Specialista technické dokumentace pro vývoj SW / HW – Junior

Kategorie
Místo
Seniorita
Plat
30 000 Kč - 38 000 Kč
Exkluzivní příležitost pro absolventy / juniory se zájmem o dokumentačně-analyticko-technickou činnost v oblasti vývoje SW aplikací s HW zařízení. Pokud máš zkušenosti ze školního projektu (semestrální projekt, bakalářská, diplomová práce, ...) nebo z obdobné pozice, neváhej a reaguje ještě dnes.
Náplň práce
  •  vytváření technického zadání pro vývoj a testování SW aplikací a HW zařízení
  •  příprava technické dokumentace pro uživatele + pro implementaci a servis SW/ HW produktů
  •  implementace požadavků norem (zejména pro SW aplikace)
  •  samostatná tvůrčí práce pod odborným dohledem
  •  komunikace napříč odděleními
Požadavky
  •  SŠ / VŠ v oboru informační technologie, elektrotechnika nebo relevantní
  •  praktické zkušenosti s tvorbou technické dokumentace (školní nebo komerční projekt)
  •  porozumění technickým normám a jejich aplikace do textového zadání
  •  schopnost pracovat samostatně
  •  uživatelská znalost MS Word + Excel
  •  schopnost komunikovat jak s vývojáři tak s projektovými / produktovými manažery
  •  znalost životního cyklu vývoje SW a HW + terminologie v oborech IT a Elektrotechnika
  •  řidičský průkaz sk. B
  •  angličtina - pasivní, porozumění technické dokumentaci
  •  výhodou - znalost normy IEC 62443
Nabízíme
  •  mzdové bonusy
  •  25 dní dovolené
  •  pružná pracovní doba + core time
  •  stravenky v hodnotě 100Kč
  •  pracovní notebook + telefon
  •  příspěvek na penzijní připojištění
  •  fitness / wellness služby ve firmě
  •  možnost jazykových kurzů přímo ve firmě
  •  firemní team buildingové akce (kulturní, sportovní)
  • další nepeněžní odměny
  • místo výkonu práce - Blansko