Zadejte hledaný výraz...

Samostatný C# .NET developer pro vývoj greenfield projektu

Kategorie
Místo
Úvazek
Plat
65 000 Kč - 75 000 Kč
Pro nový projekt hledáme C#.NET Developera, který by se chtěl podílet na greenfield projektu v oblasti zabezpečovacích systémů. Vývoj bude probíhat s využitím moderních technologií a pracovat budeš v rámci našeho vývojového týmu. Pro Více informací o firmě mi neváhej zaslat svůj životopis.
Náplň práce
  •  podílení se na vývoji nového zabezpečovacího systému
  •  nejčastěji budeš pracovat s C# a .NET 8
  •  budeš v úzkém kontaktu s ostatními back-end developery a také s front-endysty
  •  využiješ tu agilní metodu SCRUM
Požadavky
  •  2 roky zkušeností s jazykem C# a zkušenost s vývojem na .NET platformě
  •  jakákoliv zkušenost s ASP.NET
  •  základní znalost REST API
Výhodou: zkušenost s Entity Framework Core a gRPC
Nabízíme
  •  flexibilní pracovní doba
  •  věrnostní a roční odměny
  •  25 dnů dovolené
  •  možnost home office
  •  firemní telefon a paušál
  •  notebook
  •  1x týdně lekci angličtiny v rámci pracovní doby
  •  stravenkový paušál
  •  možnost odborných školení a kariérního růstu
  •  multisport kartu
  •  2x ročně celofiremní a 2x ročně týmový teambuilding
  •  a další