jaká bude náplň tvé práce?
  • rešerše témat a vyhledávání pravdivých a ověřených informací
  • tvorba poutavých článků ale i kratších textů (recenzí) dle zadání
  • aktualizace textů na webu, ať jsou pro čtenáře stále aktuální
  • hledání způsobů, jak publikum zaujmout a předat jim hodnotné informace
  • budeš se pohybovat online, potřebujeme člověka, který se po zaučení bude dobře orientovat v redakčním systému a ve firemních aplikacích (Google, Freelo, Slack, chat-gpt)
Velkou výhodou:
  • angličtina slovem i písmem. Naše weby jdou do světa a pokud bys uměl/a tvořit i pro zahraniční publikum, máš u nás plus
  • SEO pro tebe není cizí slovo - umět svůj text uzpůsobovat s ohledem na SEO principy pomůže každému byznysu. I my tuto znalost vítáme.
  • Práce s umělou inteligencí na místě
Benefity, které ti nabízíme:
  • Férový a přátelský přístup
  • Zázemí rostoucí firmy s kolegy, kteří tě podpoří v tév práci
  • Možnost seberealizace a růstu
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Příjemné a pet-friendly kanceláře
  • Pružná pracovní doba
  • Homeoffice
  • Teambuildingy
Těšíme se na Tebe, uvidíme se u pohovoru!
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 15. 8. 2016
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.